TeensTok

TeensTok

TeensTok — це програма про та для молоді. Ми вам доведемо, що тінейджери — напрочуд цікавий народ, в якого точно є чому повчитись. Стосунки (романтичні, з батьками, дружні), освіта, культура дозвілля, тренди, фан — далеко не повний список тем, про які говоримо тут. Молодь — наше теперішнє, а не майбутнє.

Останні випуски
Із Оленою Грищук, вчителькою початкових класів, корекційною психологинею, засновницею освітнього простору «Скриня» говорили про безмежний світ підлітків:) Які тіктоки треба знімати, та як взаємодіяти з тінейджерами, аби не тільки надихнути, а й влюбити їх у навчання. На що варто звернути увагу батькам та як організувати власне дозвілля підліткам — цей надкорисний ефір має подивитись кожен!
Олег Сащенко, гість програми TeensTok, навчався на трьох стипендійних програмах в Норвегії, що означає, що йому та його сім’ї освіта за кордоном не коштували грошей ВЗАГАЛІ! Звучить пречудово, але перед тим, як налаштовуватись на навчання за кордоном, дуже важливо запитати в себе: навіщо це мені? Навіщо мені взагалі освіта? І як не дивно: чи хочу я бути щасливою людиною? Діліться в коментарях, що для вас навчання; чи є воно наразі у вашому житті та у якій формі????????
«Якщо держава сьогодні не будуватиме дитячих театрiв, завтра їй доведеться будувати в’язниці» — улюблена теза керівника Київського ТЮГу. Сказано дошкульно, з неабияким перебором, але, за великим рахунком, справедливо. Театр — незамінний тренажер для людської душі. Коли найкраще виховувати в собі любов до театру? І чи так він необхідний всім і кожному — розмірковували разом з Каріною Овчинніковою, яка у свої 14 років дійсно захоплена театром! Ділись в коментарях, чи був ти колись в театрі та чи хотів би грати на сцені:)
Існує багато упереджень про те, що церква — це не модно, це про обмеження і це історія для людей більш поважного віку. Що молодь сьогодні забула у церкві? Приходить вона туди по добрій волі чи тому, що змушують батьки? Яке ваше ставлення до церкви? Та чи вважаєте ви себе віруючою у Бога людиною? — діліться в коментарях
Часто від молоді можна почути: який сенс нам одружуватись, якщо ми поки не плануємо дітей? Коли весілля стало простою формальністю та чи насправді штамп у паспорті впливає на щось? З Максом Павленко, який нещодавно зробив пропозицію своїй дівчині, говоримо навіщо ця котовасія йому взагалі потрібна, чому не жилося спокійно та нащо всі ці зайві зобов‘язання?
Чи можна назвати сестру/брата другом? Що міцніше для стосунків: родинні зв’язки чи цінності та спільне бачення світу? Практична рекомендація від тінейджерів Валерії та Саші, як не просто уживатися, а насолоджуватись спільним проживанням під одним дахом — слухайте в програмі А ви маєте міцні стосунки зі своїми сестрами/братами? Діліться в коментарях
Зазвичай життя «нормальної пересічної» людини обертається довкола роботи сьогодні: ми навіть відпочиваємо, аби знову піти на роботу. Але так було не завжди. В Античній культури розуміли, наскільки важливим є саме дозвілля. І що саме дозвілля є ключем до розуміння вдалого, наповненого життя. І так важливо формувати оцю культуру дозвілля, особливо серед молодих людей, чим і займається Молодіжний центр в Білій Церкві. Спілкувались в TeensTok з Youth worker центру — Вікторією Ярошенко, яка раніше була вчителем 10-го класу:) Як знайти підхід до сердець молодих людей; як зробити так, аби тінейджери до тебе не просто прислухались, а й навіть приходили до тебе за порадами — про це та не тільки в ефірі. Діліться в коментарях, чи є у вашому житті культура дозвілля? Та чим ви годуєте свою душу — чи плануєте свій «вільний час» та яким чином? ????????????

Не більше одного разу на тиждень ми повідомляємо про наші новини, кращі етери, події. Приєднуйся!

Оставить комментарий