Номер прямого eфіру: 0 800 21 00 18
Сімейний кодекс
Сімейний кодекс
Згідно до кодексу, сім'я є первинним та основним осередком суспільства. Первинне і основне потребує особливої уваги до кожної дрібниці! Позначаємо важливе в буденному разом з тими хто має сім'ю, бажає мати або втратив з певних причин..
Вона не баче воду, але відчуває її
Завантажити
Не варто виїжджати звідкись, їхати треба кудись!
Завантажити
Біженці, що повернулися в Україну...?!Очікування та реальність закордонного буття від Олексія Беспалого
Йти по дорозі життя удвох чудово ... Але непогано б ще й «в ногу»...
Завантажити
Йти по дорозі життя удвох чудово ... Але непогано б ще й «в ногу»... Гості студії та країни талановите подружжя зі Швеції Матс та Тіна Бьорлінг. Він - футболіст, що грав у вищій лізі, вона - вчителька музики....Хто їх об'єднує?
І прописні істини потребують, щоб їх часом нагадували.
Завантажити
Ірина Ігорівна Подоляк - народний депутат України 8-го скликання. Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності. У ефірі відповість на важливі питання...
Кращий спосіб почати робити – перестати говорити і почати робити...
Завантажити
Сімейні традиції
Завантажити
Поділіться своїм теплом, навіть, якщо поряд не має рідних! Адже так просто подарувати радість тому, хто сьогодні її потребує! РадіоМ - дарує радість!
Мама вдома
Завантажити
Місце, куди завжди хочеться повертатися – твій дім. Люди, яких завжди хочеться любити – твоя сім’я. Усе це разом – благословіння. Абрамчук Павло Володимирович - син, чоловік, батько, директор! А ще він знає, що відбувається коли "мама-вдома"!...і обов'язково все розповість.
Справжня родина надає сил, щоб жити і творити!
Завантажити
Що встигли "натворити" подружжя Родіонових за 5 років подружнього життя спробуємо дізнатися разом. Олексій - чоловік, батько, акомпаніатор у хорі та керівник чоловічої музичної групи , активний волонтер та провідний менеджер. Ксенія - жінка, мати, керівник громадської Організації "Волонтерське Об'єднання "Вірю в Україну" та організатор жіночих ініціативних груп у Миколаївській та Черкаській Громадах.
Доля - це глина
Завантажити
Доля - це глина, і її форму можна змінити в будь-який момент. Але змінити можна тільки своє майбутнє, а не чиєсь. Ротарі Ігор Олексійович - керівник гуртка "гончарство" у обласному центрі технічної творчості. . Хіба цінність досягнутої форми не залежить в рівній мірі від внутрішньої цінності глини, як і від колеса, і від майстерності Творця? Спробуємо дізнатися разом!
В малому був вірний , над великим поставлю
Завантажити
Шлях від поштового відділу до керівника соціальних проектів CBN України, координатора гуманітарних проектів помічі людям на Сході України та директора мобільної клініки і це все одна людина-вірна, віддана Богові та справі-Галина Кучер
Чи карається ініціатива?
Завантажити
Ходять чутки, що ініціатива карається, але Дар'я Ніколаєнко та Ганна Авдиянц так не вважають, а чому?.. В студії Радіо М - голова суспільної організації платформа ініціатив "Теплиця", Ганна Авдиянц, та координатор соціально-інклюзивного направлення платформа ініціатив "Теплиця", Дар'я Ніколаєнко
"Прийняття дитини в сім'ю" Наталя Шевченко
Завантажити
Найкращий спосіб зробити дітей хорошими — це зробити їх щасливими. Прийняття дитини в сім'ю - крок дуже важливий і відповідальний, що вимагає постійних зусиль протягом довгого часу, і скороминущої жалості для нього навряд чи буде достатньо... Наталя Шевченко вже зробила 8 таких кроків і їй є чим поділитися!
"Чого нас навчив батько" Андрій та Іван Брадарські
Завантажити
Знаєте, що таке щаслива сім'я? Коли син на питання про те, де знаходяться його батьки, кладе руку на серце і каже: "Тут!" Чого нас навчив батько! А точніше чого ВСТИГ навчити батько гостей студії Івана та Андрія Брадарських
"Школа" Тетяна Миколаївна
Завантажити
Виховує все: люди, речі, явища, але насамперед і найбільше — люди. З них на першому місці — батьки і педагоги Мати і хлопчика, і дівчинки та вчитель вищої категорії Жарікова Тетяна Миколаївна, яка 27 років....
"Па у ритмі душі"
Завантажити
Кожен має природжений талант, але небагатьом природжена чи привита вихованням та міра наполегливості, витримки, енергії, в силу якої, він дійсно стає талантом. Неабияка творча особистість,суспільний діяч та президент Центру Танцювальних Мистецтв "Грація", Олексій Овчинников, у прямому ефірі!
