Життя переможе смерть, а Світло — темряву
TeensTok

TeensTok

TeensTok — це програма про та для молоді. Ми вам доведемо, що тінейджери — напрочуд цікавий народ, в якого точно є чому повчитись. Стосунки (романтичні, з батьками, дружні), освіта, культура дозвілля, тренди, фан — далеко не повний список тем, про які говоримо тут. Молодь — наше теперішнє, а не майбутнє.

Останні випуски
В час, коли Нобелівські премії з економіки видають не за роботи з ефективного розподілу ресурсів, а з маркетингу (по суті – нав’язування непотрібного людині товару); коли не зважаючи на нову «екорелігію», виробництво товарів та споживацькі інтереси тільки збільшуються, країні та світові неабияк потрібна талановита та думаюча молодь. Саме такою є гостя TeensTok – дизайнерка Евеліна, яка поділилась здоровим ставленням до речей та споживання. Рекомендуємо цей ефір кожному, оскільки в ньому містяться конкретні лайфхаки для вашої шафи.
Керувати літаком в 16 років – як вам таке?! Навчатись літати на винищувачі, швидко приймати рішення, відчувати себе безпечніше в небі, аніж на землі – це все про нашу гостю Софію Ігнатову. В незалежності від того, цікава вам авіаційна тема чи ні – рекомендуємо цей чудовий ефір до перегляду! Лайфхак для батьків: якщо хочете, щоб ваша дитина з задоволенням вивчала фізику, мови та інші точні та гуманітарні науки – запропонуйте їх навчання керуванню літаком:)
Ви помітили, що сьогодні багато молоді дизмотивовано, не бажають навчатись, в найкращому випадку хочуть просто отримувати гарні оцінки без напрягу? А коли починаєш говорити про любов до навчання — зустрічаєшся з іронічними поглядами В який момент все пішло не так? Яка роль в цьому Вчителя? І чия це відповідальність — актуалізувати цей інтерес до навчання? Як можна насолоджуватись навчанням, запитаємо в студентки 2-го курсу ВНЗ, яка до того ж навчається на англійській програмі — Юлією Панчук. Ваші запитання/пропозиції/обурення чекаємо в коментарях Маст вотч для кожоного, бо навчаємось ми протягом усього життя, згодні ж?
Із Оленою Грищук, вчителькою початкових класів, корекційною психологинею, засновницею освітнього простору «Скриня» говорили про безмежний світ підлітків:) Які тіктоки треба знімати, та як взаємодіяти з тінейджерами, аби не тільки надихнути, а й влюбити їх у навчання. На що варто звернути увагу батькам та як організувати власне дозвілля підліткам — цей надкорисний ефір має подивитись кожен!
Олег Сащенко, гість програми TeensTok, навчався на трьох стипендійних програмах в Норвегії, що означає, що йому та його сім’ї освіта за кордоном не коштували грошей ВЗАГАЛІ! Звучить пречудово, але перед тим, як налаштовуватись на навчання за кордоном, дуже важливо запитати в себе: навіщо це мені? Навіщо мені взагалі освіта? І як не дивно: чи хочу я бути щасливою людиною? Діліться в коментарях, що для вас навчання; чи є воно наразі у вашому житті та у якій формі????????
«Якщо держава сьогодні не будуватиме дитячих театрiв, завтра їй доведеться будувати в’язниці» — улюблена теза керівника Київського ТЮГу. Сказано дошкульно, з неабияким перебором, але, за великим рахунком, справедливо. Театр — незамінний тренажер для людської душі. Коли найкраще виховувати в собі любов до театру? І чи так він необхідний всім і кожному — розмірковували разом з Каріною Овчинніковою, яка у свої 14 років дійсно захоплена театром! Ділись в коментарях, чи був ти колись в театрі та чи хотів би грати на сцені:)
Існує багато упереджень про те, що церква — це не модно, це про обмеження і це історія для людей більш поважного віку. Що молодь сьогодні забула у церкві? Приходить вона туди по добрій волі чи тому, що змушують батьки? Яке ваше ставлення до церкви? Та чи вважаєте ви себе віруючою у Бога людиною? — діліться в коментарях

Не більше одного разу на тиждень ми повідомляємо про наші новини, кращі етери, події. Приєднуйся!

Оставить комментарий