ТОП міфів про шлюб

Що тільки не говорять про шлюб. Як тільки шлюб не зображуються засобами масової інформації. Але що з цього правда, а що міфи? Про це йшлося у програмі «Формула сім'ї» з ведучим Олексієм Травниковим та гостею - Оленою Травниковою.

Найпопулярніші міфи та реальність:

Міф № 1: Якщо я одружуся або вийду заміж, то всі проблеми відразу вирішаться.

  • Шлюб не розв’язує проблеми, а навпаки - створює нові. Реальність така, що будь-які проблеми, які не були вирішені до шлюбу, потрібно буде вирішувати в самому шлюбі. Можливо, в перші роки буде здаватися, що проблема вирішилася, але потім вона знову буде давати про себе знати.

Міф № 2: Хороші шлюби якось самі по собі виходять. Просто пощастило зустріти правильну людину.

  • Людям подобається показувати себе та свої відносини тільки з гарного боку, тому у їх оточення створюється враження, що у них ідеальний шлюб. Насправді те, що для нас значуще, вимагає від нас зусиль. Саме по собі нічого не робиться.

Міф № 3: Хороший шлюб - коли між подружжям завжди рівні стосунки.

  • У будь-якому хорошому шлюбі, особливо якщо він довготривалий, завжди будуть злети та падіння. Шлюб рідко буває рівний. Це як пори року: є час внутрішнього зміцнення, час зовнішнього цвітіння та плодів, час відпочинку. І це нормально.

Міф № 4: Щоб шлюб був успішним, потрібно спочатку потренуватися, пожити разом, щоб подивитися, на скільки буде комфортно.

  • Безліч досліджень показують зворотний результат. Спільне проживання до шлюбу збільшує відсоток розлучень на 50%. Адже неможливо зрозуміти яким буде життя в шлюбі при цьому не вступивши в сам шлюб, тому що при співжитті не відбувається момент посвяти один іншому і кожен знає, що при нагоді зможе зіскочити з цих відносин. Це впливає на відносини, які складаються в парі.

Міф № 5: Не можна лягати спати, не вирішив конфліктну ситуацію.

  • Конфліктні ситуації бувають різними, і на їх вирішення може піти різна кількість часу. Деякі люди, посилаючись на вірш в Біблії, намагаються поверхнево розв’язати конфлікт. Але тут більше йдеться, щоб охолонув гнів. А ось ситуації можуть вирішуватися через час.

Міф № 6: Ідея з другою половинкою.

  • Якщо людина думає, що хтось повинен доповнити її до ідеального цілого. Тоді вона несе тягар і відповідальність за іншу людину, її емоції, успіхи та інше. Але це не так. Ми кожен сам по собі вже повноцінне ідеальне ціле.

В кінці передачі гість підбив підсумок, якщо люди хочуть підготуватися до сімейного життя і розрізняти, де міфи, а де реальність, найкраще, що вони можуть зробити, так це відвідувати спеціальні курси «До шлюбних відносин».

 

ТОП міфів про шлюб

Не більше одного разу на тиждень ми повідомляємо про наші новини, кращі етери, події. Приєднуйся!

Оставить комментарий