Сімейна Біблійна година

Привіт! Ми сім'я Пастушак, нас звуть Олександр та Надія. Пропонуємо вашій увазі передачі на різні теми, які стосуються сімейних відносин і не тільки. Як добре, коли після роботи чоловік з дружиною і з дітьми сідають за стіл для душевної бесіди про Біблійні історії. В нашій сім'ї ми з самого початку розпочали читання Біблії кожного дня, так продовжуємо і до сьогодні. Слухайте нас, пишіть, телефонуйте, задавайте свої запитання і розказуйте свої історії, і ми будемо разом вирішувати Ваші життєві проблеми.

Останні випуски
05/09/2023
Волонтери допомагають прифронтовим регіонам ризикуючи власним життям. Завдяки їх мужності і доброму серцю тисячі людей отримують їжу та воду кожного дня.
29/08/2023
Маніпуляція - це зброя, яку використовують проти нас. Ми піддаємося маніпуляціям, коли не розуміємо намірів і планів інших людей. Як розпізнати і не піддатися маніпуляціям?
22/08/2023
Одні люди нас надихають, а інші "вижимають усі соки". З одними можна приємно провести час, а інші постійно дражнять та нервують і це нас втомлює. Чому і які люди нас втомлюють?
11/07/2023
В наш час війни через постійні вибухи, через піклуваня про сім'ю та загруженість по роботі і волонтерстві ми можемо відчувати виснаження. Як з цим бути? До чого це призводить і який є вихід? Про це, а також про позитивні сторони вигорання поговоримо у цій передачі
04/07/2023
Як важливо, і водночас важко, знайти саме свою пару, раз і назавжди. Що потрібно знати і як шукати, щоб у сім'ї двоє дивилися в одному напрямку? Як не помилитися у виборі і бути щасливим?
13/06/2023
Вивчаючи характер Бога, ми бачимо, що Він любить, а що ненавидить. Якщо я догоджаю Йому і роблю те, що Йому приємне, то буду благословенним, а якщо я роблю те, що Він ненавидить, то буду нещасним. Які вчинки ненавидить Бог і як здобути Його прихильність, про це ви дізнаєтесь у нашій передачі.
16/05/2023
Коли ти живеш ідеєю чи певною ціллю, то завжди знайдуться люди, які буду заважати і "ставити палки в колеса". Часом обставини не складаються як необхідно і, здається, що все валиться з рук. Як не здатися і досягти задуманого?