Номер прямого eфіру: 0 800 30 14 13
Шоб мАзгі не засохли
Шоб мАзгі не засохли
Якщо людина не читає, її мозок починає сидіти на дієті. А жорстка дієта – це завжди зло. Тому варто годувати свій мозок, «Шоб мАзгі не засохли». Ведуча програми шалений книгоман. Третій рік у фейсбук веде групу «Шоб мозги не засохли» та минулого року видала власну книгу. Щоразу у програмі представники різних професій, бук-тьюбери та книжкові блогери, працівники видавництв, письменники. Одним словом, закохані у книги люди, які діляться враженнями і рекомендують найкраще! А у слухачів є змога отримати книгу у подарунок від крутих видавництв країни.
Останні випуски
Під час святкових канікул ви прочитали декілька книг? Ні? Тоді неодмінно слухайте ефір, в якому гості радять книги, з яких варто розпочати новий рік. Наші гості: Анна Римаренко, одна з перших плюс-сайз моделей в Україні, минулого року на Філіппінах виборола титул Miss Diamond Top оf the World Plus Size, бодіпозитивний психолог та автор книги «Як нагодувати нехочуху». Ольга Мельник, яка після закінчення університету підписала контракт і на сім місяців поїхала працювати офіціанткою на американському круїзному лайнері. Згодом після повернення вона написала книгу «Ship Life Сім місяців добровільного рабства».
Автор книги «Сила позитивного мислення» Норман Вінсент Піл писав: «Різдво колише чарівною паличкою над цим світом, і ось, все стає більш м’яким і красивим». Про різдвяні книги, які створюють святковий настрій, допомагають повірити у дива й розповідають про сутність Різдва говоримо у програмі. Наші гості: Людмила Дмитрук, буктюбер, автор книжкового влогу «Вишневий цвіт», яка була гостею найпершої програми майже рік тому. Ірина Суконнова, мама трьох дітей, власниця будівельного бізнесу.
Якщо ви також носитесь містом, висолопивши язика, у пошуках подарунка для книгомана, ми вас розуміємо… І ми вас порятуємо. У програмі подаємо чимало ідей книжкових подарунків. Наша гостя - Мія Марченко, автор книги «Місто Тіней», перекладач «Вельветовий кролик, або як оживають іграшки», «Тобі Лолнесс. На волосину від загибелі», «Тобі Лолнесс. Очі Еліші», «Ростимо дитину, ростимо себе» та «Око вовка». Й людина, яка має безпосереднє відношення до коробочок WowBox.
Гості програми розповідають про книги, які видали 2018 року, про ті, які їм запам’ятались більше всього та про видання, які дуже хочеться перечитати. Ксенія Різник, PR-менеджер «Видавництво Старого Лева», книжковий оглядач «Етажерка». Катерина Толокольнікова, книжковий оглядач, журналіст «Детектор медіа».
Кожен п'ятий опитаний українець читає дітям книжки щодня або кілька разів на тиждень. Кожен десятий – кілька разів на місяць, кожен двадцять п'ятий – кілька разів або раз на рік. І кожен сьомий опитаний українець не читає дітям книжки ніколи. Яка сумна статистика… Такі результати опублікував Український центр економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова. І нас вони не влаштовують, тому гості програми підготували список книг, які варто читати дітям, разом з дітьми та рекомендують декілька незвичних книг для дітей. Наші гості: Олена Галицька, останні дев’ять років працює Мері Попінс для двох власних дітей. Наталя Карпенко, автор блогу «Открываем мир через книги», мандрівниця та мама двох хлопців.