Номер прямого eфіру: 0 800 30 14 13
Шоб мАзгі не засохли
Шоб мАзгі не засохли
Якщо людина не читає, її мозок починає сидіти на дієті. А жорстка дієта – це завжди зло. Тому варто годувати свій мозок, «Шоб мАзгі не засохли». Ведуча програми шалений книгоман. Третій рік у фейсбук веде групу «Шоб мозги не засохли» та минулого року видала власну книгу. Щоразу у програмі представники різних професій, бук-тьюбери та книжкові блогери, працівники видавництв, письменники. Одним словом, закохані у книги люди, які діляться враженнями і рекомендують найкраще! А у слухачів є змога отримати книгу у подарунок від крутих видавництв країни.
Останні випуски
Гості програми розповідають про книги, які видали 2018 року, про ті, які їм запам’ятались більше всього та про видання, які дуже хочеться перечитати. Ксенія Різник, PR-менеджер «Видавництво Старого Лева», книжковий оглядач «Етажерка». Катерина Толокольнікова, книжковий оглядач, журналіст «Детектор медіа».
Кожен п'ятий опитаний українець читає дітям книжки щодня або кілька разів на тиждень. Кожен десятий – кілька разів на місяць, кожен двадцять п'ятий – кілька разів або раз на рік. І кожен сьомий опитаний українець не читає дітям книжки ніколи. Яка сумна статистика… Такі результати опублікував Український центр економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова. І нас вони не влаштовують, тому гості програми підготували список книг, які варто читати дітям, разом з дітьми та рекомендують декілька незвичних книг для дітей. Наші гості: Олена Галицька, останні дев’ять років працює Мері Попінс для двох власних дітей. Наталя Карпенко, автор блогу «Открываем мир через книги», мандрівниця та мама двох хлопців.
Минулого разу чоловіки прийшли до студії зі списком книг, які вони радять прочитати жінкам. Цього разу – все навпаки. Окрім книг, які жінки радять прочитати чоловікам, ми говорили про топ-5 цікавих перекладних новинок, про кілька вартісних книжок українських авторів та про те, як читати 90 й більше книг щороку. Наш гість - Тетяна Синьоок, викладач української мови та літератури в Tutoria - cтудія навчання та розвитку, книжковий оглядач, автор блогу «Читацький щоденник» https://chytatsky.blogspot.com/
Що чоловіки рекомендують прочитати жінкам? Дізнаємось у програмі від Саші Марка, ведучого заходів, книгомана та Влада Сили, дизайнера, керівника рекламного агентства «Медиа Свит».
Чи існують книги, які допоможуть краще зрозуміти свою дитину? Гості програми запевняють, що існують та у програмі охоче розповідають саме про такі видання. Олена Осмоловська, письменниця, видавець, директор видавничого центру «12», доцент Київського університету імені Бориса Грінченка. Світлана Єфременкова, психолог, яка спеціалізується на питаннях булінгу, засновниця проекту «Панімама».