Томограма життя
Томограма життя
Радіо сканування соціально активних! Змішуємо людей, історії, досвід, помилки, перемоги, любов, не любов, сум та гумор і виходить тонізуючий обідній коктейль для нових звершень!
Останні випуски
— Іноді мені здається, що ми найгірша сім'я в місті. — Може нам варто переїхати в місто побільше? Можливо є інші шляхи вирішення цього питання?! Відповість Максим Лазарев - викладач школи подружнього життя, психолог, історик, теолог, пастор Щовівторка о 13:00 на www.RadioM.ua в програмі «Томограма життя» – радіо сканування соціально активних! #РадіоМ #RadioM #РадиоМ #ТомограмаЖиття
“Якщо ви працюєте над тим, що ви любите, ніж пристрасно захоплені, вам не знадобиться план, щоб все спрацювало як треба”. Роман Шеремета, професор Школи Менеджменту ім. Везерхеда університету Кейс Вестерн Резерв, США. Визнаний кращим економістом України в світі за весрією видання Forbes – 2015 та кращим молодим економістом світу згідно рейтингу IDEAS – 2018. Чому? Випускник Івано-Франківського університету))) і йому допомагає Господь!
Холодний Олександр Іванович, декан факультету фізичного виховання ДДПУ , кандидат педагогічних наук, доцент, тренер з гімнастики та акробатики, а також один з переможців бюджету участі проект «ТЕРИТОРІЯ ЗДОРОВ‘Я».Як то сталося?! Поділиться у прямому ефірі! Щовівторка о 13:00 на www.RadioM.ua в програмі «Томограма життя» – радіо сканування соціально активних!
З 1 квітня на території України розпочалася операція «Пішохід». По всій Україні розпочалися профілактичні відпрацювання, щоб запобігти загибелі та травмуванню пішоходів на дорозі У студії: Ксенія Шостацька – речниця батальйону патрульної поліції в м. Краматорськ та Слов’янськ Аліса Молодченко – поліцейська батальйону патрульної поліції в м. Краматорськ та Слов’янськ
Знаєш, настає час, коли розумієш, що в житті немає нічого важливішого за сім'ю... Як наблизити цей час, розповість Олійник Марина, начальник відділу культури Слов'янської міської ради, громадська діячка , з яскраво вираженою активністю, завзятістю,ініціативністю!

Оставить комментарий