Життя переможе смерть, а Світло — темряву

Тетяна Писаренко

Тетяна Писаренко
Тетяна Писаренко
Автор та ведуча програми «Моя дитина — Особистість»; людина, яку Бог нагородив багатьма дарами й талантами, багато з яких я із задоволенням застосовую для того, щоб зробити цей світ кращим. І почати я вирішила з найголовнішого — головного осередком нашого суспільства — батьків з дітьми.

Мій початок цьому «початку» було покладено давно, коли я ще була зовсім маленькою
дівчинкою. Моя сім'я була найкращою на світі, мама з татом мене дуже любили. Не пам'ятаю, щоб я коли-небудь скаржилася на брак уваги, турботи, любові й участі у
моєму житті. Навіть коли у мене з'явилася молодша сестра, я була потрібною та важливою
дитиною у сім'ї.
Будучи ще школяркою мене дивували скарги інших дітей на своїх батьків,
нерозуміння і байдужість до них. Коли ж я стала більш дорослою, стала не розуміти вже доросліших
друзів, які говорили про те, що не можуть жити з «предками» і що їм складно перебувати вдома через постійний тиск і вказівки згори.
Ставши дорослою, зрозуміла, що щасливі діти стають щасливими дорослими, але щастя починається з дитинства — з щасливої родини. І щасливі батьки, знаючи і розуміючи, як ростити та виховувати дітей, - це запорука успіху і щастя дітей!
Моя мрія — бачити навколо себе щасливих людей. Саме тому я вирішила почати з дитинства та допомоги батькам бути тими людьми, які вже з народження своїх дітей будуть усвідомлено ставитися до виховання дітей як Особистості, гідної уваги, поваги, любові і прийняття. Моя освіта та багаторічний досвід маркетолога й психолога успішно допомагає в цьому багатьом людям:)

Не більше одного разу на тиждень ми повідомляємо про наші новини, кращі етери, події. Приєднуйся!

Оставить комментарий