Сімейна Біблійна година
Сімейна Біблійна година
Привіт! Ми сім'я Пастушак, нас звуть Олександр та Надія. Пропонуємо вашій увазі передачі на різні теми, які стосуються сімейних відносин і не тільки. Як добре, коли після роботи чоловік з дружиною і з дітьми сідають за стіл для душевної бесіди про Біблійні історії. В нашій сім'ї ми з самого початку розпочали читання Біблії кожного дня, так продовжуємо і до сьогодні. Слухайте нас, пишіть, телефонуйте, задавайте свої запитання і розказуйте свої історії, і ми будемо разом вирішувати Ваші життєві проблеми.
Останні випуски
Зробили аналіз прожитого року і побудували плани на новий рік. Подякували Богові за все уроки, які Він дав нам і попросили Його благословення. Залишили всі образи, конфлікти і злобу в минулому році, а новий рік починаємо з чистого аркуша з оптимізмом і надією на Бога.
Завантажити
Одного разу Ісус запитав учнів: за кого шанують Його люди і вони самі? Одні вважали, що Він пророк, Ілля, Іоан, а Петро сказав: Ти Христос, Син Бога живого! А хто Він для тебе?
У кожній родині бувають кризи, але проблема виникає тоді, коли вони затягуються на кілька років. Сварки входять у звичку і тоді подружжя вже не може зупинитися. Як налагодити відносини, припинити війну і досягти підписання перемир'я?
Коли потрібно щось дізнатися, то ми відразу ж починаємо «гуглити». Ця звичка замінює наше спілкування та консультування зі служителями церкви. Але проблема в тому, що в інтернеті немає фільтрів і замість корисної інформації можна такого начитатися, що і взагалі більше до церкви не ходити.
Звичайна реакція на несправедливість - це злість і обурення, але Ісус реагував зовсім інакше, коли Його несправедливо звинувачували. У світі повному несправедливості нас кожен день обманюють, але Біблія вчить не мстити, а прощати.

Оставить комментарий