Сімейна Біблійна година

Привіт! Ми сім'я Пастушак, нас звуть Олександр та Надія. Пропонуємо вашій увазі передачі на різні теми, які стосуються сімейних відносин і не тільки. Як добре, коли після роботи чоловік з дружиною і з дітьми сідають за стіл для душевної бесіди про Біблійні історії. В нашій сім'ї ми з самого початку розпочали читання Біблії кожного дня, так продовжуємо і до сьогодні. Слухайте нас, пишіть, телефонуйте, задавайте свої запитання і розказуйте свої історії, і ми будемо разом вирішувати Ваші життєві проблеми.

Останні випуски
Хто як не ти ? | Сімейна Біблійна година
Хто як не ти ? | Сімейна Біблійна година
14/03/2023
"Я не зможу це зробити, тому що є кращі і вправніші за мене. Є люди, більш обдаровані Богом, є освідченіші і сміливіші…я не достойна(ний)". Якось так буває, коли ми себе порівнюємо себе з іншими, коли певну духовну роботу Бог доручає саме нам. Поговоримо, саме про нашу «недостойність» або страх, перед відповідальною місією, яку доручає нам Господь.
Ми поруч
Ми поруч
07/03/2023
В час війни і тривоги започаткувалося багато громадських рухів і організацій, які допомагають людям знаходити підримку і заспокоєння. Одним із таких є благодійний фонд "Ми поруч". Поговоримо з їхнім засновником і керівником В'ячеславом Нагірняком і дізнаємося про їхню роботу і як можна бути корисним для супільства сьогодні.
Де знайти пігулку від образи?
Де знайти пігулку від образи?
28/02/2023
В кожного з нас є болючі теми і місця. Лиш друзі і рідні знають про них. Як то боляче, коли вони використовують це проти нас, коли давлять саме там, де болить. Що образа робить з нами самими? Як потім справити з почуттям образи?
Служіння молоді в період війни
Служіння молоді в період війни
21/02/2023
Молодь - це актив суспільства, від рішень і дій якого залежить дуже багато. Яким чином зараз молодь служить народу України? Чи буде що згадати нам після закінчення війни, що ми не втекли і не були пасивними?
Як знайти своє кохання?
Як знайти своє кохання?
14/02/2023
Кожен з нас бажає любити і бути коханим, але як зробити правильний вибір і не помилитися? Як зрозуміти чи підходить мені ця людина? Як розпізнати вона справжня чи просто грає роль ангела на побаченнях?
Хочу прозріти
Хочу прозріти
31/01/2023
Уявіть себе незрячими, вам потрібно рухатись наощуп і ви ніколи не бачили світла сонця і кольорів природи. Яке б у вас було бажання номер один? Прозріти, правда? У духовному плані ми також можемо бути незрячі і неусвідомлені, чи бажаємо прозріння у цьому плані?
Чисте серце - чисті уста
Чисте серце - чисті уста
24/01/2023
«У мене такий характер!» «Ой, вирвалось!» «Не ображайся на правду!» знайомі фрази? Те, що ти говориш, народилося десь глибоко в тобі і чим частіше ти про щось говориш, тим більше тим живеш. Як добре, коли це позитив і радість, добро, мир і благословіння. Давайте поговоримо про серце, про його наповнення і віддачу через слова і дії.