Моя дитина - особистість
Моя дитина - особистість
Бути чи не бути? – ось в чому питання. А якщо бути то ким? Якою, яким? Та як стати гідною людиною, Особистістю? Бути мудрими батьками – це мистецтво, і воно не народжується само по собі. Як і Особистість, якою ми хочемо, щоб наша дитина була, не збуде проявлятися само по собі. Той потенціал Особистості, який закладено в кожну людину, треба зрощувати, правильно поливати, удобрювати, зберігати від негативного впливу, підтримувати та в міру піклуватися. Про те, як нам, батькам, сформувати з нашого маленького «клубочку щастя» гідну людину, яка буде успішна, здорова, щаслива в цьому житті, про те, як сформувати з дитиною відносини довжиною в життя та виховувати його в радості, мирі та любові, мі говоримо в нашій передачі «Моя дитина - особистість». Ведуча – психолог, коуч особистого розвитку та експерт з виховання дітей - Тетяна Писаренко.
Останні випуски
Коли не діють всі методи виховання, залишається самий перевірений – це сумісні справи з особистим прикладом від батьків. В цьому вам допоможуть сімейні традиції, які ви, як сім’я, можете самі створювати. В нашому ефірі ви отримуєте підказки, як це краще зробити.
Дорослі гадають, що дитина йде у школу за знаннями. Але у дитини зовсім інша думка з цього приводу. Навіть вчителя зізнаються, що тільки 10% відсотків дітей усвідомлюють, що їм потрібні знання. Так навіщо ж дитина ходить до школи і чому батькам, вчителям потрібно знати інший бік медалі, яка зветься «школою».
Про різницю у підходах до виховання хлопчиків та дівчат говорять багато. У програмі «Моя дитина – Особистість», говорили про те, як зайнятим батькам врахувати всі ці відмінності та не пропустити той момент, коли можна перегнути палицу формуючи у дівчинки чоловічі якості характеру, а у хлопчиків – дівчачі.
В нашій країні сплітаються різні стилі та підходи до виховання дітей. Багато хто з нас поглядає на Європу. Ми пропонуємо вам дізнатися про невластиві для нас стилі виховання дітей з метою вилучення максимальної користі від Японського та Американського підходу. Дорослі японці та американці відрізняються розумом, витримкою та високим рівнем задоволення життям. Що корисного роблять батьки в цих країнах та чому ми можем у них повчитися?
Сьогодні в ефірі ведуча програми "Моя дитина - Особистість" психолог Тетяна Писаренко відповідала на запитання батьків: - що робити, якщо ви втомилися бути мамою - дитина весь час говорить "ні" - мама з татом розійшлися в думках у вихованні дітей - межі і правила для дітей не працюють

Оставить комментарий