Номер прямого eфіру: 0 800 30 14 13
#НаЧистоту
#НаЧистоту
Чи можна у 21-му столітті берегти себе в чистоті до шлюбу? Як зробити круту вечірку без вульгарщини, алкоголю та інших «розважальних» речовин? Коли молоді спеціалісти почнуть впливати на державному рівні? Ми маємо свою думку по кожному з цих питань. Але обирати звісно вам ;)
Останні випуски
Зупинись, подумай та зроби добро - ось вам лайфхак від нашої гості Аліни Козловської, як жити «тут і зараз». З чоловіком Романом розповідали власну історію та нагадали, що злі сили зацікавлені в тому, аби люди «жили» в минулому або в майбутньому. Та справжнє життя існує тільки тут і зараз!
Молодість - це пора для авантюр та експерементів. Але коли наступає час, щоб ставати дорослим? Будувати кар'єру, родину та дачу? Чи можливо, хтось вигадав такі стандарти "дорослого життя" Про це говорили з Альоною Марченко
Найбільш неодягненими людьми завжди були… раби. Тоді виникає запитання, звідки ця мода на «дешевизну»? Чи не набридла вам уся ця псевдо- сексуальність, яка ґрунтується на демонстрації оголених частин тіла? #НаЧистоту говорили із дизайнером одягу, Наталією Балаян.
Мабуть немає підлітка, який би хоч раз не думав про те, як круто бути зіркою. Скільки серіалів, програм, молодіжних фільмів зображують зовнішню казкову сторону «богемних тусовок». Та що ховається за цією «мішурою»? Про це #НаЧистоту говорили із шоуменом, відомим столичним ведучим, В’ячеславом Матюхіним.
Чи можна бути молодим та при цьому мудрим батьком? Сьогодні багато молодих пар не хочуть одружуватись, не кажучи вже про дітей. Але чому? Розбирались в цьому із керівником молодіжного руху Skinia Youth - Олександром Ковальовим.