Реформація

РЕФОРМАЦІЯ - це програма про зміни в суспільстві, культурі, політиці, музиці, бізнесі. А головне, вона про реформацію мислення. Реформація необхідна як нашій країні в цілому, так і особисто кожній людині. Через 500 років реформації в Європі, гості програми розглядають європейський досвід і обговорюють актуальність цього досвіду в наш час, в проекції на нашу країну і суспільство. Програма виходить по понеділках з 16:00, ведучий Віталій Царюк.

Останні випуски
Останній час
Останній час
31/01/2022
Останній часом - знамення кінця чи зародження «нової ери»? Що на нас чекає, куди котиться світ? Якщо кінець світу скоро, що робити? Хто винен? Може ще можна все змінити і врятувати планету, людство, і найголовніше душу — чи гори воно все «синім полум'ям»?!
Веніамін Унгурян
Веніамін Унгурян
17/01/2022
Реформація суспільства. Змінюючи себе і стаючи краще, зможемо реформувати всю країну. Про це говоримо з Веніаміном Унгуряном — громадським активістом, депутатом Одеської обласної ради. Виріс у невеликому селі Одеської області, з дитинства виявився інтерес до громадської діяльності. Організатор проектів, на рахунку якого десятки масштабних благодійних заходів в Одесі та області.
Різдво – культурний код світу!
Різдво – культурний код світу!
27/12/2021
Різдво – культурний код світу! Коли, як і чому святкується Різдво? Гість програми Віталій Павлович Козаченко, пастор Реформаторської церкви «Прославлення», місто Одеса
На крилах Ангела
На крилах Ангела
13/12/2021
Гість: Марія Слюсаренко, координатор фонду «Турбота про місто» Про проект: http://www.xn--80aaaaomrpkeng8a3e.com.ua/ Instagram: @citycareua
Бендер в Одесі
Бендер в Одесі
06/12/2021
Місіонер із одеським прізвищем Бендер, який об'їхав десятки країн. Десятки років провів у місіонерських поїздках по всьому світові - в гостях одеської студії Radio M Avraham Bender
Місіонер з гітарою
Місіонер з гітарою
29/11/2021
Дейл Роусен з Південної Африки - лідер прославлення та молодіжний пастор церкви LifeHouse у Йоганнесбурзі. Дейл також є автором та виконавцем своїх власних пісень. Дейл бере участь у різних місіонерських поїздках по всьому світові, і в листопаді був на місії в Україні разом з Awakened Generation, служачи в Одесі та Києві. Серце Дейла горить, щоб побачити покоління, яке настільки закохане в Батька і сповнене Його Духа, що вони відображають Його характер і їхні життя сповнені справжньої непідробної любові до інших.
 Перукарі від Бога Реформація
Перукарі від Бога Реформація
22/11/2021
Неллі Бабенко – перукар, дизайнер головних уборів. Переможниця конкурсів перукарської майстерності. Ростислав Бриленко з восьмого класу вирішив стати перукарем. Батьки були проти. Вступив куди хотіли вони. За три місяці кинув. Працював на будівництві. У 2003 році після закінчення училища, переїхав до Південного працювати перукарем. У 2019 покаявся та передав жити до Одеси, Бог дав можливість купити квартиру! Цього року став дияконом церкви «Заповіт Христа» Одеса.