Життя переможе смерть, а Світло — темряву
Сімейна Біблійна година

Сімейна Біблійна година

Привіт! Ми сім'я Пастушак, нас звуть Олександр та Надія. Пропонуємо вашій увазі передачі на різні теми, які стосуються сімейних відносин і не тільки. Як добре, коли після роботи чоловік з дружиною і з дітьми сідають за стіл для душевної бесіди про Біблійні історії. В нашій сім'ї ми з самого початку розпочали читання Біблії кожного дня, так продовжуємо і до сьогодні. Слухайте нас, пишіть, телефонуйте, задавайте свої запитання і розказуйте свої історії, і ми будемо разом вирішувати Ваші життєві проблеми.

Останні випуски
На словах ми герої, вчені та експерти у всіх галузях. Але як воно на практиці? Чи відповідають наші слова, нашим ділам? Я можу вчити інших як правильно жити, але чи живу я так, як того вчу? На словах я можу бути святим, а в житті зовсім іншим.
Якби до нас приїхав президент в гості або запросив нас до себе в кабінет, щоби ми робили? Напевно серйозно б готувалися, правда? Зустріч з такою людиною мега особлива, тому слід поставитися дуже відповідально. А ви знаєте, що нас усіх чекає зустріч з Творцем неба і землі? Чи готуємося ми до цієї події?
В житті у нас буває багато викликів, які потрібно або прийняти, або відкинути. Для когось виклик піднятися на вершину гори, а для когось не вживати солодкого. Але Бог також кидає виклик для нас - повірити в Ісуса, чи приймемо ми Його пропозицію чи ні?
Живеш собі, плануєш щось і тут раптом усе ламається, стається якась криза чи непланована зупинка. Чому так трапляється і як бути у такому випадку?
Чи існує біла заздрість? Чому так хочеться того, що є в інших? Що поганого в тому, що я заздрю? Як від цього звільнитися?
На Різдво Ісуса трапилося багато унікальних чудес, які ніколи не повторюватимуться. Але на цьому Божі чудеса не закінчуються. Навіть сьогодні у 21 столітті Бог продовжує робити унікальні та надприродні речі.
На карантині ми мали багато часу, щоб подумати над життям. Люди могли проаналізувати свої відносини у сім'ї, з друзями, з Богом і свій життєвий шлях вцілому. А також це була унікальна можливість молитися Богові, на що у нас ніколи не вистачало часу.

Не більше одного разу на тиждень ми повідомляємо про наші новини, кращі етери, події. Приєднуйся!

Оставить комментарий