Моя дитина - особистість
Моя дитина - особистість
Бути чи не бути? – ось в чому питання. А якщо бути то ким? Якою, яким? Та як стати гідною людиною, Особистістю? Бути мудрими батьками – це мистецтво, і воно не народжується само по собі. Як і Особистість, якою ми хочемо, щоб наша дитина була, не збуде проявлятися само по собі. Той потенціал Особистості, який закладено в кожну людину, треба зрощувати, правильно поливати, удобрювати, зберігати від негативного впливу, підтримувати та в міру піклуватися. Про те, як нам, батькам, сформувати з нашого маленького «клубочку щастя» гідну людину, яка буде успішна, здорова, щаслива в цьому житті, про те, як сформувати з дитиною відносини довжиною в життя та виховувати його в радості, мирі та любові, мі говоримо в нашій передачі «Моя дитина - особистість». Ведуча – психолог, коуч особистого розвитку та експерт з виховання дітей - Тетяна Писаренко.
Останні випуски
Куліч до Великодня, пофарбовані яйця, накритий стіл з багатьох страв, слова, які для багатьох не мають сенсу: «Христос Воскрес» та «Воістину воскрес» - ось так багато хто з нас проводить свято Великодня. Але ж насправді ці дії мають сенс та показують любов Бога-Отця до нас? Чи знаємо ми самі про Кого та про що це свято по справжньому? І як розповісти дітям зрозумілою для них мовою про сенс та важливість того, що відбулося в цей день майже 2000 років тому?
• Як привчати дітей до порядку? • Як формувати у дітей навички самодисципліни? • З якого віку діти можуть самі планувати свій день і як їх цьому навчити? • Як бути гідним прикладом для своїх дітей, коли знаємо, що діти повторюють за нами, спостерігають за нами і копіюють нас? Але рідко чують і роблять те, що ми просимо, якщо ми, батьки, цього самі не робимо!
Навчання і робота вдома - вносять свої корективи у відносини і впливають на наш емоційний стан, нашу ефективність і на відносини з дітьми. У минулому році в цей час багато сімей не витримували. Спокій в родині був порушений. Конфлікти на конфліктах. Але були і ті, хто навпаки, підвищив свою ефективність і в родині відносини стали більш гармонійними, ніж раніше. А як ви хочете провести цей період тимчасових обмежень?
Впертість як у віслюка та дія навпаки – це прояв непослуху у дітей. Ми, батьки, часто боремося з самим проявом цього непослуху, ніж з причинами його. В чому ж причина того, що діти мають такий супротив тому, що ми їм пропонуємо? Чому так намагаються вийти за встановлені границі та порушувати правила?
Завантажити
«Постійно кричу, лаюсь, зриваюсь та не можу зупинитися. Потім жалкую, та відчуваю, що треба було вчинити по іншому – стриматися та спокійним тоном зробити зауваження. Але ж це потім, а до??!!(((. І як себе стримувати та припинити лаятися з дитиною?» - ось так багато матусь задаються питаннями та шукають відповіді «Як припинити лаятися за дітьми»

Не більше одного разу на тиждень ми повідомляємо про наші новини, кращі етери, події. Приєднуйся!

Оставить комментарий