Номер прямого eфіру: 0 800 21 00 18
неДорослі розмови з Елліною Бивалькевіч
неДорослі розмови з Елліною Бивалькевіч
Підліткова цікавість, то велика сила, настільки велика, що наважується на те, щоб запрошувати дорослих, успішних людей, задаючи їм всілякі каверзні питання. А підлітки інакше і не вміють:)
Цього разу у нас буде по-особливому Запальний ефір програми «Недоросль розмови з Елліною Бивалькевіч», а все тому, що гостем буде Алла Медведєва «Аллочка-зажигалочка». Алла Медведєва заряджає «Епідемією Щастя і Позитивом». Вона - єдина учасниця одного з найвідоміших талант-шоу країни Х-фактор, яка увірвалася на сцену в спортивному мотоциклі! Впала, обтрусилась і сказала: «Зірка впала, загадуйте бажання!». Переможниця ТВ-шоу «Я Артист», «Твою Маму», учасниця, яка найбільше запам'яталась в проектах «Великі перегони», «Зіграй в ящик», «Хвилина Слави», «Комік на мільйон». Незалежний експерт ток-шоу «Говорить Україна». Завжди говорить те, що думає і ріже правду в очі! Епотажна учасниця програми «Загублений світ», творець шоу двійників «Всі зірки», сценарист, ведуча, продюсер авторських проектів «Світова Жінка», «Новий образ від Алли Медведєвої», «Лабораторія щастя». Неординарний стиліст-модельєр зачісок,який кардинально змінює не тільки образ, а й долю людини. Автор і виконавець пісень. Жінка, що розбиває всі звичні стандарти, що йде на пролом до своєї мети, шокуючи та запалюючи!
Оперуючий хірург - це ночі у лікарні, важкі хірургічні випадки, нічні виклики та ще багато чого. З усім цим знайомий не з чуток Іван Білозецький - кандидат медичних наук, пластичний хірург, щелепно-лицьовий хирург. З цією неймовірною цікавою людиною ми поговорили у "неДорослих розмовах з Елліною Бивалькевіч"
Книги - це справжні ключі у інші світи і іноді неможливо втриматися, щоб не купити ще 2-3 таких ключа :) В гостях Іван Степурін - кандидат технічних наук, директор видавництва «Самміт- книга» та соавтор двух дітей .
您好! Змогли прочитати? Ні? А ось наш герой не тільки читав, а ї співав на китайському! Хто це?- Евгеній Ерьомін (Erômin ) : співак, музикант, автор пісень. Він залишив яскраві хутра та LED костюми у Азії, де колись співав, та розпочав сольну кар'єру у Україні
Олексій Суханов - телеведучий «Говорить Україна», журналіст та колекціонер.
Лікар-нейрохірург, онколог, лікар з дінастії лікарів , менеджер та громадський діяч в сфері охорони здоров'я України, асистент опорної кафедри нейрохірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, експерт багатьох медичних та соціальних програм на центральних телеканалах країни.
Національний театр опери та балету Києва справді легендарне і таємниче місце, на сцені якого кожного дня плетуться інтриги, відбуваються вбивства і освідчення в коханні. І кому, як не нашій гості знати про це? - Ірина Петрова - солістка Національної опери України, лауреат міжнародних конкурсів, володарка приголомшливого тембру меццо-сопрано, яскрава, харизматична, чуттєва актриса!
Цьго разу до нас приєднається відома актриса театру та кіно, Олена Репіна. Олена знімалась у таких фільмах як: «Слуга народу», «Я никогда не плачу», «Личное дело» та багато інших!
Успішні люди- не тільки бізнесмени, співаки або актори. Успішні люди- різні і це довела Олена Чинка- майстер спорту міжнародного класу, чотирьохкратна чемпіонка світу зі спортивних танців у візку, переможниця Національной премії "Гордість країни", володарка Всеукраїнської премії " Жінка ІІІ тисячоліття".
Цього понеділка ми приготували щось дуже незвичайне та цікаве! До нас завітала...мама ведучої Алеся Бивалькевіч - мама 3-х дітей, психотерапевт, автор книг, автор та ведуча трансформаціїних ігор, психосоматолог, нутріциолог, автор курса для психотерапевтів, співорганизатор фестиваля для підлітків "Підліток Fest", організатор "Вільного Простіру для підлітків та... просто щаслива жінка!
На першому нашому ефірі до нас приєднався В‘ячеслав Соломка: актор та телеведучий, позитивна та дуже цікава людина!
Усі гості програми "неДорослі розмови з Елліною Бивалькевіч" дуже різні, але у них є спільна ознака - вони успішні та неймовірно цікаві! Наприклад, цього разу будемо балакати з Тетяною Абрамовою - співзасновницею , власницею і директором "Будинку моди "РІТО".
Ну що, готові дізнатися про що ми будемо розмовляти з Сергієм Костирою на «неДорослих розмовах з Елліною Бивалькевіч"?! Він - адвокат, який увійшов у ТОП-10 адвокатів України, до того ж ще й телеексперт!
Сцена, музика, прожектори. Це все звичайна частина життя Назара Хассана - співака відомого як ХАС, а також засновника хіп-хоп групи Rizups.
Тихо тихо, стоп марафон. Ти прокидаєшся, це був лиш сон... Хоча ні, це правда, у понеділок до нас завітав автор цих слів - Тарас Тополя, засновник успішної української поп-рок групи Антитіла!