Реформація
Реформація
РЕФОРМАЦІЯ - це програма про зміни в суспільстві, культурі, політиці, музиці, бізнесі. А головне, вона про реформацію мислення. Реформація необхідна як нашій країні в цілому, так і особисто кожній людині. Через 500 років реформації в Європі, гості програми розглядають європейський досвід і обговорюють актуальність цього досвіду в наш час, в проекції на нашу країну і суспільство. Програма виходить по понеділках з 16:00, ведучий Віталій Царюк.
Останні випуски
Християнське виховання, як основа формування світогляду. Гість: Марина Сердиченко, директор навчально-виховного комплексу «Творення особистості», магістр освітнього менеджменту і фахівець в області екології, дружина старшого пастора ОНЦ, мама трьох дітей.
Віктор Висоцький, успішний підприємець, який розвиває міжнародний бізнес в ніші екології. До 2015 року був власником компанії Liga Estate, (Ліга Нерухомості) З 2015 року пішов в інтернет-бізнес по моделі MLM. Став ідеологічним лідером міжнародного бізнес-співтовариства 40 000 чоловік. Був генеральним спонсором чемпіонату України з Street workout - SLS cup. Був меценатом фестивалю імені Шопена. Брав участь фінансово в розвиток вегетаріанського дет.сада. Був спонсором Фестивалю Сім'ї. Спонсорував чемпіонат Києва по армліфтингу. Еко-підприємець, вегетаріанець, громадський діяч, активіст міжнародного руху за Здоровий Спосіб Життя. Життєве кредо : Завжди проявляти Любов - до Бога, до людей, до природи.
Завантажити
Гість програми — Gennadiy Mokhnenko, герой нашого часу; пастор, про діяльність якого знято багато фільмів, зокрема «Майже святий» (Almost Holy), продюсер якого — легендарний голівудський режисер Терренс Малік. Батько 36 дітей (ця цифра постійно збільшується); засновник найбільшого у Східній Європі центру реабілітації для безпритульних дітей «Республіка Пілігрим»; один із ініціаторів проєкту «Світ без сиріт!»; громадський діяч. Зі своїми синами та закликом до усиновлення здійснив велосипедну навколосвітню подорож.
Енергійний експериментатор, невгамовний Яків Полімерич, який весь час хімічити, жартує, створює яскраві концертні шоу і робить дітей знаменитими, а у вільний час проводить лекції з мотивації для школярів! За всім цим стоїть великий мрійник і цілком реальна людина - випускник Одеського Водного Андрій Бортов. Актор, сценарист, режисер, продюсер, за плечима якого численні аншлаги в концертних залах по всій країні та за її межами, успішні теле- та радіо-проекти, зйомки дитячих програм, постійна соціальна робота та керівництво великим проектом «Школа наукових чудес». Ведучий: Царюк Віталій
Гість програми — Геннадій Мохненко герой нашого часу; пастор, про діяльність якого знято багато фільмів, зокремо «Майже святий» (Almost Holy), продюсер якого — легендарний голівудський режисер Терренс Малік. Батько 34 дітей (ця цифра постійно збільшується); засновник найбільшого у Східній Європі центру реабілітації для безпритульних дітей «Республіка Пілігрим»; один із ініціаторів проєкту «Світ без сиріт!»; громадський діяч. Зі своїми синами та закликом до усиновлення здійснив велосипедну навколосвітню подорож. Геннадій розповів про 34-ту прийомну дитину; сотні дітей, які «неофіційно» називають Геннадія «батя»; російську інтервенцію; улюблені книги; роздуми про смерть та багато чого іншого.

Оставить комментарий