Я щаслива жінка

Ця передача для жінок та про жінок. Як розкрити свій жіночій потенціал? Як пізнати себе та стати «кращою версією себе»? Хто вона – справжня жінка? І чи можливо жінці в сучасних умовах бути щасливою по-справжньому? А як же справитися з усім, що сьогодні на собі навіть не несе, а тягне тендітна особистість, яку ми називаємо жінкою. В нашій передачі психолог Тетяна Писаренко буде розкривати істину сутність жінки, як бути справжньою та щасливою, гармонійно поєднувати у собі жінку в ролі жінки - особисті, мами, дружини, сестри, доньки, бабусі, невістки, свекрові. Ви навчитесь любити себе та дарувати любов іншим, роблячи світ прекраснішим. Почнете реалізувати свої таланти, будете впевненою у собі Особистістю, яка отримує задоволення від життя. Будете Щасливою Жінкою!

Останні випуски
Жінка, її коханий, її Господь
Жінка, її коханий, її Господь
25/11/2021
Найголовніші стосунки в житті жінки – її стосунки із самою собою, зі своїм чоловіком (коханим) та Господом – Творцем, які створив і саму жінку, її коханого і може бути тим, хто допоможе у всіх відносинах бути щасливою. Але як у цьому досягти успіху? Як зрозуміти, хто ти насправді? Який ти можеш і гідна бути? Які стосунки з чоловіком приведуть тебе до щастя і що в них важливо, а що ні. І як чути голос Бога у всьому цьому?
Ніколи не бійся починати все з початку
Ніколи не бійся починати все з початку
14/10/2021
Коли ти живеш в невеликому селищі, де всі один одного знають, сховатися від суджень інших немає можливості. У дитинстві в неї ніхто не вірив. Батьки розлучилися, виховували дівчинку бабуся і дідусь, заслужені артисти України. Звідси любов до театру і кіно, бажання стати актрисою. З дитинства на підмостках як на репетиціях в театрі, так і на самих постановках. І ніби й у самій все виходить, але популярність дідуся затьмарювала навіть найяскравіші перемоги маленької дівчинки. І вона вже не розуміла де її заслуга, а де хвалять з поваги до дідуся. У неї не вірили. Не вірили, що у неї вийде, вона зможе. Їй прогнозували посередню життя. Тоді ніхто не міг навіть подумати, що через роки про неї знатимуть тисячі людей. Її будуть підтримувати сотні тисяч жінок з усього світу. А її зовнішніми даними в 50 років будуть захоплюватися навіть молоді дівчата. Вона стане приклад для багатьох жінок. Але популярність не завадила їй зберегти доброту і теплоту свого серця. І сьогодні ця жінка, не боїться дивитися в майбутнє. У неї багато планів на найближчі 50 років. Адже сходи життя по якій вона рухалася вперед, падала, піднімалася і дерлася до своєї мети ще тільки досягла невеликий платформи для перепочинку. Вона змогла довести всім, що вона набагато краще, ніж про неї думали. У неї є сили отримувати все нові і нові знання, що дає їй зростання як в кар'єрі, так і загальному розумінні людського існування. Вона знає, що не потрібно опускати руки, потрібно тверезо цінувати ситуацію і засукавши рукава просто працювати, отримуючи від цього задоволення. В гостях програми 14 жовтня «Я щаслива жінка» Вікторія Демченко - актриса кіно, зіграла понад 60 ролей у фільмах і серіалах, модель, фотограф, Віце Міс "Широківська красуня-1989«, MISSIS WORLD FASHION LIFE 2020. Організатор, режисер, сценарист благодійного заходи "Від серця до серця" для мам з особливими дітьми, зараз виконавчий директор Golden Trip тур.агенства (авторські тури і не тільки). Дивіться наш ефір з ведучою, психологом, Тетяною Писаренко, де Вікторія поділитися своїми секретами успіху. Свої запитання ви можете задати в коментарях під цим постом або під час ефіру на сторінці в ФБ Тетяни Писаренко у четвер 14 жовтня о 13:00. Слухайте у повній версії запис ефіру програми «Я щаслива жінка» з ведучою, психологом Тетяною Писаренко та дізнавайтесь про це.
Плануємо своє щастя)
Плануємо своє щастя)
23/09/2021
Да, да! Своє щастя можна планувати. Тільки не всі знають, як це робити. Також для кожного психотипу людини є своє щастя. Хочете дізнатися, до якого психотипу відноситесь саме ви і як, виходячи з цього, можна планувати своє щастя? Слухайте у повній версії запис ефіру програми «Я щаслива жінка» з ведучою, психологом Тетяною Писаренко та дізнавайтесь про це.
Як реалізувати закладений в нас потенціал?
Як реалізувати закладений в нас потенціал?
16/09/2021
В кожній людині є щось, що відрізняє її від інших. І це не тільки зовнішність – це таланти, здібності, навіть те, як ми говоримо, запам’ятовуємо, зберігаємо та доносимо інформацію. Але як зрозуміти, що таке саме мій особистий потенціал. В чому він висловлюється та як я можу його реалізувати, якщо мені іноді складно повірити в те, що я здатен на щось величне? Хочете дізнатися про себе таке, що ви ніколи не чули? І дізнатися про те, що допоможе розкрите те, що є головною складовою у вашому процесі реалізації на цій землі? Слухайте у повній версії запису програми «Я щаслива жінка» з ведучою, психологом Тетяною Писаренко та дізнавайтесь про це.
Конкуренція в сім’ї – невістка та свекруха
Конкуренція в сім’ї – невістка та свекруха
09/09/2021
Довічна проблема у відношеннях – невістка та свекруха. Досить рідко відносини між двома жінками, які люблять одного чоловіка бувають хороші, є взаєморозуміння та підтримка. Чому ж відношення невістки та свекрухи такі недоброзичливі по відношенню одна до одної, коли, здавалось, вони повинні бути однією командою. Слухайте повну версію запису програми «Я щаслива жінка» з ведучою, психологом Тетяною Писаренко та дізнавайтесь відповіді на ці питання.
Правила здорового життя жінки
Правила здорового життя жінки
02/09/2021
Як зберегти своє здоров’я та не буди під негативним впливом оточуючого середовища? Які сучасні засоби захисти себе доступні сучасній жінці? Чому жінки «заїдають» та під час стресу зневажають корисними порадами спеціалістів. Як перестати їсти та пити те, що тобі шкодить? Слухайте повну версію запису програми «Я щаслива жінка» з ведучою, психологом Тетяною Писаренко та дізнавайтесь відповіді на ці питання.
Завантажити
Чого на справді хочуть жінки?
Чого на справді хочуть жінки?
16/06/2021
На перший погляд може здаватися, що жінка потребує багато, все й одразу. І звісно в голові виникають картинки з великою кімнатою для одягу, дорогоцінності, шикарний відпочинок та машина. Та чи на справді це так? І так, і ні. Всі бажання починаються з середини. Але вони лише відображають ті глибині потреби, які є у жінки. Що це за потреби?