Моя дитина - особистість
Моя дитина - особистість
Бути чи не бути? – ось в чому питання. А якщо бути то ким? Якою, яким? Та як стати гідною людиною, Особистістю? Бути мудрими батьками – це мистецтво, і воно не народжується само по собі. Як і Особистість, якою ми хочемо, щоб наша дитина була, не збуде проявлятися само по собі. Той потенціал Особистості, який закладено в кожну людину, треба зрощувати, правильно поливати, удобрювати, зберігати від негативного впливу, підтримувати та в міру піклуватися. Про те, як нам, батькам, сформувати з нашого маленького «клубочку щастя» гідну людину, яка буде успішна, здорова, щаслива в цьому житті, про те, як сформувати з дитиною відносини довжиною в життя та виховувати його в радості, мирі та любові, мі говоримо в нашій передачі «Моя дитина - особистість». Ведуча – психолог, коуч особистого розвитку та експерт з виховання дітей - Тетяна Писаренко.
Останні випуски
Характер - як м'язи, його треба прокачувати, формувати та тренувати. Характер формується постійно та має безпосередній вплив на ті рішення, які приймаються людиною в своєму житті. Як сформувати у дитини характер, який допоможе їй бути сильною та щасливаю Особистістю, говорили у програмі "Моя дитина особистість" з психологом Тетяною Писаренко.
1. Погляд батька та мати на виховання розділилися 2. Дитина не хоче ходити до школи 3. Конфлікт між братами та сестрами
Мультфільми мають великий вплив на виховання дітей. Образи головних героїв, які ми у захваті приймали раніше та ставили як приклад у минулому віці, сьогодні вже втрачають свою актуальність. Чому? Світ змінюється. Те, що було співзвучно минулій епосі не підходить для сучасного суспільства. Тому у дітей варто формувати інший підхід до життя. Чи все змінилось? І що з минулих, таких улюблених нами мультиків про Золушку, Білосніжку та інших, ми все ж таки можемо узяти для розвитку сучасних дівчат та хлопчиків?. Як змінюються героїні мультиків та їх вплив на формування звичок та навичок характеру наших дітей?
Чим відрізняється виховання «Зіркових батьків» від нашого, тих, хто тільки на шляху до своєї зірки? Що особливого в їх підході та чому ми можемо в них повчитися?
Що повинна передати мати своїй доньці? Навчити бути хорошим спеціалістом в якійсь області? Чи навчити бути щасливою, справжньою жінкою?

Оставить комментарий