Моя дитина - особистість

Бути чи не бути? – ось в чому питання. А якщо бути то ким? Якою, яким? Та як стати гідною людиною, Особистістю? Бути мудрими батьками – це мистецтво, і воно не народжується само по собі. Як і Особистість, якою ми хочемо, щоб наша дитина була, не збуде проявлятися само по собі. Той потенціал Особистості, який закладено в кожну людину, треба зрощувати, правильно поливати, удобрювати, зберігати від негативного впливу, підтримувати та в міру піклуватися. Про те, як нам, батькам, сформувати з нашого маленького «клубочку щастя» гідну людину, яка буде успішна, здорова, щаслива в цьому житті, про те, як сформувати з дитиною відносини довжиною в життя та виховувати його в радості, мирі та любові, мі говоримо в нашій передачі «Моя дитина - особистість». Ведуча – психолог, коуч особистого розвитку та експерт з виховання дітей - Тетяна Писаренко.

Останні випуски
В здоровому тілі здоровий дух. Принципи здоров'я сім'ї та дітей зокрема. Гостя - Ірина Грибан
В здоровому тілі здоровий дух. Принципи здоров'я сім'ї та дітей зокрема. Гостя - Ірина Грибан
01/12/2021
З чого розпочати привчання дітей до здорового способу життя? Що взагалі таке здоровий спосіб життя? Як відрізняється турбота про здоров'я дітей та дорослих в Україні від того, як це роблять в Америці? Канаді? Як правильно підібрати підлітку догляд за собою - на що в першу чергу варто звернути увагу? Правильне харчування – це про що? Чим ПП відрізняється від дієти? Чи корисно дітей тримати на дієті? Які основні правила догляду за шкірою взимку? І чи є різниця у догляді за шкірою дівчаток та хлопчиків? З якого віку цей догляд потрібний? У програмі «Моя дитина – Особистість» ведуча, психолог Тетяна Писаренко спілкується з Іриною Грибан. Ірина - засновниця / СЕО компанії Complete SPA (https://www.instagram.com/complete.spa/) Тренер дерматокосмецевтики Nelly De Vuyst® (USA https://www.instagram.com/nellydevuyst.ukraine/)) Сертифікований велнес коуч (USA) Автор велнес рубрики журналу "Косметолог" Амбасадор міжнародного проекту Global Wellness Day (https://www.instagram.com/globalwellnessday.ukraine/) в Україні
Фінанси, профорієнтація та школа у житті дітей
Фінанси, профорієнтація та школа у житті дітей
03/11/2021
Як вибрати спеціальність дитині? З якого віку можна зрозуміти ким стане дитина та/або до чого у неї виявлені здібності? Чого не варто робити під час розкриття таланту дитини? З якого віку та як треба привчати дітей користуватися грошима. Чому дитина не хоче ходити до школи, і хто в цьому винен? Що робити, якщо вже з 11 років діти бунтують удома проти навчання? І які мають бути вчителі, щоб діти хотіли навчатися? На ці та багато інших питань відповідає у прямому ефірі програми «Моя дитина – Особистість» RadioM Олеся Заворотило. Олеся бізнес-тренер, профорієнтолог. Проводить тренінги та семінари в Україні. Веде курси по фінансовій грамотності, комунікації та етикету, емоційному інтелекту. Ведуча програми – психолог Тетяна Писаренко.
Конкуренція в сім’ї: мама проти тата, діти між собою
Конкуренція в сім’ї: мама проти тата, діти між собою
15/09/2021
«Конкуренція – двигун прогресу» - про це говорять, коли йде мова про бізнес. Але чи можна стверджувати про це, коли мова йде про сім’ю? Чи діють в сім’ї ті ж самі правила та принципи? До чого насправді може призвести конкуренція в сім’ї? Що робити, якщо рідні люди постійно доказують один одному, хто кращий? Як конкуренція в сім’ї може вплинути на відносини з дітьми, їх майбутні відносини с протилежною статтю та створення власної сім’ї. Та чи буде міцною, щасливою та сім’я, де є конкуренція? Дізнавайтесь про це в цьому відео (ефір програми «Моя дитина - Особистість» на RadioM) з ведучою – психологом Тетяною Писаренко.
Перший раз у перший клас. Правильно входимо у навчальний процес
Перший раз у перший клас. Правильно входимо у навчальний процес
01/09/2021
Позаду приготування до школи та хвилювання батьків напередодні. Перший дзвоник продзвенів і нарешті дитина переступила поріг школи. Як допомогти дитині адаптуватися та правильно продовжити навчання, щоб зберегти стресостійкість та бажання ходити до школи. Як навчити його контактувати з однолітками та правильно реагувати на зауваження вчителів. Як не боятися висказувати свою думку та неображатися, коли хтось з тобою не погоджується. Ми приготували для вас рекомендації в цьому відео (ефір програми «Моя дитина - Особистість» на RadioM) з ведучою – психологом Тетяною Писаренко.
Завантажити
Як зберегти самооцінку дитини в школі
Як зберегти самооцінку дитини в школі
25/08/2021
Кожна дитина в школі стикається з оцінюванням його здібностей, порівнянням себе з іншими та формує бачення про самої себе через досягнення, які не тільки батьки оцінюють, а й вчителі також, однолітки. Звідси й вплив на формування самооцінки, яка потім буде відображатися у прийнятті складних рішень, відповідальності, самореалізації. Щоб допомогти дитині зберегти та не втратити нормальну самооцінку під впливом школи ми приготували для вас рекомендації в цьому відео (ефір програми «Моя дитина - Особистість» на RadioM) з ведучою – психологом Тетяною Писаренко.
Як підготувати дитину до школи легко
Як підготувати дитину до школи легко
18/08/2021
Як перетворити процес підготовки до школи у легке заняття, яке не буде обтяжувати ні дітей, ні батьків, ті допоможе зробити це вчасно? Як правильно та безболісно перейти з режима канікул до шкільного, щоб для кожного члена сім’ї це не було стресом - дивіться в цьому відео (ефір програми «Моя дитина - Особистість» на RadioM) з ведучою – психологом Тетяною Писаренко.
Кохання у підлітковому віці. Що це?
Кохання у підлітковому віці. Що це?
23/06/2021
Цей незрозумілий та тимчасово небезпечний період нашого дорослішання, період, коли ми ще не дорослі, але вже не діти, а підлітки. Ви пам’ятаєте себе у цьому віці? А почуття та емоції, які бушували в вас? А перше кохання? А пам’ятаєте як ловили погляд та одразу ж опускали очі, якщо об’єкт вашого кохання подивився у ваш бік? Тоді задавалось, що це на все життя. І в більшості випадків це закінчувалось. З’являлися нові об’єкти кохання і знову на «все життя». Що ж це насправді? Чи може підліток по справжньому кохати? Чи це гормони, які викликають у ньому фізичні реакції, які помилково визначаються як любов? І що робити нам, батькам, які навчилися розрізняти любов від гормональної залежності, щоб допомогти пройти цей шлях своїм підліткам? Про це дивіться та слухайте ефір нашої програми «Моя дитина - Особистість» з ведучою – психологом Тетяною Писаренко.