Зцілення любов’ю
Зцілення любов’ю
Зцілення потрібне зараз кожній людині. Зцілення тіла, душі. Наші емоції, стосунки з близькими, дітьми, колегами, з самим собою потребують зцілення майже кожного дня. А ще нам дуже не вистачає любові. Кожен з нас мріє бути любимим. Кожен з нас хоче, щоб поряд була людина, яка приймає нас такою, якою людиною ми є. Але це дуже велика рідкість в нашому житті. В наших передачах психолог Тетяна Писаренко буде розкривати справжню сутність любові. Любові, яка зцілює. Любові, яка дає надію, віру, в те, що зцілення від образ, неприйняття, самотності, конфліктів, страху, поразок, хвороб та ін.. – можливо! Любов багатогранна та прекрасна. Любов, яка заповнює порожнечу та наповнює серце миром, радістю. Де ж ця любов? Як її знайти та втримати? І як стати тим, хто буде джерелом цієї любові для інших людей? Слухайте нас кожен четвер о 13:00 на радіостанції RadioM та отрумуйте відповіді на свої запитання.
Останні випуски
Чому одні досягають багато чого, а інші не можуть і з місця зрушити? Часто це пов’язано з низькою самооцінкою, а це в свою чергу приводить до невпевненості в собі, що впливає на нашу віру у краще.
Завантажити
Навіщо людині потрібна мудрість? Звідки вона бере свій початок і як вона приходить до нас? Досвідчена людина та мудра людина – це про одне й те саме?
Як би я тільки знав (знала) чим для мене обернеться той вчинок, зв'язок, вибір. І навіщо це все відбувалось? Я винен (винна)... Багато людей кожен день жаліються та згадують свої помилки минулого. А для чого? Невже ці спогади допоможуть жити радісно, отримувати задоволення від життя? Тоді навіщо люди це роблять і як це виправити
Чому люди ліняться? Іноді ми не вміємо відрізнити потребу нашого організму у відпочинку, перезагрузці, та апатію, депресією і лінню. Що ж таке лінь насправді? Як з нею правильно взаємодіяти?
Любов яка надихає, любов яка відроджується і дає відчуття цілковитого щастя... Чи існує вона? І як її в своє серце вмістити?

Оставить комментарий