РанокLive
РанокLive
Ми — 2 пари ведучих, які з понеділка по п‘ятницю обіцяють собі лягати раніше, аби бути здатними ще більше тепла та світла віддавати тобі. Починаючи ранок з нами, ти приречений на мега позитивний день.
Останні випуски
Як сильно може змінитися людина за рік? І яких змін стається зазвичай більше: зовнішніх чи внутрішніх? Макс та Інна підготували для вас дещо цікаве на цьому ефірі
«Боже, допоможи мені змінити те, що я можу змінити; та дай мені сили прийняти те, що змінити я не можу» — на нашу думку, це ідеальний баланс прийняття або боротьби з тими життями обставинами, з якими ми стикаємось. А що думаєте ви?
В чому проявляється сила характеру? Для такої непростої теми Макс і Інна запросили в гості на ефір психолога Тетяну Писаренко, щоб копнути глибше. Слухайте ефір та дізнавайтеся, до чого ж дійшли ведучі.
Сміх без причини - признак молодчини! В нашому житті і так безліч приводів для суму, чому б не збільшити градус радощів з приводу та без приводів:)
Порівнювати себе з іншими - нормально? Царук та Шаргаєв шукали відповідь: як у цьому питанні відрізняється підхід чоловіків та жінок? Та які узагалі бувають форми порівняння? Це був сильний ефір. Слухати обов‘язково!

Оставить комментарий