РанокLive
РанокLive
Починаючи ранок з нами, ти приречений на мега позитивний день
Останні випуски
Хто такий самодостатній чоловік? Чи це той, хто здатний комфортно існувати одинаком, чи дещо більше? У яких сферах життя чоловікові себе повинно бути достатньо? У #ЧоловічийРанокLive Свят, Богдан та Макс разом із слухачами розібрали це питання по кісточкам. Також з ними в ефірі був особливий гість - Олександр Рудинський. Він зіграв одну з головних ролей в серіалі "Перші ластівки". У ньому відверто говорять про складні та неоднозначні проблеми підліткового періоду: дорослішання, стосунки з батьками, знущання в школі, самоствердження та пошук себе.
Наскільки ми чесні зі своїм оточенням? Чи можемо показати себе такими, як є, не приховуючи себе справжнього? Про це говоримо разом із Сергієм Балаяном і Юлією Демидович у програмі РанокLive на РадіоМ.
Чи завжди потрібно бути добрим? Сьогодні це тріо _ Макс Шаргаєв, Інна Царук та Макс Савін буквально взірвали ефір. Для чого робити добрі справи та головне як? Слухайте запис ефіру тут
Хто або що допомагає вам у важкі моменти? Шопінг, спа, подорожі, серйозно? А як щодо рефлексіі, внутрішнього простору, спілкування з Богом? Який шлях вам ближче?
А чи уявляєте ви світ, де б не було жодних заборон чи обмежень, де кожен міг би робити те, що захоче? Це була б цілковита свобода, чи не так? Але такий світ можна намалювати лише в своїй уяві, тим часом як реалії життя сповнені безліччю заборон. Навіщо вони людям? Саме на це запитання ми шукали відповідь цього понеділка у #РанокLive. В ефірі було бадьоре тріо: Свят, Юля та Макс і кожен зі своїм ставленням до заборон. А як до них ставитеся ви?

Оставить комментарий