"Життя без праці- злодійство. Праця без мистецтва-варварство" Оксана Прохватіло
Завантажити
Ох! Ці жіночки! На всі руки і головне, що не від суму...І чого це їм не сидиться у декретній відпустці ?! З'ясуємо у творчої матусі ! Оксана Прохватіло в студії РадіоМ!
Слуга роду та народу
Завантажити
Слуга роду та народу. Вчитель за освітою, слуга за покликанням, чоловік однієї жінки та батько п'ятьох дітей волею щасливої долі! Євген Лебедєв з девізом по життю -"хто як не я?!".
"Усе мені можна, але не все на користь частина2" Марина
Завантажити
Чим же завтра сім'ю нагодувати, щоб і смачно і корисно? Жінка , яка знає відповідь на це одвічне запитання, в студії Радіо М. Пані Марина-консультант зі здорового харчування, яка впевнена, що гарних шлунків куди меньш ніж гарної їжі!
"Усе мені можна, але не все на користь" Марина
Завантажити
Чим же завтра сім'ю нагодувати, щоб і смачно і корисно? Жінка , яка знає відповідь на це одвічне запитання, в студії Радіо М. Пані Марина-консультант зі здорового харчування, яка впевнена, що гарних шлунків куди меньш ніж гарної їжі!
"Відмінності чоловіка та жінки" Олена Миненко
Завантажити
Ми такі різні, та одне без одного не можемо. Поговоримо про відмінності чоловіка і жінки з консультантом з питань сім'ї та молоді Миненко Оленою Миколаівною. Яка 22 роки у шлюбі з "відмінним" чоловіком і це не кінець....
"Авторитет батька" Бондаренко Валерій Вікторович
Завантажити
"Авторитет батька створюється не заборонами і покаранням, а прикладом і досягненнями!" Голова в місті та батько в домі - Бондаренко Валерій Вікторович розповість, як це було...
"Гроші в сім'ю або з неї" Віктор Куриленко
Завантажити
Фінансова сфера – часто є питанням дискусії молодят та навіть сімейних пар з досвідом. Не рідко саме відмінності у поглядах на фінанси, різні підходи до грошей та управління ними стають підґрунтям для проблем та родинних конфліктів. Як управляти сімейним бюджетом, будемо розбиратися з гостем студії , Віктором Куриленко , який зовсім не бачить грошей, але знає їм рахунок!
"Сімейний дует" Іван Міненко
Завантажити
Розлучення - звикнути чи уникнути?" Завітає до нас консультант з питань сім'ї та молоді Іван Міненко , якій 22 роки мав бажання, набував знань та докладав зусиль, щоб мати чудовий дует!
"Справжній чоловіче!!!!" Дмитро Ігнтенко
Завантажити
Агов! Де ж ти? Будемо шукати!
"Ніхто не сліпий так, як той, хто не бажає дивитися" Олег Шевкун і Віктор Куриленко
Завантажити
Поговоримо про обмежені можливості незрячих та слабозорих, якщо залишиться час .....! В гостях чоловіки які не можуть дістати зірки з неба, але можуть ....
"Біль втрати, або життя після смерті" Віктор Грогорьев
Завантажити
«У мене сьогодні багато справ: треба пам’ять до кінця вбити, треба, щоб душа скам’яніла, знову навчилася жити»... Біль втрати, або життя після смерті! Поговоримо про життя, смерть, біль і знову життя з вдівцем Віктором Грогор'євим!
"Романтика" Володимир та Ірина Демидович
Завантажити
«Як нудно ми живемо! У нас пропав дух авантюризму, ми перестали лазити у вікна до улюблених жінок, ми перестали робити великі хороші дурниці». Чи ні? Поговоримо про романтику ,в прямому ефірі)
"Почуй мене" Клавдія Кузьменко
Завантажити
Як спілкуються в родинах з вадами слуху, розповість Клавдія Павлівна Кузьменко. Жінка, яка чує... та знає, що у них на серці!
" Музика нас зв'язала...."
Завантажити
Знаходимо важливе в буденному разом з музичною гостею. Галустова Людмила Сергіївна - викладач 1 категорії по класу фортепіано слов'янської школи мистецтв. Музичне проведення часу в родині, як необхідний фактор згуртування батьків та дітей!
У нас буде маленький" Олена Костенко
Завантажити
Поговоримо про радості і смутки жінки в положенні, з мамою "в квадраті" Оленою Костенко!
"Інтимні відносини" Олександр Гайворонський
Завантажити
Если совсем уж не с кем спать, спи со спокойной совестью Поговорим о самом сокровенном на чистом РадиоМ с Александром Гайворонским - любимым мужем и отцом 6 детей.
"Весільний переполох" Ірина Демидович
Завантажити
Гостя студії - пані Ірина Демидович -декоратор, організатор весіль, головна подружка нареченої ! Приведе до ладу будь-який весільний переполох та якнайкраще задекорує тропинку, що веде до довгого подружнього шляху!