Номер прямого eфіру: 0 800 21 00 18
Ранок на
Ранок на "РадіоМ" з Юлією Юр'євою
Вітання! Мене звати Юлія. Я запрошую вас спілкуватися в прямому ефірі! Давайте налаштовуватися на новий день! Разом веселіше. Телефонуйте нам, і ви відчуєте себе частиною великої дружної родини. Я чекаю вас щовівторка о 9.00. До зустрічі.
Подяка. Побічні ефекти
Завантажити
Кажуть, що подяка благотворно впливає на наше життя. Давайте розглянемо це питання ближче ...
На що ви сподіваєтеся?
Завантажити
Питання звучить незвично ... Але ми дійсно хотіли б знати вашу відповідь. Дмитро Ігнатенко та Юлія Юр'єва.
Де живе почуття гумору?
Завантажити
Фітнес для мозку, особлива складка розуму, здатність бачити смішне в навколишньому світі. Ви вмієте розряджати напруженість за допомогою гумору? Адже гумор - один з елементів генія ...
Заповітний список
Завантажити
Яке задоволення - навести порядок в домі до свята. Тепер свіжо, світло і приємно! А можна піти далі .. Як з користю провести останні дні року, що минає? У студії духовний наставник Віктор Куриленко ...
Різдво під ялинкою не знайдеш.
Завантажити
Святкуємо народження надії, яка дає нам потрапити Додому!
За що екологія голосно скаже тобі «Дя-ку-ю!»?
Завантажити
Говоримо про батарейки. Про їх корисні та шкідливі сторони. У студії Євгенія Калугіна, координатор руху «Сильні громади» та Капіталіна Пасікова, член клубу «Єфективне місто».
Що ж робити нам, батькам?
Завантажити
Є перевірена часом система виховання, але - з минулого століття ... А є сучасний погляд, але ... Загалом, давайте розбиратися, що ж нам потрібно. У студії Дмитро Ігнатенко.
"Щоб діти були щасливі" Володимир Савенков
Завантажити
Не секрет, що виховувати дітей нелегко. Хто знає, може, дітям теж складно? Як же тим, хто втратив батьків? У студії Володимир Савенков, педагог і вихователь, співробітник місії «Служіння поколінням», яка працює з дітьми, директор Недільної школи.
Відпочивати добре, а добре відпочивати - ще краще!
Завантажити
Ми завжди так чекаємо вихідних! Але чи виправдовують вихідні наші очікування? І хто за це відповідає? Поговоримо про планування вікенду. У студії Дмитро Ігнатенко.
Про зміни на краще.
Завантажити
Можна бути незадоволеним, бурчати, що все погано, а можна вийти з дому і щось змінити на краще. Ольга Андрусь. Максим Перепелиця.
Світ один для всіх
Завантажити
Вітання. Що робити, коли зустрічаєш людину з інвалідністю? Хочеться не помітити її ... Чому? Маловідоме лякає нас. І це відповідь? Звичайно ж ні! У студії Катерина Литвиненко та Ксенія Родіонова. Вони знають, тому не бояться і готові допомогти.
Товар, як в сейфі ... А ключ ?!
Завантажити
Будемо розбиратися з найсуперечливішим віком. У студії досвідчений психолог Ольга Олійник.
У природи немає поганої погоди ... Невже?
Завантажити
Коли тижнями йдуть дощі, та ще й життєві неприємності долають, легко бути незадоволеними. А давайте спробуємо, для різноманітності, чого-небудь свіженького та позитивненького. У студії Дмитро Ігнатенко та Юлія Юр'єва.
"Сила волі" Дмитро Ігнатенко
Завантажити
Якщо встав не з тієї ноги, що робити? З Дмитром Ігнатенко будемо розшукувати силу волі.
"Як стати майстром спорту?" Аліна Романенко
Завантажити
В гостях юна та чарівна Аліна Романенко. Ми дізнаємося, як стають майстром спорту. Погляд спортсменки і погляд її тренера Дмитра Ігнатенка.
