РанокLive
РанокLive
Ми — 2 пари ведучих, які з понеділка по п‘ятницю обіцяють собі лягати раніше, аби бути здатними ще більше тепла та світла віддавати тобі. Починаючи ранок з нами, ти приречений на мега позитивний день.
Останні випуски
Як підсумували слухачі, ностальгувати - жити минулим. Варто жити сьогодні, інакше матимеш ностальгію за сьогоднішнім завтра. Нечай це почуття туги не керує вашим життям.
Як бути впевненим в собі? Чому це необхідно? На ці та інші запитання знайшли відповідь Інна Царук та Макс Шаргаєв!! А слухачі поділилися своїми лайфхаками! Слухай ефір в записі та пиши свою думку!!
Біблія говорить про те, що ті, хто віддають щасливіші за тих, хто приймає. Це чергова «духовита» фантазія чи реальність нашого життя? Намагались розібратись в тому числі із Антоніною Дяченко — людиною-феєрверком, яка кайфує від віддавання.
Ви надаєте символіку прикрасам, які носите? Вірите в те, що вони вас можуть захистити? Що для вас означає те, що ви носите на руці чи шиї? Цікаву дискусію на цю тему збудували сьогодні Інна Царук та Макс Савін з слухачами. Цікаво? Приєднуйся! Слухай ефір в записі та коментуй!!
Чи всім чоловікам треба тільки секс, а жінкам - заможні чоловіки для заміжжя? Чи обов‘язково мати вишу освіту? І чи дійсно життя на пенсії закінчується? Про стереотипи сьогодні говорили Шаргаєв і Царук. Включайтеся в ефір та пишіть свою думку: який стереотип дратує вас найбільше?

Оставить комментарий