Мені завжди мало. Хочу більше, краще, красивіше

Сучасна жінка в умовах сьогоднішніх можливостей легко може загубитися у виборі. І мова не тільки про одяг, хоча і про нього теж. Поїздки, техніка, машини, прикраси, ресторани, фітнес-центри, сумочки, взуття тощо, можна перераховувати довго те, в чому кожна жінка хоче бути красивішою, кращою, успішнішою. Але що насправді робить жінку такою? І які нереалізовані справжні потреби стоять за тим, що нам, жінкам, завжди мало? Про це йшлося у програмі «Я - щаслива жінка» з ведучою психологом Тетяною Писаренк

Нікого не здивуєш, що у жінки багато бажань, пов'язаних з поліпшенням життя. Погано це чи добре, залежить від потреб, які рухають жінкою.

Бажання купувати має позитивне значення:

  • Коли у жінки ця потреба йде від надлишку всередині. Вона робить вчинки, що ведуть до поліпшення формування життя, що підкреслюють її внутрішній стан та самореалізованість.
  • Вона оточує себе речами, які будуть їй корисними, допоможуть робити щось якісніше, швидше і зручніше та задовольнити важливі внутрішні потреби.

Бажання купувати має негативне значення:

  • Коли жінка відчуває себе цінною та класною, тільки за умови, що у неї є остання модель айфона та житло в центрі міста.
  • Коли жінка талановита, добра, відкрита, але такою себе не вважає, тому що в цей момент у неї немає, наприклад, машини.
  • Коли жінка відчуває себе більш значущою в очах навколишніх, виставляючи на показ саме одяг.

Позитивне та негативне значення не завжди можна відразу відрізнити, адже вони виходять з внутрішнього стану душі. Якщо жінка в собі відчуває нереалізованість, бажання бути прийнятою, бути в безпеці, то швидше за все бажання купувати краще, красивіше, модніше має негативне значення. Таким людям потрібно задати собі питання: «Від чого я хочу втекти у своєму житті, у своєму розвитку?» Адже в їхньому випадку існує небезпека, що, забиваючи своє життя замінниками, така людина ніколи не зможе насититися.

Все тому, що в неї є приховані потреби, які спочатку потрібно визнати, а потім - знайти способи, завдяки яким ці приховані внутрішні потреби будуть задоволені. А задовольняти їх потрібно не матеріальними благами, а формуванням правильного мислення про себе, якостей характеру, і тієї усвідомленості, яка буде давати вам цінність, як особистості незалежно від того чи є у вас щось більше, краще та красивіше, ніж в інших людей чи ні.

Наостанок, ведуча дала жінкам пораду, щоб вони спробували змістити фокус з перегонів за матеріальними речами в спробі стати краще, красивіше, якщо це викликано неправильними мотивами. А замість цього подумати, що ви можете дати іншим, якими ви є, як особистості, якими можете стати. Адже в такому випадку ви будете отримувати набагато більше задоволення, ніж якщо ви тільки споживаєте та живете для придбання матеріальних благ.

 

 

Мені завжди мало. Хочу більше, краще, красивіше

Не більше одного разу на тиждень ми повідомляємо про наші новини, кращі етери, події. Приєднуйся!

Оставить комментарий