Зцілення любов’ю
Зцілення любов’ю
Зцілення потрібне зараз кожній людині. Зцілення тіла, душі. Наші емоції, стосунки з близькими, дітьми, колегами, з самим собою потребують зцілення майже кожного дня. А ще нам дуже не вистачає любові. Кожен з нас мріє бути любимим. Кожен з нас хоче, щоб поряд була людина, яка приймає нас такою, якою людиною ми є. Але це дуже велика рідкість в нашому житті. В наших передачах психолог Тетяна Писаренко буде розкривати справжню сутність любові. Любові, яка зцілює. Любові, яка дає надію, віру, в те, що зцілення від образ, неприйняття, самотності, конфліктів, страху, поразок, хвороб та ін.. – можливо! Любов багатогранна та прекрасна. Любов, яка заповнює порожнечу та наповнює серце миром, радістю. Де ж ця любов? Як її знайти та втримати? І як стати тим, хто буде джерелом цієї любові для інших людей? Слухайте нас кожен четвер о 13:00 на радіостанції RadioM та отрумуйте відповіді на свої запитання.
Останні випуски
Психолог Тетяна Писаренко відповідає на запитання слухачів в програмі "Зцілення любов'ю" - коли зробив вибір і не туди пішов, - апатія до життя - тухлості в справах, що робити?
Ми усі про щось мріємо. Але у одних людей мрії збуваються, а у інших – ні. Чому так відбувається? Що заважає нам побачити свою мрію реалізованою? І як не робити помилок, які заважають нам на шляху до мети?
Іноді нам дуже складно відноситися до тих, хто нас не любить, пригнічує, зневажає з любов’ю. Не тільки складно, це потребує великих зусиль. Але ось ти приймаєшь рішення – буду любити, і все змінюється. Змінюється перш за все для тебе. Найскладніше – це прийняти рішення любити не дивлячись ні на що. Як це зробити?
Часто ми стоїмо перед вибором не тільки двох, а набагато більше варіантів. Та не залежно від цього як не помилитися и піти тим шляхом, який призведе до бажаного результату?
У житті кожної людини буває стан, коли все йде не так. І ті речі, на які в звичайному доброму стані душі й тіла ми не звернули би увагу, стають «навмисно-дратуючими» в певні періоди сильного перевтомлення. А якщо до цього ще й долучаються близькі люди, які не розуміють того, що з вами відбувається, та надають поради, які не тільки не допомагають, а заважають, що робити?

Оставить комментарий