Practical Bible

Існує різного роду література. Можна прочитати художній твір, і отримати задоволення. Можна прочитати інструкцію, і правильно чимось користуватися. Можна прочитати новини, і бути обізнаним. Біблія - це інструкція, художній твір, підручник психології, дорожня карта, а головне - це новини ... Новини, що випереджають події вашого життя, всього лише на короткий час.

Останні випуски
Обережно - традиція
Обережно - традиція
08/12/2021
Новий рік - час прекрасних традицій. А що таке взагалі традиція, і чи завжди це добре. Поговоримо у прямому ефірі з дияконом церкви Андрієм Борило
Сезони життя
Сезони життя
01/12/2021
1 грудня - перший день зими. У природи розпочнеться новий сезон. У житті також бувають сезони. Як до них приготуватися і як у них жити? Адже ми не маємо досвіду сприйняття себе у новому віці. Про це і поговоримо з Андрієм Борило
101 спосіб підняти настрій
101 спосіб підняти настрій
17/11/2021
Чому важливо мати хороший настрій? Тому що саме від нього залежить наше сприйняття світу. Чи можна цим процесом керувати та як це робити? Запитаємо диякона церкви Андрія Борило.
Еміграція
Еміграція
10/11/2021
«Від однієї крові Він зробив увесь рід людський для проживання по всій землі, призначивши певні часи та межі їхнього проживання, щоб вони шукали Бога, чи не відчують Його і чи не знайдуть...» З часом все зрозуміло, а ось що якщо людина захотіла змінити «межі проживання» і шукати Бога в більш комфортних умовах?
Медицина і релігія
Медицина і релігія
20/10/2021
Будемо говорити про медицину з лікарем, з віруючим лікарем. Які відносини у медицини та релігії? Як вони взаємодіють зараз і як було раніше?
Світ емоцій
Світ емоцій
06/10/2021
Ми живемо в світі емоцій. Як реагувати на емоції інших людей? Біблія дає розгорнуту відповідь.
Хобі
Хобі
22/09/2021
У вас є хобі? Думаю більшість відповість, що так. Найбільш популярні види хобі: рукоділля - 22% і полювання з риболовлею - 21%. Природно, що перше властиво в основному жінкам, а друге - чоловікам. А як можна взагалі пояснити феномен цієї «маленької конячки?»