У кают-компанії РадіоМ
Завантажити
Відправимося в морську експедицію з Володимиром Киценко. Стільки всього потрібно встигнути! Питань - багато, часу - обмаль. Що нас чекає? Таємниці легендарного корабля «Титанік». Погляд моряка.
"Відверта розмова" Тамара Дудник
Завантажити
Усиновлення ... Ви думали про такий варіант? Які шанси на успіх? Що кажуть досвід і практика? У студії керівник проекту національного усиновлення «Ти будеш знайдений» Тамара Дудник.
Посперечаємося! ..
Завантажити
Ви коли-небудь укладали парі? Що вам це дало? Давайте розберемося з так званим ліками від нудьги. У студії Дмитро Ігнатенко.
Тільки сміливим підкоряються моря ... Океани - теж!
Завантажити
Він знає азбуку Морзе, бачив кита і вийшов живим з вогню. Але це не все! Володимир Киценко, справжній моряк, готовий поділитися найпотаємнішим.
Вміти сказати «Ні»
Завантажити
Якщо жінка говорить "ні", це означає ... А Ви вмієте говорити «ні», навіть якщо ви не жінка? Вміти сказати «Ні» ... Давайте об'єднаємо наші зусилля і допоможемо бажаючим. Розберемося з тонкощами, натренуємо, що треба ... Адже в студії буде тренер - Дмитро Ігнатенко.
"Велика різниця" Дмитро Ігнатенко
Завантажити
У нього - xy, У неї - xx. Подумешь, мікроскопічна хромосома ... Але різниця-то, різниця яка !!! Поговоримо про гендерні відмінності. У студії Дмитро Ігнатенко.
"Подія ого-го: таке буває раз в 500 років!" Євген Лебедєв
Завантажити
Яким був би сучасний світ, якби не з'явився тоді на сцені допитливий чернець? Складно навіть уявити. Зробимо експедицію в середньовіччі з істориком Євгеном Лебедєвим.
Що потрібно, щоб в будинку виріс естет?
Завантажити
Що потрібно, щоб в будинку виріс естет? У студії Наталя Оборозна, завуч з виховної роботи Школи мистецтв м. Слов'янська.
"Мама ніколи не втомлюється?" Оксана Гапонова
Завантажити
У студії Оксана Вікторівна Гапонова, медик, психолог і багатодітна мама ... Вдале поєднання, чи не так? Скористаємося її досвідом
"Що нам коштує будинок збудувати?" Андрій Марущак
Завантажити
Посадити дерево - ще куди не йшло ... А ось побудувати будинок - це вам не жарти. Виростити ж оберемок синів - під силу лише справжнім чоловікам. Ви вірите в чудові перетворення? Андрій Миколайович Марущак, пастор, чоловік, батько, побудував у своєму житті не одну будівлю ...
Дивовижне поруч
Завантажити
Серпень - гаряча пора, останній шанс відпочити ... Про можливості відпочинку і природних ресурсах, які пропонує наша країна, поговоримо в ефірі.
Коли ми караэмо себе за чужі нісенітниці
Завантажити
Прокидаючись, ми вибираємо собі настрій, також, як одяг ... Одягайтеся в щастя. Воно завжди в моді! А роздратування з собою не візьмемо ...
"Коли ти оточений жіночою красою" Денис Болдирєв
Завантажити
«Папа, а я красива? Як тобі моя спідничка? І поправ мені бантик, будь ласка ... »Яке це - бути батьком трьох лапочок-дочок?
«Тиждень жахів» на радіо М
Завантажити
Молодь частіше мріє і літає у хмарах ... Літні все згадують і норовлять зняти рожеві окуляри з молодих людей. Отже, хто кого?) В студії Іван Міненко, молодіжний пастор церкви адвентистів сьомого дня. І чим він нас здивує?)
Що робити, якщо повний рот проблем?
Завантажити
Стоматологія вам на допомогу! У студії - Юлія Рибка, лікар-ортодонт, яка з посмішкою відповість на болючі питання.
"Якби генерали вміли грати в шахи" Дмитро Ігнатенко
Завантажити
Існує єдиний варіант, коли мат - це круто ... У шахах. У студії - досвідчений шахіст і абсолютний чайник.
