РанокLive
РанокLive
Ми — 2 пари ведучих, які з понеділка по п‘ятницю обіцяють собі лягати раніше, аби бути здатними ще більше тепла та світла віддавати тобі. Починаючи ранок з нами, ти приречений на мега позитивний день.
Останні випуски
Розчарування - це не просто не погано, це - прекрасно! Коли людина розчаровується, вона нарешті звільняється від ілюзій, в яких вона перебувала, та власних завищених очікувань. Але важливо, звичайно, щоб ця емоція не заглиблювалась у довгострокове відчуття.
Як наводити лад у житті? Методи, які точно працюють. Поради від Шаргаєва та Царук. Слухайте хв цьому ефірі
Від чого залежить самооцінка людини? І що краще: низька самооцінка чи висока? Шаргаєв та Царук розібрали цю непросту тему. І прийшли до дуууууже неочікуваних висновків
Бути фактчекером - це особиста відповідальність кожного з нас. В часи, коли використання діпфейку стало абсолютною нормою повсякденного життя, нам важливо зупинитись та проаналізувати, чи готові ми до цих нових реалій і як ми можемо адаптуватись до сучасних умов.
Що таке ідеальний відпочинок? Яким він має бути? І що для цього треба зробити? Ловіть лайф-хаки від ведучих Макса Савіна та Інни Царук

Не більше одного разу на тиждень ми повідомляємо про наші новини, кращі етери, події. Приєднуйся!

Оставить комментарий