На часі
На часі
«НА ЧАСІ» — про що це? Це підсумкова інформаційна програма з аналізом подій тижня, що минає… Але це не все. Це не лише огляд та підсумки останніх подій, але й осмислення історичних паралелей, відповідних сучасним явищам, а також пошук духовних сенсів у подіях та трендах сьогодення. «НА ЧАСІ» — це майданчик, на якому озвучуються роздуми та ведеться полеміка про сучасні події на тлі пульсуючої історії. «Що є сьогодні? Що було вчора? Що може бути завтра?» — на ці запитання шукатимуться відповіді разом зі слухачами «РадіоМ» у прямому ефірі! Тож, телефонуйте, запитуйте, коментуйте, слідкуйте! Прямий ефір щоп’ятниці з 19.00 до 19.50. Ведучий: Ігор Плохой.
Останні випуски
Останнім часом дуже багато ініціатив нашого парламенту та уряду направлені не на вирішення поточних нагальних проблем, а на придушення свободи слова! Що це за «ініціативи»? Чим вони можуть бути небезпечними для свободи висловлювання думки?
В цю п’ятницю, 31 січня, в програмі «НА ЧАСІ» про таке: — «Легалайз» азартних ігор! Яка загроза? — BREXIT – кінець ЄС? — Наступ коронавіруса! — «Угода століття» Трампа і протести в Єрусалимі… та інше.
— Атака на український Тризуб: Причини. Наша відповідь. — Держава Україна втратила 15 млн. населення. Що далі? — А також про ін. важливі теми!
Вже минув другий тиждень 2020 року. Що важливого сталося в цей календарний період у минулі епохи? Які резонансні події відбулися в ці дні другого тижня вже нового року? Що може чекати нас в найближчому майбутньому? В цю п’ятницю 17 січня о 19.00 в програмі «НА ЧАСІ» були порушенні такі питання: - 5 річниця завершення боїв за Донецький аеропорт (уроки новітньої історії, актуальність на сьогоднішній день) - Ісламська республіка Іран визнала, що збила український літак. ІІІ Світова війна не почалася, а Україна та інші країни вже понесли людські втрати… - Чи існує «ісламська загроза» для Європи, України, світу? - Уроки Реконкісти (звільнення християнами Європи від мусульманського панування)
Вже минув перший тиждень 2020 року. Що важливого сталося в цей календарний період у минулі епохи? Які резонансні події відбулися в ці дні першого тижня вже нового року? Що може чекати на нас у найближчому майбутньому? Зокрема, були порушенні такі питання: - вже більше 100 років минуло з Дня народження Степана Бандери, це постать, яка не залишає байдужими до себе нікого! Згадування його імені викликає різні емоції: від лютої ненависті до обожнення, не лише в Україні, але й далеко за її межами… - військовий конфлікт США та Ірану. Чи стоїть світ на порозі ІІІ Світової Війни? - наймасштабніші пожежі в Австралії: складна боротьба зі всепожираючою стихією та її наслідки; - загальноукраїнська трагедія: авіакатастрофа літака «МАУ» під Тегераном;

Оставить комментарий