РанокLive
РанокLive
Ми — 2 пари ведучих, які з понеділка по п‘ятницю обіцяють собі лягати раніше, аби бути здатними ще більше тепла та світла віддавати тобі. Починаючи ранок з нами, ти приречений на мега позитивний день.
Останні випуски
Шкарпетки, статуетки, пластмасові прикраси... А який найбезглуздіший подарунок отримували ви?
"Я - це та людина, яка залишиться після того, як позбавиться усіх речей. Адже за красивими речами легко заховатися, створити образ, але справжній ти - це те, що всередині, це твої вчинки, твоє ставлення до інших. Тож ні я - це не скільки я маю речей" - отакий влучний коментар отримали від нашого слухача протягом етеру. Намагались розібратись: чи визначає нас як особистість та кількість речей, яку ми маємо. Що думаєте ви?
Такого ви ну точно ніде не почуєте! Відверті історії в ефірі РанокLive. Чому люди пліткують? Підключайся та слухай наш ефір в записі.
Судячи з інстаграму за час карантину всі навчились малювати, грати на різноманітних музичних інструментах, вишивати, готувати тощо. Що з цих прекрасних хобі залишилось й у вашому післякарантинному житті, а що було лише для сторіз? Що не так із нашою культурою дозвілля і чи є в нас шанс щось змінити?
Завантажити
Як змінилося життя з послабленням карантину? РанокLive з Максом Шаргаєвим та Інною Царук

Оставить комментарий