Номер прямого eфіру: 0 800 30 14 13
Томограма життя
Томограма життя
Радіо сканування соціально активних! Змішуємо людей, історії, досвід, помилки, перемоги, любов, не любов, сум та гумор і виходить тонізуючий обідній коктейль для нових звершень!
Останні випуски
Де навчаються діти українських освітян? Що треба змінити щоб українськи ВУЗи стали конкурентними? В яких галузях освіта України переважає закордонну? Про це і не тільки говоримо з Тетяною та Вадимом Литвинюками, які багато років попрацювали в освіті, видавництвах та соціальній сфері.
Член команди проекту “Дiтям iнтернату також потрiбне свято”, Туркенiч Катерина Сергiївна, розповість про щорічну акцію небайдужості...
Є ті, чиїх сердець торкаються ці сльози...Дудник Петро Анатолійович - батько десятьох дітей, співзасновник Альянсу «Україна без сиріт», керівник проекту Національного усиновлення «Ти будеш знайден». Людина, що має моральне право говорити на тему сирітства!
Як громадскість має і може реагувати на проблеми суспільства? Які методи вирішення конфліктів притаманні для християнина? Сучасний християнин в суспільстві, спостерігач, чи рущій прогресу? У нас в гостях старший пастор церкви, Голова міжконфесійної ради Церков, заступник голови громадської ради при виконкомі м. Краматорськ, автор, письменник сатирик, публіцист Володимир Зубенко.
Щомісяця неймовірна Ірина Демидович нагадує, що ти жінка-справжня жінка!!! Як вона це робить?! Дивовижно, витончено, делікатно, блискуче, яскраво, шикарно, романтично, надзвичайно, легко, казково і ,нарешті, солодко!