PRO стосунки

Якщо запитати у людей чи хочуть вони бути щасливими у стосунках, більшість відповість «Звісно!». Але чи хочемо ми працювати над ними?- це запитання слідує одразу. У програмі «про стосунки» Дмитро Остапенко ділиться практичними підказками, як для тих, хто тільки планує сім’ю, такі для тих, хто вже у шлюбі. Як правильно війти у відносини? Як підтримувати одне одного у важкі періоди? Як впоратися з конфліктами? І головне, як побудувати щасливі відносини. Якщо ви готові бути щасливими у стосунках- приєднуйтесь!

Останні випуски
20/09/2023
"Оскільки це співзалежний тип стосунків, то всі троє, хто в цьому всьому знаходиться, як правило, їм всім боляче"
16/09/2023
"Коли ми готові жертвувати власними інтересами, і ми готові служити іншій людині, і ми готові думати про те, як я можу цю людину зробити щасливою, що ще я можу зробити задля того, щоб ця конкретна дівчина чи цей конкретний чоловік поряд зі мною був щасливим, це свідчить про те, що тоді ми готові до утворення стосунків"
09/09/2023
????Що робити із травмами дитинства? ????Як не повторити помилок батьків? ????Що робити, якщо твій партнер знаходиться в конфлікті з рідними? ????Як позбутись негативного впливу батьків на подружнє життя? ????Чи приймати допомогу від батьків?
03/09/2023
????Що робити коли не підходимо один одному? ????Як бути, коли зник інтерес до коханої людини? ????Якщо кохана людина дратує? ????Коли розлучення це вихід? ????Як впливає залежність від батьків на стосунки?
02/09/2023
????Чому чоловіки починають дивитися порнографію та як вона впливає на нього ????Що робити жінці, коли в її чоловіка залежність ????Чи може перегляд порно призвести до зради ????Вплив порнографії на самооцінку чоловіка та дружини
31/07/2023
???? Чому чоловіки переписуються з іншою будучи в стосунках? ????Чи припустимо перевіряти телефон чоловіка? ????Чи буває невинний флірт? ???? Чи можлива дружба з протилежною статтю якщо у вас є партнер? ????Чи нормально мати дружбу з колишніми? ???? Що є зрадою та де її початок? «Флірт, як свідомий акт спілкування з дівчиною яка тобі подобається - неприпустимі та можуть зруйнувати сім‘ю» «Спілкуватися із своїми колишніми коли вас нічого не поєднує - це крихкий лід який приведе до проблем»