І створив Бог жінку

Ця програма про все актуальне, цінне, важливе для жінки, якою б вона не була. Тут і розмови з фахівцями, досвід простих жінок, цікаві глибокі історії про життя

Останні випуски
Золота формула щасливих стосунків
Золота формула щасливих стосунків
01/12/2021
Як же хочеться отримати чарівну пігулку або бездоганну формулу щасливих стосунків. Формулу, в якій все чітко і конкретно прописано – крок за кроком. І коли виконуєш умови формули в нагороду обов’язково отримуєш те саме щастя. Багато хто вважає, що таких формул не існує. Але психолог Анна Ямненко стверджує, що вона таки є. Так є чи нема? Про це в програмі «І створив Бог жінку».
Що робити, коли залежність близьких робить життя нестерпним?
Що робити, коли залежність близьких робить життя нестерпним?
20/10/2021
В її життєвому досвіді два шлюби з чоловіками, що страждали алкогольною залежністю, 20 років залежності сина від наркотиків, багато-багато роботи, біль, жах, страх, розгубленість, відчай. Чи зломалася вона? У якісь моменти могла, але саме це спонукало шукати допомогу, підтримку і нові знання. Сьогодні Світлана Погорєлова консультант-аддиктолог і допомагає жінкам знайти свободу від хвороби, від якої страждала сама - від співзалежності, а також побудувати нові відносини зі своїми близькими. Чи це можливо? Життєва історія Світлани говорить про те, що це можливо!
Ендокринна система і жіночі гормони
Ендокринна система і жіночі гормони
21/07/2021
Що таке гормональний збій? Які проблеми з ендокринною системою супроводжуються неконтрольованим набором ваги? Що таке "обмін речовин" і чи потрібно при його порушеннях йти до ендокринолога? Фітогормони – яка їхня ефективність? Чи можуть депресивні думки спровокувати захворювання ендокринної системи? Вузли в щитовидній залозі – наскільки це небезпечно? Що таке «ендокринне безпліддя» та як його розпізнати? Чи потрібно складати якісь аналізи перед відвідуванням ендокринолога? На ці та інші питання відповідає Любов Ткачук, лікар-ендокринолог вищої категорії, кандидат медичних наук.
Жіноче здоров’я
Жіноче здоров’я
14/07/2021
Ви знали про те, що куріння безпосередньо впливає на здоров'я жінки і, в тому числі, на її оваріальний резерв яєчників (тобто, здатність зачати дитину)? А про те, що в Україні 20% пар страждають від безпліддя. І шо пивко – вдалий спосіб контрацепції для чоловіків. А про існування поняття як "джинсовий таз"? І що стрінги, справді, не найкращий одяг для жінки? І чому не потрібно розміщувати у своєму піхву фіто-тампони, які не просто призводять до опіків слизової оболонки і можуть викликати кровотечу, але ще й спровокувати важке захворювання? Багато ще корисного та цікавого розповіла наша гостя: Валентина Квашенко, акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, доктор медичних наук, професор, спеціаліст з досвідом понад 45 років.
Розлади харчової поведінки
Розлади харчової поведінки
07/07/2021
Якщо більше 30% часу ви думаєте про їжу (не важливо з жадібністю чи огидою), велика ймовірність того, що вам буде корисна допомога фахівця. Якщо відчуваєте сором за своє тіло, мучитеся почуттям провини, відчуваєте огиду і ненависть до себе, ви потребуєте на допомогу. Про розлади харчової поведінки говорили з Валерією Журавель, психологом, гештальт- терапевтом, що спеціалізується на лікуванні розладів харчової поведінки та Анною Овчаровою, художницею, яка має власний досвід з’ясування відносин із їжею.
Жінка - атмосфера
Жінка - атмосфера
26/12/2019
Хтось сказав, що чоловік насправді закохується не в жінку, а у відчуття і почуття, які з'являються у нього поруч із цією жінкою. Це частково пояснює, чому для нас — жінок вміння створювати атмосферу і настрій — дуже цінно! Як стати жінкою-святом і чи дійсно це потрібно? Чи правда що покликання жінки — надихати? І що робити, якщо на це все зовсім немає сил, енергії і ресурсів? Слухайте про це в програмі «І створив Бог жінку». Наші гості: Анна Ямненко, сімейний психолог, автор реаліті-тренінгу «ЗА чоловіком» і співавтор тренінгу «Я така яка Я є». Оллі Скордіна — автор книг і блогу «Мамские истории», художниця, арт-терапевт, консультант в напрямку TSA, language coach.
Про красу та здоров'я шкіри
Про красу та здоров'я шкіри
19/12/2019
Жінкам властиво доглядати за шкірою. Нам хочеться виглядати гарно навіть без макіяжу і коли перевалює за 40. Але не завжди виходить піклуватися про свою шкіру правильно. В програмі «І створив Бог жінку» говорили про те, як же це робити так, щоб шкіра із вдячністю реагувала на нашо долгляд — цвіла і радувала. Скільки засобів по догляду повинно бути у жінки? Чому ексфоліація вимагає деякої обережності? Як правильно (ефективно) очищати шкіру? Як підібрати для себе потрібний засіб? Чому в догляді головне — це системність? Коли потрібна допомога косметолога? Що варто знати про натуральну косметику і маски, які ми інколи робимо вдома самостійно? Ці та інші питання обговорили із нашою гостею — Наталєю Петрусь, досвідченим косметологом з 24-річним стажем, співзасновницею бренду Uspix, майстринєю унікальних масок і інших засобів по догляду за шкірою.