Номер прямого eфіру: 0 800 21 00 18
Обережно: ДІТИ!
Обережно: ДІТИ!
Опіка над дітьми
Завантажити
Чим відрізняється усиновлення від опіки? Як батькам зважитись на цей крок? Та як бути готовим до цього? Які труднощі можуть чекати на майбутніх батьків? нашій гості, Інні Сотніченко, координаторці Національної "гарячої" лінії з попередження домашнього насильства та торгівлі людьми.
Робота за кордоном
Завантажити
Дехто у гонитві за грошима обирають цей шлях. Хтось хоче подорожувати або просто попрактикувати мову... Робота за кордоном. Які небезпеки може переховувати в собі цей засіб заробітку? Що робити, коли вимушений залишати дитину саму і їхати заробляти гроші? Які приймати рішення, коли ти відповідаєш вже не тільки за себе, але й за свою сім'ю?
Кібербулінг
Завантажити
Що це за слово таке страшне "кібербулінг" і яке воно має відношення до насильства над нашими дітьми - про це у програмі "Обережно: ДІТИ!" В гостях юристка громадської організації "Ла Страда-Україна", Людмила Кормош
Насильство та жорстоке поводження з дітьми
Завантажити
Прямий обов'язок батьків - це захищати своїх дітей. Але що робити, коли саме батьки стають першою небезпекою? Про насильство та жорстоке по поводження з дітьми в програмі "Обережно: ДІТИ!" В гостях Інна Сотніченко, координаторка Національної "гарячої" лінії з попередження домашнього насильства та торгівлі людьми.
Навчання за кордоном
Завантажити
Чи дійсно навчання за кордоном запорука професійного успіху? Які небезпеки в собі приховує закордонна освіта? Чим вона так приваблює велику кількість студентів?
Перше кохання
Завантажити
Кажуть, у більшості людей перше кохання асоціюється з розчаруванням. Як захистити наших маленьких дівчаток і хлопчиків (адже саме такими бачать батьки своїх дітей незалежно від віку) від розбитого серця і від реальної небезпеки? Як стати тим, кому діти захочуть розповісти про свої душевні переживання? І як реагувати в такому випадку? Про це поговоримо в програмі "Обережно: ДІТИ!" разом з консультантом-психологом Національної дитячої гарячої лінії, Оленою Файдюк
Дитяче жебракування
Завантажити
Пам'ятаю, як вперше зіткнулась із темою торгівлі людьми... Дякувати Богові, чисто теоретично. До нашої шкільної аудиторії завітали молоді люди з компанії А21. І почали розповідати, як мені тоді здавалось, жахливі та далекі речі. Але це життя, сьогоднішнє. Про те, як вберегти наших дітей від цього поговоримо з Татуревич Тетяною в програмі "Обережно:ДІТИ"
Як вирішити конфлікт з батьками?
Завантажити
Здається не існують сім'ї, в яких би не було конфліктів між батьками та дітьми... Чи існують? Як витримати баланс між авторитетом батьків та ставленням до них як до друзів? Як не переборщити з опікою?
"Насильство та жорстоке поводження з дітьми"
Завантажити
Усяке насильство, все похмуре і відразливе свідчить не про силу, а про її відсутність..." Про цю відсутність сили, а саме про насильство та жорстоке поводження з дітьми, як попередити ці явища в сім’ях поговоримо з Аліною Вороненко, менеджером зв’язків з громадськістю та пресою громадської організації Ла-Страда Україна
Розлучення батьків: як пережити?
Завантажити
Розлучення - смертельний вирок для родини, в наслідок якого найбільше страждають діти. Чи можна зробити щось, щоб дитині було не так боляче?
Соціальний захист дітей: Правові аспекти
Завантажити
Виховання дитини справа дуже відповідальна та непроста. Ми переконані, що кожна дитина має право бути щасливою, мати тата та матір. Та на жаль, не завжди вона виховується обома батьками. Що робити, коли питання забезпечення дитини не можна вирішити "полюбовно" і один з батьків вимушений подавати на аліменти? Звідки можуть отримати допомогу одинокі матері? І яку допомогу може отримати родина при щасливому народженні дитини? Гість програми - Анна Саєнко, юрист Громадської організації "Ла Страда-Україна"
Проблеми в школі: з вчителями, однокласниками, старшокласниками. Як подолати?
Завантажити
Я знала, що підлітки жорстокі, але не думала, що настільки" - жодна мати не хотіла б прийти до такої думки одного дня, але сумна статитистика говорить про те, що третина школярів так чи інакше стикається з цькуванням у класі...
Тепер ти живеш з відчимом або мачухою. Як адаптуватися і налагодити стосунки?
Завантажити
"Мені дуже не вистачає мого тата. З тих пір, як нова жінка з'явилась у нашому домі, ми вже не дивимося комедії, як колись; а вихідні проводимо втрьох на природі, "тому що вона вагітна і повинна дихати чистим повітрям". А я хочу хоч раз провести вихідні тільки вдвох з татом! Мені не потрібна ніяка нова "мама!" Говоримо про налагодження стосунків із "новими" татом або мамою. На непрості питання відповідає Тетяна Клименко, консультант Національної дитячої "гарячої" лінії, ГО "ЛаСтрада-Україна".
Старші і молодші діти в сім'ї. Чому виникають конфлікти і як їх вирішувати.
Завантажити
Найкраща протидія конфліктам між старшими та молодшими дітьми - це тепла атмосфера любові та прийняття в родині! Так стверджує наша гостя, Ольга Краснова, психолог, координатор нічної служби психологічної підтримки національної гарячої лінії з попередження домашнього насильства.