Реформація
Реформація
РЕФОРМАЦІЯ - це програма про зміни в суспільстві, культурі, політиці, музиці, бізнесі. А головне, вона про реформацію мислення. Реформація необхідна як нашій країні в цілому, так і особисто кожній людині. Через 500 років реформації в Європі, гості програми розглядають європейський досвід і обговорюють актуальність цього досвіду в наш час, в проекції на нашу країну і суспільство. Програма виходить по понеділках з 16:00, ведучий Віталій Царюк.
Останні випуски
У це важко повірити, але більше 40 річний досвід засвідчує глядачів, що Сід Рот каже правду про надприроднi чудеса Божі.
Одеська студія радіоМ гість Віталій Павлович Козаченко пастор Християнської Реформатської церкви "Прославлення", м.Одеса. Смак плодів на пряму залежить від грунту. Так і в духовній сфері, духовна атмосфера в місті, країні, впливає на якість життя.
Одеська студія радіо М Гість єпископ Асамблеї Церков Петро Володимирович Сердиченко м. Одесса. Духовна реформація і служіння суспільству, тема нашої передачі. Чи здатна духовна реформація і служіння суспільству змінити наше покоління і країну.
Одеська студія радіоМ гість Олег Назарчук композитор, саксофоніст (м.Одеса). Тема нашої передачі, музика як засіб впливу в суспільстві. І вплив музики на культуру і здоров'я людей. Яка музика може допомогти суспільству стати краще.
Одеська студія радіоМ гість Наталя Гинкул автор і композитор (м.Київ), а також Олександр Бережний автори і композитор (м.Красний Луч (м Кришталевий)).   Тема нашої передачі, музика як засіб впливу на масову культуру. І вплив культури на суспільство. Чи можна займатися шоу бізнесом, в реаліях нашого часу, в нашій країні. Які реформи в культурі можуть допомогти суспільству стати краще.

Оставить комментарий