![Свят та Юля потрапили у ТОП](assets/cache/images/ranoklive/11022019-ranok-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
РанокLive
РанокLive
Свят та Юля потрапили у ТОП
Колись ведучі #РанокLive по понеділках Свят та Юля започаткували гарну традицію: на початку тижня запрошувати у #гості естрадних виконавців. #Музика надихає, піднімає настрій і дає заряд на увесь наступний тиждень. Залишаючись вірними традиціям, цього разу до #РадіоМ завітала Марина Маринкевич - композиторка, піаністка і саунд-продюсер. З нею говорили про те як розкрутитися і потрапити в світ української #естради, або як просунути Ед Ширана у ТОП Billboard.