"Щастя вимагає зусиль" Олеся Дмитрієва
Завантажити
Увага: в гостях - Олеся Дмитрієва, ведуча програми «Як вижити в сім'ї» та «Ранок п'ятниці з Олесею». Вона готова поділитися з нами своїми секретами
"Складне стане зрозумілим" Олег Шевкун
Завантажити
Все геніальне просто! У студії Олег Шевкун. Він каже зрозумілою мовою, не дивлячись на те, що він філолог і теолог. :) Отже, Олег Шевкун відповідає на складні питання.
"Подорожуємо з розумом" Дмитро Ігнатенко
Завантажити
Досвідчений мандрівник, готовий поділитися деякими хитрощами, які зроблять вашу поїздку за кордон захоплюючою і більш комфортною.
"Трохи про мрії батьків" Ольга Берднікович
Завантажити
Якби дитина самостійно навчалася, була свідомою і відповідальною, ось це було б життя! .. Чи можна здійснити таку мрію? Нас відвідає викладач початкових класів, Ольга Михайлівна Берднікович.
"Емпатія всім потрібна" Оксана Анатоліївна
Завантажити
Чи вміє Ваша дитина співчувати? Виявляється, вміння співпереживати - це життєво важлива якість, яку не завадило б розвивати ...
"Між добром та злом" Світлана Валентинівна Делеске
Завантажити
Моральне виховання ... Чиє це завдання? Якщо дитина невихована, хто винен? У студії Світлана Валентинівна Делеске, директор школи.
"АХ, Якби молодість знала" Дмитро Ігнатенко
Завантажити
Звичайно, можна набивати власні шишки. Однак ... Про що повинна знати молодість?
"Є мрії - будуть і подорожі!" Дмитро Ігнатенко
Завантажити
Перш ніж вирушати в далену, варто скористатися красотами рідної країни. Отже, цікаві куточки України - від очевидців.
"Сонце, Повітря і Вода" Катерина Туркеніч
Завантажити
Якщо хочеш бути здоровим, скористайся літнім часом! У студії - лікар Катерина Сергіївна ТуркенІч.
"Реальне життя. Похід. Рейнджери" Олеся Чернишова
Завантажити
Дитині не вистачає свіжого повітря, спілкування і пригод? Вихід є! Я поїхала в табір підлітком - повернулася командиром. Рейнджер Олеся Чернишова.
"Долати або перемагати?" Катерина Сировацька
Завантажити
Секретами перемоги поділиться чемпіонка кубку Європи, чотириразова чемпіонка України з дзюдо.
"Літо! АХ, Літо! .. Що будемо робити?" Дмитро Ігнатенко
Завантажити
Добре бути у відпустці: хочу - прибираю, хочу - перу, хочу - прасую. А хочу - поїду на дачу, буду поливати, полоти, копати ... Давайте трохи змінимо сценарій.
"Море: Небезпека або Романтика" Володимир Киценко.
Завантажити
Любите справжні історії? Запасіться чимось смачненьким і слухайте розповідь бувалого моряка. 10 років у морі. Все було: і глибоководні чудовиська, і шторми, і небезпеки, і порятунок! В гостях Киценко Володимир.
"Дитячі радощі"
Завантажити
Найкраще - дітям! .. А що ж в нашому розумінні це «краще»?
"Як поживає друга натура" Дмитро Ігнатенко
Завантажити
Поговоримо про хитрощі і тонкощі боротьби зі шкідливою звичкою.
"Таємне стає явним" Дмитро Ігнатенко
Завантажити
Правда чи брехня? Що обереш? Від брехні більше користі чи шкоди? Давайте з'ясуємо. У студії Дмитро Ігнатенко і Юлія Гейченко.
"Повага як складова успіху" Сергій та Наталя Романови
Завантажити
Чому у нас в житті багато чого не ладиться? Причина може бути несподіваною. Поговоримо про повагу. У студії священнослужитель Сергій Ілліч Романов.
