PRO фінанси

Через війну Україну накрила фінансова буря. Наші гроші опинилися у вихорі нової реальності, а витрачати їх з мудрістю стало ще складніше. Для цього ми запустили серію програм про фінансову грамотність. Підприємець Дмитро Остапенко розповідатиме про свій досвід управління грошима та відповідатиме на запитання слухачів. Долучайтеся.

Останні випуски
24/03/2023
Нарешті підвищили зарплатню! Втім минає кілька місяців, і приходить розуміння: цих грошей все одно не вистачає. Тоді лишається два варіанти: або змиритися з ситуацією, або почати шукати як збільшити свої прибутки. Цей процес непростий, але з кількома порадами від Дмитра Остапенка ви зрозумієте як збільшити власну ціну та швидше досягти бажаних статків.
09/01/2023
Час — безцінний, і особливо тоді, коли над життям нависає постійна загроза. Як не втратити жодної хвилини дарма та встигнути все, що запланували? Здається це неможливо, втім підприємець Дмитро Остапенко знає кілька секретів вдалого тайм-менеджменту. Про них він розповів у студії RADIO M.
29/09/2022
Гроші прийшли — гроші пішли. На жаль, така закономірність торкнулася багатьох людей. Все було б інакше, якби з малечку нас навчали фінансовій грамотності. Втім краще пізно, аніж ніколи. У студії RADIOM бізнесмен Дмитро Остапенко ділиться кількома перевіреними лайфхаками, які допоможуть зберегти та примножити власні статки.
27/09/2022
Нажити багато грошей — хоробрість; зберегти їх — мудрість, а вміло витрачати — мистецтво. Так казав німецький письменник Бертольд Ауербах, і він точно розумів як працюють грошові потоки. Чим відрізняється фінансовий капітал бідняка,
23/09/2022
Буденні потреби вимагають від нас чимало зусиль. Аби заробляти гроші та забезпечувати сім’ю, ми, наче щури, постійно біжимо навипередки. Та поки тривають ці вічні змагання, наше життя може пройти повз, а ми так і не вирвемося із замкненого фінансового кола. Втім вихід є! До студії RADIO M завітав Дмитро Остапенко, який знає як швидко досягти прогресу та назавжди забути про щурячі перегони.
21/08/2022
Заробляти гроші - ціла наука, тому не дивно, що поруч з цим процесом існує безліч упереджень. До прикладу думка про те, що чим більше працюєш - тим більше заробляєш. Найпопулярніші міфи пов‘язані із заробітками розвінчує підприємець Дмитро Остапенко у програмі PRO ФІНАНСИ.
16/08/2022
В народі кажуть: хочеш жити, вмій крутитися. А ще краще у правильному напрямку аби успіх не вислизнув з рук при першій нагоді. Дмитро Остапенко радить будувати своє життя у стилі "зубів пили". Це допоможе не лише заробити гроші, але зберегти та примножити їх. Цікаво як цього досягти? Тоді слухайте далі і прокачаєте свою фінансову грамотність до рівня PRO.