Сімейна Біблійна година
Сімейна Біблійна година
Привіт! Ми сім'я Пастушак, нас звуть Олександр та Надія. Пропонуємо вашій увазі передачі на різні теми, які стосуються сімейних відносин і не тільки. Як добре, коли після роботи чоловік з дружиною і з дітьми сідають за стіл для душевної бесіди про Біблійні історії. В нашій сім'ї ми з самого початку розпочали читання Біблії кожного дня, так продовжуємо і до сьогодні. Слухайте нас, пишіть, телефонуйте, задавайте свої запитання і розказуйте свої історії, і ми будемо разом вирішувати Ваші життєві проблеми.
Останні випуски
Що потрібно знати чоловіку, щоб бути найкращим для своєї дружини? Яка роль чоловіка у сім'ї і як задовольнити бажання дружини?
Після виходу Ізраїля з Єгипту Бог дає їм 10 заповідей. Які ці заповіді і чому Бог дає ці постанови? Про це ви почуєте в нашій передачі
Чому змінюються епохи, змінюються обставини, а заповіді залишаються тими ж самими? Чим більше людина намагається жити без Бога, тим актуальніші для неї 10 заповідей. "Сімейна Біблійна година" допоможе нам вияснити кому і навіщо Бог дав ці заповіді.
Воля, чого вона коштує? Як звільнитися від залежності? Коли ти раб, то понад усе мрієш про волю, про спокійне життя і затишок! Про це мріяв народ, який 400 років був у поневоленні і рабстві, їхня надія на краще життя згасала з кожним днем. То що ж сталося з ними далі? Чи здійснилися їхні мрії?
Батьки можуть мати своїх улюблених дітей, а інших дітей зневажати чи нехтувати ними. До чого це може призвести, ви почуєте в нашій передачі.
V міжнародний кінофестиваль Світло

Оставить комментарий