Життя переможе смерть, а Світло — темряву
Ранок на "РадіоМ" з Юлією Юр'євою

Ранок на "РадіоМ" з Юлією Юр'євою

Вітання! Мене звати Юлія. Я запрошую вас спілкуватися в прямому ефірі! Давайте налаштовуватися на новий день! Разом веселіше. Телефонуйте нам, і ви відчуєте себе частиною великої дружної родини. Я чекаю вас щовівторка о 9.00. До зустрічі.

Останні випуски
Гадаєте, танці – це просто танці? Зовсім ні! В студії викладач хореографії Школи мистецтв Олена Кичигина зі своїми учнями.
Ідеальних батьків не буває. Чи можна з цим змиритися? В студії Володимир Савенков, вихователь, співробітник місії «Служіння поколінням», яка працює з дітьми.
Не пропустіть цей день: він незвичайний! Подробиці - в прямому ефірі.
Той, хто хоче, шукає можливості! Ти можеш змінити свою країну на краще. Як? Про це нам розповість Юлія Борисова, керівник локальної команди з проведення фестивалю «З країни в Україну».
Не знаєте, як відірвати дитину від смартфона? Нехай познайомиться з реальним хвилюючим світом рейнджерів. У студії Олеся Чернишова, клуб «Royal Rangers».
Як знайти «ту саму» і зважитися одружитися? Як забезпечувати сім'ю? Як виховувати дітей? Як бути успішним, потрібним і задоволеним? У студії бізнесмен, чоловік, батько Денис Болдирєв. Він готовий поділитися досвідом.
Господа студенти, як настрій? Чи готові вчитися? Ще ні? Давайте готуватися разом! У студії Олексій Арутюнов, студент Донбаського державного педагогічного університету.

Не більше одного разу на тиждень ми повідомляємо про наші новини, кращі етери, події. Приєднуйся!

Оставить комментарий