Життя переможе смерть, а Світло — темряву

Любов Гасанова

Любов Гасанова
Любов Гасанова
Ведуча програми «І створив Бог жінку»

У 2016 році моє життя розділилося на до і після: до народження сина і після. Виявилося, що все прочитане мною про материнство і дітей, все почуте було легким, ледь помітним ескізом. Реальність — геть інша. Іноді нервова, з хронічним недосипанням, панікою і безпорадністю, іноді з бажанням все кинути і замість улюбленого синочка завести собачку :-)

Материнство — найважче завдання, — крутіше за управління редакцією і створення будівельного або юридичного журналу (чим я і займалася багато років, працюючи журналістом і головним редактором різних журналів і газет). І як одного разу сказав мій радійний колега (Макс Шаргаєв, привіт): «Батьківство — це ще той квест». Але, разом з тим, це найнеймовірніше, неосяжне, найглибше і всепоглинаюче щастя. Кожен день — перевірка на міцність і креатив. Кожен день — море тепла, ніжності, обіймів і поцілунків.

РадіоМ — це теж перевірка на креативність і міцність. Адже тут не розслабишся: потрібно розговорити співрозмовника так, щоб він відкрився, здавшись тобі цілком і повністю, а ще придумати як використовувати незручну і головне — незаплановану паузу, що виникла з технічних причин. Загалом, мізки змушує працювати на повну! А ще радіо для мене — це нескінченне море задоволення і можливість говорити про важливе, ніжно торкаючись життя інших людей. Хіба може бути щось цінніше за життя та людей?

Не більше одного разу на тиждень ми повідомляємо про наші новини, кращі етери, події. Приєднуйся!

Оставить комментарий