"Ви створені, щоб творити добро" Тамара Дудник
Завантажити
Ви створені, щоб творити добро! Не вірите? Послухайте Тамару Дудник, керівника проекту національного усиновлення «Ти будеш знайдений»
"Секрет сім'ї"
Завантажити
Навіщо вам сім'я? Любите своїх рідненьких? В ефірі вірші та побажання від наших слухачів...
Правило 30-ти секунд
Завантажити
Що вам заважає сказати щось хороше людині? Чи зможете це зробити в перші миті зустрічі? Адже найкращий спосіб підбадьорити себе - підбадьорювати інших! У студії Дмитро Ігнатенко і Юлія Гейченко.
В пошуках сенсу
Завантажити
Посадити дерево, побудувати будинок ... Кожна людина задається питанням, навіщо він живе. Виявляється, є універсальна формула пошуку сенсу життя! Про це - в прямому ефірі. В гостях Наталія Брадарская.
Слова-паразити
Завантажити
Паразити в будь-якому вигляді огидні, чи не так? А як щодо слів-паразитів? Що це таке і чи можна від них позбутися? У студії Дмитро Ігнатенко і Юлія Гейченко.
Щоб не сумувати...
Завантажити
У печалі є корінь. Якщо його висмикнути, залишиться тільки радіти. Про це - в прямому ефірі.
"Українські скаути? Таке буває !!!" Марина Шелудешева
Завантажити
Ми живемо і не підозрюємо, що у наших дітей є можливість бути справжніми скаутами, а точніше - пластунами! Про те, як це захоплююче, корисно і доступно, розповість Марина Володимирівна Шелудешева, обласний керівник дитячої організації «Пласт». Користуйтеся можливостями!
Лінь: Матушка або Мачуха" Дмитро Ігнатенко
Завантажити
Доля долею, але вибір - за тобою ... Як справляєтеся з лінню? Підкажіть! Будєм раді. У студії Дмитро Ігнатенко і Юлія Гейченко.
"Освіта: необхідність чи пережиток минулого?" Світлана Делеске
Завантажити
У студії - Світлана Валентинівна Делеске - директор школи № 8 м Слов'янська. Вона готова відповісти на наші запитання
"Радій: Христос Воскрес" Дмитро Ігнатенко
Завантажити
Це Великий день. Це твій шанс на порятунок. У студії Дмитро Ігнатенко і Юлія Гейченко.
"Пасхальна П'ятниця" Сергій Дербеньов
Завантажити
Що таке страсна п'ятниця? Що мені до цього? Ми готові дати відповіді. У студії священнослужитель Сергій Дербеньов.
"Напередодні Дива" Дмитро Ігнатенко
Завантажити
Цього четверга зазвичай називають чистим. Чому? Як і де потрібно наводити чистоту? Про це - в прямому ефірі. У студії - Дмитро Ігнатенко і Юлія Гейченко.
"Подорож до зірок" Михайло Брут
Завантажити
Прогулянка по космосу ... Що може бути цікавіше?
"Вчитися потрібно весело" Дмитро Ігнатенко
Завантажити
Полюбляєте вчити уроки з дітьми? Якщо раптом любите, обов'язково зателефонуйте нам! Ми теж так хочемо! Виконувати «домашку» на радість всім - завдання не з простих. Про це - в прямому ефірі. У студії - Дмитро Ігнатенко і Юлія Гейченко..
"Похвала. Або добре кажеш... ще кажи!" Дмитро Ігнатенко
Завантажити
Нам подобається, коли нас хвалять. Але корисна ця справа? Від похвали «виростають крила» або - хворобливе самолюбство? Давайте з'ясуємо. У студії Дмитро Ігнатенко і Юлія Гейченко.
"Наше життя - гра?" Марина Олійник
Завантажити
Кожному приємно подивитися спектакль, тому що ... А чому? Ви любите театр? З нагоди святкування Всесвітнього дня театру в нашу студію загляне Марина Олійник, керівник студентського театру «7 Поверх». Дізнаємося деякі подробиці театрального життя.
