Вечір Середи

Сьогодення настільки швидкоплинне, що інколи, навіть не має часу проаналізувати те, що відбувається навколо. Зробити "екватор" свого життя. Зазвичай, серед тижня, таким "екватором" - виступає середа, а в нашому випадку, Середа виступає ведучим, який допоможе проаналізувати підсумки твого життя, або життя гостей, які потрапляють до студії.

Останні випуски
Нова українська музика. Нікіта Кісельов
Нова українська музика. Нікіта Кісельов
13/09/2022
Композитор та співак Нікіта Кісельов в ефірі програми «Вечір Середи» з Ігорем Середою на Radio M поділився подробицями свого творчого шляху від дитинства до сьогодні, емоціями під час окупації Бучі та що надихнуло його на створення пісні «Пропаганда».
Сильна. Незалежна. Заміжня
Сильна. Незалежна. Заміжня
30/08/2022
Як це бути дружиною радіоведучого та мамою двох дітей? Чому сімейному подружжю важливо бути разом, навіть під час війни? Де баланс між сильною, незалежною жінкою-лідером та люблячою, покірливою дружиною?
Культурний фронт. Співачка RITUSYA
Культурний фронт. Співачка RITUSYA
23/08/2022
Співачка RITUSYA з самого дитинства була учасницею багатьох вокальних конкурсів. А свій професійний творчий шлях розпочала у 2021 році. За цей час, випустила 11 треків і ЕР альбом, в який входили пісні трьома мовами, відзняла 7 муд відео та 2 відеокліпи. Про «агресивну» українізацію, батьків та мислення мілінеалів. Душене та щире інтерв‘ю у День Державного прапору, в ефірі програми «Вечір Середи» з Ігорем Середою на Radio M.
ROMAN TIK (Роман Гаращук)
ROMAN TIK (Роман Гаращук)
09/08/2022
Справжний ROMAN TIK завітав у гості до Ігоря Середи, в програмі «Вечір Середи». Про музику, творчіть, стосунки, взлети та падіння. Все це в інтерв‘ю із молодим музикантом Романом Гаращуком