РанокLive
РанокLive
Ми — 2 пари ведучих, які з понеділка по п‘ятницю обіцяють собі лягати раніше, аби бути здатними ще більше тепла та світла віддавати тобі. Починаючи ранок з нами, ти приречений на мега позитивний день.
Останні випуски
Хто вони, герої цього часу? І кого взагалі можна вважати героями? Про героїв Шаргаєва і Царук, та не тільки - усе це в нашому новому ефірі.
У першій частині ефіру спілкувались на тему, чи можна бути впевненим у чомусь на 100%. У другій — із гостею, яку багато хто з любителів шоу «Голос країни — 11» оцінив як талановиту співачку та сонграйтера — Катериною Гладій. Ми спробували в РанокLive більше дізнатись про KETA RINA ще й поза конкурсом: життя в США; підтримка сім‘ї, зокрема батька, який служить в ООС; ставлення до роботи/творчості «робити як для Бога» та багато іншого. Чи хотіли б ви ще побачили Катерину в наших ефірах і що б хотіли запитати — пишіть в коментарях.
Сьогодні ведучі РанокLive разом зі слухачами поверталися в минуле та фантазували з того приводу: якби можна було повернутись в минуле, то який би це був рік і чому?
Античність нас вчить калокагатії: тіло як у атлета, душа як у поета, розум як у філософа. І хай ніякий карантин не стане вам на заваді, бо насправді все в голові!
А ви знаєте, що таке день сурка? Інна та Макс, на жаль знають. І саме тому, разом зі слухачами шукали відповідь на запитання: що ж робити, щоб не було дня сурка? Цікаво дізнатися? Слухайте ефір в записі і ви все почуєте.

Оставить комментарий