І створив Бог жінку

І створив Бог жінку

Ця програма про все актуальне, цінне, важливе для жінки, якою б вона не була. Тут і розмови з фахівцями, досвід простих жінок, цікаві глибокі історії про життя

Останні випуски
Хтось сказав, що чоловік насправді закохується не в жінку, а у відчуття і почуття, які з'являються у нього поруч із цією жінкою. Це частково пояснює, чому для нас — жінок вміння створювати атмосферу і настрій — дуже цінно! Як стати жінкою-святом і чи дійсно це потрібно? Чи правда що покликання жінки — надихати? І що робити, якщо на це все зовсім немає сил, енергії і ресурсів? Слухайте про це в програмі «І створив Бог жінку». Наші гості: Анна Ямненко, сімейний психолог, автор реаліті-тренінгу «ЗА чоловіком» і співавтор тренінгу «Я така яка Я є». Оллі Скордіна — автор книг і блогу «Мамские истории», художниця, арт-терапевт, консультант в напрямку TSA, language coach.
Жінкам властиво доглядати за шкірою. Нам хочеться виглядати гарно навіть без макіяжу і коли перевалює за 40. Але не завжди виходить піклуватися про свою шкіру правильно. В програмі «І створив Бог жінку» говорили про те, як же це робити так, щоб шкіра із вдячністю реагувала на нашо долгляд — цвіла і радувала. Скільки засобів по догляду повинно бути у жінки? Чому ексфоліація вимагає деякої обережності? Як правильно (ефективно) очищати шкіру? Як підібрати для себе потрібний засіб? Чому в догляді головне — це системність? Коли потрібна допомога косметолога? Що варто знати про натуральну косметику і маски, які ми інколи робимо вдома самостійно? Ці та інші питання обговорили із нашою гостею — Наталєю Петрусь, досвідченим косметологом з 24-річним стажем, співзасновницею бренду Uspix, майстринєю унікальних масок і інших засобів по догляду за шкірою.
Діагноз «рак» — завжди лякає. Це невідомість і складне, тривале лікування, з серйозними побічними ефектами. Те що бачать більшість — випадіння волосся, то, що бачать близькі — напади нудоти, запаморочення, біль, фізичне безсилля, блідість, втрата ваги, складні операції і некрасиві шрами на тілі, до яких важко звикнути. Нерідко фізичний стан ускладнюється відсутністю психологічної підтримки. Багато жінок (і не тільки) проходять через це і приходять до бажаної ремісії! Розквітають знову, відчуваючи життя яскравіше, повніше, щасливіше. Про те, де шукати ресурси в найскладніших ситуаціях і чим надихатися? Чи можливо знайти в собі або в комусь іншому опору? Чи є шанс знову відчувати себе жінкою — привабливою і чарівною, після операцій і важкої хімії? І як приймати себе в будь-який момент часу? Про це говорили у програмі «І створив Бог жінку». Наші гості: Анна Узлова, глава громадської організації Soul Sisters (займається канцеросвітою і підтримкою дорослих онкопацієнтів). У 2014 році Ані діагностували рак молочної залози. В подальшому виявилося, що це тричі негативний рак з мутацією гена BRCA1, що ускладнило лікування. Ось вже три роки у Анни ремісія. Міла Реутова, художник, мама, автор блогу My Revival про життя з онкодіагноз. У 2015 році Міла дізналася, що у неї рак шийки матки III-b стадії з метастазами. Але ось уже майже 3 роки вона в ремісії і ділитися своїм досвідом з тими, хто зараз проходить шлях до одужання.
Одвічне питання: який же мені потрібно бути, щоб ... а далі список бажань. Наприклад, вдало вийти заміж, бути щасливою в шлюбі, зробити успішну кар'єру, самореалізуватися, жити безбідно, безтурботно, легко і дуже щасливо. Одні кажуть, що для цього потрібно бути стервом, егоїсткою, принцесою, королевою. Інші стверджують, що роль «дівчинки-доньки» дуже підходить для здійснення всіх своїх мрій за допомогою чоловіка. Деякі впевнені, що лише вміння «працювати і ще раз працювати», допоможе домогтися всього, чого хочеш. А хтось вважає здатність своєчасно включати «дуру» — найціннішою в житті жінки. Про жіночі образи і жіноче щастя говорили в програмі «І створив Бог жінку». Наші гості: Анна Боярчук, молода, активна, творча суперонука благодійного фонду «Життєлюб», готова виправдати навіть погані вчинки людини, якщо тільки він не байдужий до проблем більш беззахисних і слабких. Анна Конова, жінка, яка знає про красу дуже багато і про сімейне життя також. Майстер перманентного макіяжу, що обожнює своїх трьох дітей і закохана в свого чоловіка жінка. Людмила Анастасьева, жінка яка стикається з долями інших. Психологи, вони такі. А ще мама двох дорослих дітей і бабуся трьох онуків.

Не більше одного разу на тиждень ми повідомляємо про наші новини, кращі етери, події. Приєднуйся!

Оставить комментарий