Обережно: ДІТИ!
Обережно: ДІТИ!
Мета програми - захист дітей. На жаль, дуже часто і від найближчих дорослих. «Обережно: ДІТИ!» - це місце, де батьки та діти можуть почути один одного та кожна дитина може увійти в своє право мати щасливе дитинство. Тут дозволяється «виносити бруд» з дому, школи та оточення діток. І тут вірять, що любов здатна знайти вихід із будь-якої безнадійної ситуації.
Останні випуски
Чи можна навчитись мистецтву мріяти? Де цьому вчать? Як не тільки закінчити цей університет із червоним дипломом, а знайти улюблену справу за спеціальністю?:) Разом із Тетяною Писаренко – експертом з виховання дітей, вчились мріяти з нашими дітьми, вірити та помічати дива.
Що таке свята для сімей? Яка їхня роль для регуляції психіки дорослого та дитини, а також для закладки цінностей? Як найкраще провести свята без негативних наслідків і розчарувань? Як не піддатися зовнішнім маніпуляціям і робити в свята саме те, що потрібно собі, родині та своїм дітям? Які подарунки краще дарувати дітям? Як можна використовувати свята для досягнення своїх життєвих цілей і навчити цьому своїх дітей? Марія Васіна, психолог, засновник проектів «Ранок для мами» і «Сім'я радості» відповідала на ці та інші запитання.
Кажуть, якщо хворіє дитина, потрібно лікувати маму й тата. Як мама і жінка може впливати на здоров'я всієї родини? Чому хворіють наші діти? Що робити, коли не допомагають ліки і які існують психосоматичні причини захворювань дітей? Відповідала на ці та інші запитання Ірина Кутова - консультант-психотерапевт з методу позитивна психотерапія (WIAP, IAPP, EFCPP), акредитований коуч Міжнародної Федерації Коучинга (ACSTH) і Європейської Федерації коуч (ECF), практикуючий псіхосоматолог. А також любляча мама та дружина, яка на власному досвіді знає, як самостійно впливати на здоров'я дітей і благополуччя сім'ї в цілому.
Торговий центр. Відділ іграшок. Істерика. Що робити? Як батькам не вестися на дитячі маніпуляції? Звідки вони беруться? :) Коли батьки самі змушують дитину вдаватися до маніпуляцій? Як вивести дитину на «чесні переговори»? На ці та інші запитання відповідала тренер-експерт у сфері захисту прав дітей, виховання та сімейних відносин, автор і консультант Майстерні Здорових Відносин - Вікторія Андросова.
Самоцінність – це те, що є наслідком безумовної любові та прийняття батьками своєї дитини. Іншими словами, це про те, як надважливо любити своїх дітей лише за те, що вони є, приймати та не оцінювати. Просто любити, лише за факт самого існування дитини. Як до цього прийти, в першу чергу батькам. Як сформувати в дитині впевненість у собі - про це говорили із Тетяною Писаренко - коуч-консультантом з виховання дітей.

Оставить комментарий