"Без води і ні туди ... Або: Всесвітнього дня водних ресурсів присвячується" Михайло Губко
Завантажити
Вона нічого не коштує, тому що безцінна. На перший погляд, вона така проста, але без неї неможливе життя. Вода ...
"Вихід Є !!!" Андрій Борило
Завантажити
Він п'є і поступово втрачає людську подобу. Сім'я руйнується, а він все одно продовжує пити. Який знайомий сценарій! Що ж буде далі? Чи є дорога назад?
"Моя дитина - здоровань"Марина Шелудешева
Завантажити
Наші діти звикають сидіти і дивитися в планшет. Це корисно? Що батьки можуть зробити, щоб їхні діти були здоровими, рухливими, життєрадісними? У студії Марина Володимирівна Шелудешева, директор дитячо-юнацької спортивної школи та обласний керівник скаутської організації «Пласт».
Надія всім потрібна
Завантажити
Таке просте запитання, але чи вийде відразу дати відповідь: «На що ви сподіваєтеся?» У студії Дмитро Ігнатенко і Юлія Гейченко.
Краса в кадрі
Завантажити
Світ прекрасний! Питання в іншому: чи вміємо ми бачити цю красу? В гостях сімейний фотограф Марія Пастух. Спробуємо подивитися на світ очима фотографа. А раптом нам сподобається?
У пошуках жіночності
Завантажити
Жіночність ... Яка вона? Сьогодні недовго загубитися в цьому питанні, чи не так? Давайте попросимо сильна стать намалювати її портрет. Хто, як не чоловік, здатний помітити чарівність справжньої жіночності?
С Т О ! ! !
Завантажити
Святкуємо: «Ранок на РМ» вийде в прямий ефір в сотий раз! Заради ювілею створені чашки. Зателефонуйте на прямий ефір, скажіть своє гасло життя, і чашка - ваша! У студії Дмитро Ігнатенко і Юлія Гейченко.
Спілкуватися, спілкуватися та ще раз спілкуватися. Або з ким поведешся...
Завантажити
Людина - істота соціальна. Ну не може вона без спілкування! Що любите більше, слухати або говорити? Чи була у вас коли-небудь особлива розмова?
Час для щастя - зараз!!!
Завантажити
Приміряла я щастя ... А мені йде ... Буду носити! :) В студії - Ганна Демидович. Вона готова поділитися з нами секретами щастя.
Як щодо верхової їзди?
Завантажити
Кінь - це поезія у русі ... Були часи, коли людина не могла жити без коня. А зараз? У студії - директор кінного клубу «Алюр», Світлана Іванівна Тверскова.
Пристрасть ... що це таке?
Завантажити
Яке загадкове і неоднозначне явище. Це велике «ХОЧУ». Ця рушійна сила ... вміє бути небезпечною. У студії духовний наставник Віктор Куриленко.
Складаємо усілякі добрості
Завантажити
Гряде день раптового прояву доброти. Ви чули про таке? Треба б гарненько підготуватися ... У студії - Дмитро Ігнатенко і Юлія Гейченко.
Заздрість прибутку не дасть
Завантажити
Чи буває більш марне почуття, ніж заздрість? І тим не менше, ми всі з ним знайомі ... Як розпізнати і знешкодити цю гадюку? Давайте виведемо рятівну формулу. У студії Дмитро Ігнатенко та Юлія Гейченко.
Глибоководна подорож
Завантажити
Пропонуємо віртуальне занурення в Маріанську западину. Це буде швидко, легко і абсолютно безпечно, зате - як цікаво! Світ прекрасний різноманітний і, як не дивно, до цих пір сповнений загадок.
Не подобається? Зроби краще
Завантажити
Поговоримо про критику ... Чому чиясь безглузда фраза може руйнівно подіяти на нас? Чи буває корисна критика? І як розпізнати, хто друг, а хто ворог? У студії духовний наставник Віктор Куриленко.
Сюрпри-и-и-из!!!
Завантажити
Несподіваний подарунок. Ласкаво з родзинкою ... Як можна перемогти будні? Зробіть сюрприз! А яким був найяскравіший сюрприз у вашому житті? Розкажіть!