Любов Гасанова

Любов Гасанова

Ведуча програми «І створив Бог жінку»

У 2016 році моє життя розділилося на до і після: до народження сина і після. Виявилося, що все прочитане мною про материнство і дітей, все почуте було легким, ледь помітним ескізом. Реальність — геть інша. Іноді нервова, з хронічним недосипанням, панікою і безпорадністю, іноді з бажанням все кинути і замість улюбленого синочка завести собачку :-)

Материнство — найважче завдання, — крутіше за управління редакцією і створення будівельного або юридичного журналу (чим я і займалася багато років, працюючи журналістом і головним редактором різних журналів і газет). І як одного разу сказав мій радійний колега (Макс Шаргаєв, привіт): «Батьківство — це ще той квест». Але, разом з тим, це найнеймовірніше, неосяжне, найглибше і всепоглинаюче щастя. Кожен день — перевірка на міцність і креатив. Кожен день — море тепла, ніжності, обіймів і поцілунків.

РадіоМ — це теж перевірка на креативність і міцність. Адже тут не розслабишся: потрібно розговорити співрозмовника так, щоб він відкрився, здавшись тобі цілком і повністю, а ще придумати як використовувати незручну і головне — незаплановану паузу, що виникла з технічних причин. Загалом, мізки змушує працювати на повну! А ще радіо для мене — це нескінченне море задоволення і можливість говорити про важливе, ніжно торкаючись життя інших людей. Хіба може бути щось цінніше за життя та людей?