Номер прямого eфіру: 0 800 21 00 18
Дорога до храму
Дорога до храму
"Я - правдива виноградна лоза", Ісус Христос
Завантажити
Ісус дає всі необхідні нам сили і соки для нашого життя. Без Нього ми не можемо робити абсолютно нічого.
"Я - дорога, правда і життя", Ісус Христос
Завантажити
Ісус являється єдиною дорогою до Бога. Інших шляхів до Бога не існує.
"Я - воскресіння і життя", Ісус Христос
Завантажити
Ісус заявив: "Я - воскресіння і життя". Після цих слів Він пішов до гробу, де лежав мертвий Лазар і воскресив його. Ісусові слова одразу ж підтверджуються ділами. Він має силу над смертю! Він дає життя!
"Я - пастир добрий", Ісус Христос
Завантажити
Ісус сказав: "Я - пастир добрий". Я - той, Хто піклується про вас, Хто кормить і оберігає. Ісус прийшов, щоб спасти кожну заблукавшу вівцю.
"Я - двері вівцям", Ісус Христос
Завантажити
Ісус сказав, що до Отця не приходить ніхто, якщо не через Нього. Він є єдиною дорогою до Бога. Він є дверима, через які ми можемо увійти в небесну країну!
"Я - світло для світу", Ісус Христос
Завантажити
В світі темряви і гріха Ісус є світлом, який просвічує кожну душу і веде до каяття.
"Я - хліб життя", Ісус Христос
Завантажити
Розпочинаємо серію передач про сім заяв Ісуса Христа, Ким Він являється і Яким ми можемо Його побачити. Ісус алегорично говорить, що Він є хліб життя, Якого потребують усі люди, тому що без Нього всі помруть. Скуштуймо цей хліб, щоб жити!
Батьки і діти
Завантажити
Діти не завжди слухаються дітей. Батьки не завжди правильно виховують своє насліддя. Чому так трапляється і які наслідки цього? Слухайте в цій передачі!
Смирення - запорука єдності
Завантажити
У наш час бути смиренним не вигідно, тебе заклюють, засміють і витеруть в тебе свої ноги. Тому, доводиться виживати і боротися за своє місце під сонцем. Бог каже, що для формування відносин потрібно поважати один одного і бути смиренним.
Духовне багатство
Завантажити
Ми всі поспішаємо досягнути якомога більше матеріального багатства, щоб бути счасливими на цій землі. Але по справжньому щасливих лише той, хто знаходить духовне багатство.
Бог усе бачить
Завантажити
Чи є що невидиме для Бога? Чи можна щось заховати від Нього? Чи вдасться нам десь втекти від Нього? Ні! Він бачить все! Це не сумно і не погано, тому що Він знає, коли нам погано, Він бачить нашу біль і сльозу, яку ніхто не бачить.