Номер прямого eфіру: 0 800 30 14 13
Тимчасові труднощі
Тимчасові труднощі
«Все у ваших руках, тому їх ніколи неможна опускати». Так казала Коко Шанель. А ми кажемо, що життя чудове у всіх своїх проявах. Труднощі, незалежно від їх тривалості, складності та глибини переживань, - завжди тимчасові. Ця програма для тих, кому нелегко зараз чи було зовсім неможливо нещодавно. Наші герої надихають, дивують та радують.
Останні випуски
Ви ще жодного разу не були донором? Боїтесь чи не розумієте для чого це потрібно? Тоді слухайте засновниць донорського руху Zdai Blood Дарину Власенко та Анастасію Магеррамову. Вони точно надихнуть вас стати донором цього року! Говорили про те:  як звичайний студентський проект перетворився у великий благодійний;  чому варто стати донором навіть якщо у вас розповсюджена група крові;  як відбувається процедура здачі крові та її компонентів та чому не варто боятись;  які вимоги до донорів;  як підготуватись до здачі крові;  чому донорство – це не тільки добра справа, але й користь для вашого організму;  де та коли можна стати донором і що для цього потрібно. А також говорили про міфи, пов’язані з донорством та слухали сердечні історії.
Дива – поруч! Ви досі в це не вірите? Тоді слухайте різдвяний випуск програми «Тимчасові труднощі». Й труднощі зневіри оминуть вас. Таня Райкова, PR-менеджер Української Біржі Благодійності та Юрій Кашпур, директор Центру допомоги дітям «Місто щасливих дітей» розповідали надихаючі історії року, що минає.
«Почни любити СЕБЕ такою, якою ти є!» - закликає Анна Римаренко. А вона знає про що говорить! Анна – одна з перших плюс-сайз моделей в Україні. Цього року на Філіппінах отримала титул Miss Diamond Top оf the World Plus Size. До того ж, Анна - бодіпозитивний психолог. У програмі не тільки розповіла власну історію, але й поділилася порадами, які допомагають полюбити своє тіло, не знущатись над собою, не травити токсичними думками, словами та нарешті почати насолоджуватись життям!
Чому людина добровільно прощається з життям? Чи можна закохати у життя, якщо воно здається похмурим і не має сенсу? Півроку тому рідна сестра Анни Цепляєвої добровільно попрощалась із життям. Нілі було 23 роки. Дуже гарна та дуже молода. Чому так трапилось? І як родина переживає втрату? Ірина Жабська, психолог, психотерапевт допомагає тим, хто переживає депресію чи втрату близької людини, страждає на панічні атаки. Вона розповідає про міфи, пов’язані із суїцидом, про причини та про те, чому з життям прощаються діти (!). Також говоримо про тривожні дзвіночки і про те, як врятувати людину, яка на межі.
Відзначаємо Всеукраїнський день добрих справ #ЩедрийВівторок. Україна долучилась до всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday. І стала 154 країною світу, жителі якої цього дня влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи. У цій програмі говорили про благодійність, про те, навіщо робити добрі справи та про випадки, коли добродієм бути не варто.   Наші гості: Ольга Рудич, менеджер проектів Tulsun Foundation. Андрій Доценко, підприємець, меценат, голова МБФ MANUS DEI