Зцілення любов’ю
Зцілення любов’ю
Зцілення потрібне зараз кожній людині. Зцілення тіла, душі. Наші емоції, стосунки з близькими, дітьми, колегами, з самим собою потребують зцілення майже кожного дня. А ще нам дуже не вистачає любові. Кожен з нас мріє бути любимим. Кожен з нас хоче, щоб поряд була людина, яка приймає нас такою, якою людиною ми є. Але це дуже велика рідкість в нашому житті. В наших передачах психолог Тетяна Писаренко буде розкривати справжню сутність любові. Любові, яка зцілює. Любові, яка дає надію, віру, в те, що зцілення від образ, неприйняття, самотності, конфліктів, страху, поразок, хвороб та ін.. – можливо! Любов багатогранна та прекрасна. Любов, яка заповнює порожнечу та наповнює серце миром, радістю. Де ж ця любов? Як її знайти та втримати? І як стати тим, хто буде джерелом цієї любові для інших людей? Слухайте нас кожен четвер о 13:00 на радіостанції RadioM та отрумуйте відповіді на свої запитання.
Останні випуски
З чого почати, якщо захотілось змін. А світ навколо ніяк не змінюється. Що з цим робити?
Ми постійно чекаємо на зручну можливість, щоб почати здійснювати те, про що мріємо. Або чекаємо на якийсь особливий шанс, щоб "почати нове життя". А можливо цей шанс вже настав? І це наш новий день.
В середині вас живе чудове почуття любові, яке хочеться подарувати комусь… а нема кому. І не хочеться виглядати «не так», нав’язуючи свої щирі почуття. Що ж робити з цією нереалізованою любов’ю?

Оставить комментарий