неДорослі розмови з Елліною Бивалькевіч

Підліткова цікавість, то велика сила, настільки велика, що наважується на те, щоб запрошувати дорослих, успішних людей, задаючи їм всілякі каверзні питання. А підлітки інакше і не вміють:)

Останні випуски
Тетяна Петракова
Тетяна Петракова
24/09/2018
Тетяна Петракова - видавець журналу Ukrainian people, автор понад 300 соціальних проектів для дітей. І саме вона стала гостею фінального ефіру програми "неДорослі розмови з Елліною Бівалькевіч"
Поль Манандіз
Поль Манандіз
17/09/2018
La musique c'est la vie! Здається, саме так гадає наступний гість програми «неДорослі розмови з Елліною Бивалькевіч» - Поль Манандіз – популярний французький співак з українськю душею. Його пісні та кавери знайомі багатьом
Анна Яновицька
Анна Яновицька
10/09/2018
Різні люди, різні долі , різний статус, різні захоплення, різні часових простори у одній людині �� Як таке може бути? Легко та просто, якщо ви, наприклад, як і гість програми «неДорослі розмови з Елліною Бивалькевіч» актор. А гість відома акторка та координатор проектів театру «Чорний Квадрат» Анна Яновицька!
Олександр Іванов
Олександр Іванов
27/08/2018
Йдете ви по вулиці, дивіться на обличчя людини і ... знаєте про неї практично все! Як таке можливо? Це знає Олександр Іванов - фізіогноміст, психолог, консультант, засновник United Physiognomics Center, експерт на телебаченні.
Сергій Костецький
Сергій Костецький
20/08/2018
Сергій Костецький «Танець - це твій пульс, твоє серцебиття, твоє дихання. Це ритм твого життя ». Танець - це стиль життя наступного гостя «неДорослі розмови з Елліною Бівалькевіч», тому що гість цей Сергій Костецький - двічі переможець телепроекту «Танці з зірками», переможець «Танцюю для тебе», постановник проекту телеканалу ІНТЕР «Maydan's» І танцювального Євробачення! Також Сергій відкрив власну хореографічну школу для дітей і дорослих, переможець численних світових змагань і конкурсів, учасник Танцювального Євробачення в Глазго 2008 року, фіналіст кубка Світу з латиноамериканських танців, Чемпіон Європи.
Інна Силантьєва
Інна Силантьєва
13/08/2018
Цього разу до нас завітала Інна Силантьєва - громадський діяч, експерт соціальноих політичних питань, Голова Всеукраїнського Жіночого Руху "Жiнки за змiни", організатор проектів "День Ч" (2012 р), "Мрії дітей", "Клуб дитячого плавання" і не тільки.
Анна Кросс
Анна Кросс
30/07/2018
Время убегает безвозвратно, Годы оставляя позади. Не вернуться в прошлое обратно, Что нас ждет не знаем впереди... Автор цих слів, а точніше пісні, Анна Кросс - співачка, продюсер, блогер і громадський діяч в ефірі "неДорослі розмови з Елліною Бівалькевіч".