Music Ocean

Музично-розважальна програма, складена із композицій різноманітних музичних жанрів та виконавців, приправлена розмовами ведучих Святослава Тромси та Романа Макогона.

Останні випуски
16/11/2023
В гостях на RadioM український репер BURLA - автор хітових треків повномасштабної війни, під які знімають відео з фронту: «Рідна», «Біля мого вікна», «Воїнам», «Молитва солдата». Говоримо про чесність і відвертість, музичну боротьбу з окупантом та майбутнє української реп-індустрії.
02/11/2023
Критики кажуть, що це один із найоригінальніших та найцікавіших гуртів незалежної музичної сцени України. Тож, послухаємо пісні про найдорожчі речі в світі й поговоримо про те що виходить, коли об‘єднати фанк, джаз та поетичні україномовні тексти.
19/10/2023
У прямому етері на Radio M співачка та сонграйтерка Lida Lee презентує свою пісню «На межі» та інші пісні, записані під час повномасштабки. Долучайтесь та залишайте свої запитання до гості в коментарях.
12/10/2023
Катя Качановська. Україна знає її як фіналістку шоу «Голос діти», втім останній рік завдяки хітовій пісні «Тихо». Говоримо про неї та інші сторінки творчості Каті в прямому етері.
07/09/2023
16-річна переможниця нацвідбору дитячого Євробачення 2018 презентує в прямому етері свої сольні пісні записані після 24 лютого 2022 року.