Чоловік та Жінка

І жили воно довго й щасливо. Поки… не зустрілись. У ток-шоу «Чоловік та Жінка» двоє ведучих та двоє гостей з гумором говорять про серйозне – про все, що пов’язано з коханням.

Останні випуски
Я не ревнива, але хату спалю
Я не ревнива, але хату спалю
09/03/2018
«Я не ревнива, але хату спалю». Де межа, яку не варто переходити? Чи нормально ревнувати навіть до стовпа? І як заспокоїти Отело чи навіжену Дездемону? Про ревність говоримо разом із Тетяною Грінчук, заступником головного редактора журналу «Публічні люди» і Дмитром Новіковим, бренд-менеджером столичного ЖК, який недаремно в образі Дарта Вейдера
Завантажити
Наша мама приїхала
Наша мама приїхала
28/02/2018
Адам і Єва дійсно жили у раю. Тому що там не було… тещі і свекрухи. Яких тільки анекдотів не розповідають про цих жінок. Яких тільки образів не створюють, фільмів не знімають, пісень не співають. Але чи справедливо?
 Рятуйся, поки не пізно
Рятуйся, поки не пізно
14/02/2018
Рожеві окуляри, як відомо, б'ються склами всередину. Щоб уберегти ваші очі і серце від травм в День закоханих ми будемо говорити на «оптимістичну» тему. Як зрозуміти, що ця пара - не твоє добро? Коли під час побачень потрібно ... «робити ноги». І до чого призводять всі ці «я його зміню, коли ми одружимося», «ось вийде за мене і перестане думати тільки про помадку»? Наші гості: Анна Чаплигіна, автор блогу «Етикет в історіях», професійний консультант з питань етикету. Раніше працювала режисером відомих реаліті-шоу. Дмитро Кириченко, засновник і керівник видавництва «Брайт Стар Паблішинг». Видавав «Аеропорт» Сергія Лойко, офіційну біографію Стіва Джобса українською мовою, серію «Теплі історії», книги Гері Чепман, Кевіна Лемана і багато інших.
Хто не встиг, той запізнився..
Хто не встиг, той запізнився..
31/01/2018
"Мені за тридцять. Я без пари ..." "І шо?" - запитаємо ми. Вмикай ток-шоу "Чоловік і Жінка". ми розповімо, як і де знайомитися, якщо ти в такому "солідному" віці :) Наші гості зроблять цей ефір корисним і веселим. Впевнені :) Оксана Вотум, керівник проекту, автор і ведуча весільних церемоній в VotumTeam. Саша Марк, ведучий весіль і свят, організатор "Книжкових зустрічей", мандрівник, учасник дуету "Неп'ющі Ведучі"
Завантажити
Не вбивайте мене
Не вбивайте мене
18/01/2018
7 речей, які вбивають стосунки Від чого слід триматися подалі, якщо хочете жити довго і щасливо? Хм. Просто жити:) Спілкуватися на цікаву тему будемо з героями, які не перший рік в шлюбі. Олена Сілецька, фахівець в маркетингових дослідженнях і Сергій Киричок, підприємець.
Завантажити
Скільки можна чекати!
Скільки можна чекати!
10/01/2018
Що чоловіки люблять і не можуть терпіти в жінках? І навпаки :) За що жінки обожнюють чоловіків і що не переносять? Розбираємося разом з ведучими Євгеном Гольцовим і Зоєю Никитюк. І знаючими гостями :) Олександрою Квітко, автором популярного "мамского" блогу ВаряДаря. Сир і Зефір, ведучою лекцій і семінарів про щасливе життя з дітьми. Андрієм Александріними, головою Національної експертної групи з інфекційного контролю.
Завантажити
Бігти від любові? Коли? Куди? Для чого?
Бігти від любові? Коли? Куди? Для чого?
02/12/2017
Наша гостя - Леся Япринцева, психолог, гештальт-терапевт.
Завантажити