Існує хибна думка, що домашнє насильство стосується виключно жінок. Але це лише одна грань цієї проблеми. Від насильства окрім жінок також потерпають чоловіки, діти та люди похилого віку.
Є різниця ніж конфліктом та насильством. Конфлікт – це те що відбувається зараз. В конфлікті завжди є дві сторони, які однаково впливають один на одного, як фізично, так і морально. Не має сторони, яка залежить від іншої. В насильстві - завжди є сильніша людина: фізично, психологічно, можливо економічно, яка пригнічує іншу. І тій людині (постраждалій) не комфортно тобто вона не згодна, але вона підкорюється іншій стороні, яка над нею домінує.
Види насильства, які прийняти в Україні на законодавчому рівні:
Як зрозуміти, що ти потерпаєш від насильства? Тобі не комфортно з цією людиною, ти від неї залежить і вона тебе принижує.
Що робити людині, яка потерпає від насильства? Якщо над вами знущаються або ви бачите, що над кимось знущаються, викликаєте поліцію за номером 102. Шукайте служби та фонди у вашому місті та просіть їх про допомогу. Заради дитини не треба терпіти кривдника. Навпаки – заради дитини треба бігти, бо якщо дитина живе в таких умовах, вона виросте або сама кривдником, або постраждалою.
В кінці програми гість закликав всіх не терпіти насильства. Бо це лише у казках Бель може перетворити Чудовисько на прекрасного принца. У справжньому житті - він так і залишається аб’юзером.