Свято-Монастирський плейлист

Про що вам говорить вираз християнська музика”? Схоже щось на акапельний церковний спів у храмі, правда? З подкастом Свята Тромси і Міши Манастирського “Свято-Монастирський” плейліст ви зрозумієте музику краще і відкриєте в собі здібність чути вухами та слухати серцем. Це своєрідний check-up музичних композицій, в якому кожна пісня розкривається як ціла історія, в якій може бути рок, поп, джаз, госпел, воршіп, фанк, електроніка та звісно ж класика. Слухай подкаст щочетверга об 11:00 та поповнюй добірку на своєму телефоні треками з глибинним змістом та неймовірною лікувальною силою. “Свято-Монастирський” плейліст — це музика про нас і Творця Всесвіту. Про маловідоме, що творилося наодинці в тиші, і стало відомим мільйонам.

Останні випуски
18/05/2023
Кричущий вокал, перегружена електро-гітара, масивні партії барабанів - все це характерно для стилю метал. Певно ви думаєте: неможливо уявити, що таку важку музику створюють християни? Втім все саме так. Американський гурт Skillet був створений саме для того аби ці зруйнувати стереотипи. Їх хіти Comatose, Awake and alive, Monster, Hero та Whispers in the dark об‘єднали мільйони людей по всьому світу.
04/05/2023
Певно для багатьох християнська музика - це щось священне, до чого можна доторкнутися душею, тільки перебуваючи в храмі. Так, але ні. Історія американського гурту MercyMe - гарний тому приклад. Ці хлопці спершу співали у церкві, втім згодом понесли свою музику в маси. Так народився хіт I can only imagine та багато інших композицій, які вплинули на життя тисяч людей по всьому світу.
20/04/2023
У першому випуску подкасту Свят Тромса та Міша Монастирський слухають та розбирають "пісні на горі" з яких розпочалася революція у світі християнської музики. Австралійський музичний колектив одним з перших почав створювати сучасні worship-хіти, які тепер співає увесь світ - Here I am to worship, My redeemer lives, What a beatiful name it is, Oceans.