Томограма життя

Радіо сканування соціально активних! Змішуємо людей, історії, досвід, помилки, перемоги, любов, не любов, сум та гумор і виходить тонізуючий обідній коктейль для нових звершень!

Останні випуски
2021 - підсумки правоохоронців
2021 - підсумки правоохоронців
21/12/2021
2021-рік, який по-різному запам’ятався кожному з нас. Увесь цей час за порядком на вулицях Краматорська та Слов’янська слідкували патрульні поліцейські, які здебільшого перші прибували на місце надзвичайних подій… Про те, як минув рік у наших правоохоронців ми поговоримо з командиром батальйону патрульної поліції в містах Краматорськ та Слов’янськ Олександром Ма̀лишем та фахівцем пресслужби Ксенією Яцен.
Дитина народжує батьків
Дитина народжує батьків
07/12/2021
В студії названий батько Дмитро Романенко з сином Артемом, про родинні відносини в дитячому будинку сімейного типу
Б’є – значить (не)любить
Б’є – значить (не)любить
23/11/2021
За даними ВООЗ, кожна третя жінка в світі страждає від домашнього насильства. Україна – не виняток. Поговоримо про наболіле з начальницею відділення зв’язків з громадськістю батальйону патрульної поліції в м. Краматорськ та Слов’янськ Наталею Боковою та керівником служби соціальної роботи в громаді Слов'янського міського центра соціальних служб Людмилою Сміренською.
Зір обмежений, сліпота безмежна
Зір обмежений, сліпота безмежна
02/11/2021
Едуард Смоляков - музикант мультиінструменталіст, поет, композитор, письменник, лідер рок-гурту "Смолова галерея", керівник інклюзивного гурту "Inclusion band", заступник голови громадської організації "Дотик", про свій творчий шлях та суспільну діяльність…
Благодійність
Благодійність
12/10/2021
Не відмовляй у благодіянні нужденному, коли в силі твоєї руки зробити його. Прит.3:27 Наскільки потрібно бути успішним, щоб робити добро?! Поговоримо про це зі Світланою Бублік, активною шукачкою нужденних у добрі…
Що я відчуваю
Що я відчуваю
21/09/2021
Я відчуваю те, що ви бачите, але ви не бачите того, що відчуваю я.
Творчість - загальна біологічна потреба
Творчість - загальна біологічна потреба
14/09/2021
Поговоримо про перемоги попереднього та амбіції прийдешнього творчого року… В студії Феофанова Євгенія, керівник дитячої студії анімації на базі Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва.