РанокLive
РанокLive
Ми — 2 пари ведучих, які з понеділка по п‘ятницю обіцяють собі лягати раніше, аби бути здатними ще більше тепла та світла віддавати тобі. Починаючи ранок з нами, ти приречений на мега позитивний день.
Останні випуски
Кажуть, похід у гори - ціле життя. І недарма. Що рухає людей до підкорення нових вершин? Які небезпеки можуть траплятись на шляху і найголовніше - який сенс у цьому? Про підкорення не тільки гірських вершин, а й наших звичайних буденних життєвих вершин говорили у етері.
Нам часто здається, що світ несправедливий. Але може це якраз і гарна новина? Якби із нами поводились справедливо, то де б ми сьогодні були? Звідки сходить милість, завдяки якій ми досі існуємо?
Чи здатні ви сказати "я є той, хто я є" без усіляких регалій та досягнень? Або коли вам намагаються навісити різні ярлики (у вигляді плямок та зірочок), відповісти таким чином? Людина, яка усвідомлює себе, ніколи не приймає жодного ярлика на свій рахунок і так само не здатна наліпити йому комусь іншому. Погоджуєтесь?
Яка подія минулого особливо вплинула на вас сьогоднішніх, майбутніх? За які не завжди позитивні моменти вашого життя ви вдячні, оскільки вони "створили" вас сьогоднішніх? Як пережити смерть близьких та інші потрясіння?
Завантажити
Встав зранку, вмився, привів у порядок себе - приведи в порядок і свою планету, - писав Антуан де Сент-Екзюпері у «Маленькому принці». Маленький принц був відповідальним за свою планету. За що відповідальний ти? Святкували 120 років з дня народження Антуана де Сент-Екзюпері.
Завантажити

Оставить комментарий