Ефіри в умовах війни

«Ефіри в умовах війни» — це спеціальні випуски щодня на Radio M в ці непрості для кожного з нас часи! Ми завжди поруч! Разом ми сильніше! Не втрачаємо надії та віри. Слухайте наші програми, зберігайте спокій, моліться за Україну, підтримуйте один одного! Телефонуйте за безкоштовним номером психологічно-духовної підтримки 0 800 50 77 50

Останні випуски
Як світ підтримує Україну
Як світ підтримує Україну
19/08/2022
Окрім постійних обстрілів Миколаївська область зустрілася з іще однією проблемою - нестачею чистої води. Тому Джон де Йанг, який займається виробництвом фільтрів вважав своїм священним обов‘язком передати свою розробку українцям. Про свою місію він розповів у студії RADIOM. Разом з Джоном більше 6 тижнів в Україні провела Джил Тапер. Вона залишила рідний штат Колорадо аби проводити тренінги з нейропсихології для військових та цивільних. Після проходження курсу травмовані знову здобувають надію на краще життя. Про свою діяльність Джил розповіла у прямому етері.
Хто, як не я?
Хто, як не я?
28/07/2022
Хто, як не я?! Таке запитання собі поставило тисячі українців, коли ворог увірвався до нашої землі. Життя молодих хлопців та дівчат, вже ніколи не буде таким, як раніше. Наше інтерв‘ю із молодим стрілком Ігорем, в якого позивний «Мазепа», який чесно відповідає на запитання про віру в Бога та війну.
Тату, що ти робив під час війни?
Тату, що ти робив під час війни?
27/07/2022
Запитання, на яке не всі відповіли в прямому ефірі. Але це запитання витверезвлює кожного, хто під час війни займається не тим, чим повинен. А й справді, що ми скажемо нашим дітям, коли війна закінчиться?
Коли все пішло не за планом
Коли все пішло не за планом
26/07/2022
Запланував лягти раніше, щоб прокинутись раніше. Зробити пробіжку, гімнастику, поснідати і зробити всі плани на день. Але, ні! Будильник не спрацював, праска спалила одяг і все пішло не по плану. Чи завжди це погано? Або, можливо, сам Бог вносить Свої корективи у наші плани? І все, що з нами стається, стається на добре?
Що робити, коли все шкереберть?
Що робити, коли все шкереберть?
22/07/2022
Коли, як не зараз, можна почувати себе саме в такому стані, коли все шкереберть. Плани, відносини, робота, здоров'я - все не так, як ми того хочемо. Але можливо це якраз шанс відчути вплив Того, Хто понад всім цим? Слухайте та дивіться ефір Макса Шаргаєва з гостем Андрієм Воробцем, який має нереально сильну історію про саме такі тяжкі часи
Діти, куди вас діти?
Діти, куди вас діти?
21/07/2022
Середина літа дає про себе знати. Підлітки та діти залипають у телефоні та комп'ютерах не охоче думаючи про те, що відбувається. Але, при цьому, переживаючі стресс та наляканість. Розгублені батьки не знають що робити, проте на допомогу приходять альтернативні вирішення питань. Табори та сучасні активності для дітлахів. Гість ефіру - Ілля Василевський розказує більше про це в нашому ефірі.
Де знайти силу для посмішки?
Де знайти силу для посмішки?
19/07/2022
Ворог підступно атакує наші міста та території. Втрати та розчарування, як наслідок, приходять майже до кожного. Але, що робити в такі скрутні моменти життя? Знаходити приводи для радості! Але як і де? Діма Дуднік - гуморист та співак із Кременчука долучився до бесіди в ефірі Radio M в умовах війни.