Моя дитина - особистість

Моя дитина - особистість

Бути чи не бути? – ось в чому питання. А якщо бути то ким? Якою, яким? Та як стати гідною людиною, Особистістю? Бути мудрими батьками – це мистецтво, і воно не народжується само по собі. Як і Особистість, якою ми хочемо, щоб наша дитина була, не збуде проявлятися само по собі. Той потенціал Особистості, який закладено в кожну людину, треба зрощувати, правильно поливати, удобрювати, зберігати від негативного впливу, підтримувати та в міру піклуватися. Про те, як нам, батькам, сформувати з нашого маленького «клубочку щастя» гідну людину, яка буде успішна, здорова, щаслива в цьому житті, про те, як сформувати з дитиною відносини довжиною в життя та виховувати його в радості, мирі та любові, мі говоримо в нашій передачі «Моя дитина - особистість». Ведуча – психолог, коуч особистого розвитку та експерт з виховання дітей - Тетяна Писаренко.

Останні випуски
«Конкуренція – двигун прогресу» - про це говорять, коли йде мова про бізнес. Але чи можна стверджувати про це, коли мова йде про сім’ю? Чи діють в сім’ї ті ж самі правила та принципи? До чого насправді може призвести конкуренція в сім’ї? Що робити, якщо рідні люди постійно доказують один одному, хто кращий? Як конкуренція в сім’ї може вплинути на відносини з дітьми, їх майбутні відносини с протилежною статтю та створення власної сім’ї. Та чи буде міцною, щасливою та сім’я, де є конкуренція? Дізнавайтесь про це в цьому відео (ефір програми «Моя дитина - Особистість» на RadioM) з ведучою – психологом Тетяною Писаренко.
Позаду приготування до школи та хвилювання батьків напередодні. Перший дзвоник продзвенів і нарешті дитина переступила поріг школи. Як допомогти дитині адаптуватися та правильно продовжити навчання, щоб зберегти стресостійкість та бажання ходити до школи. Як навчити його контактувати з однолітками та правильно реагувати на зауваження вчителів. Як не боятися висказувати свою думку та неображатися, коли хтось з тобою не погоджується. Ми приготували для вас рекомендації в цьому відео (ефір програми «Моя дитина - Особистість» на RadioM) з ведучою – психологом Тетяною Писаренко.
Завантажити
Кожна дитина в школі стикається з оцінюванням його здібностей, порівнянням себе з іншими та формує бачення про самої себе через досягнення, які не тільки батьки оцінюють, а й вчителі також, однолітки. Звідси й вплив на формування самооцінки, яка потім буде відображатися у прийнятті складних рішень, відповідальності, самореалізації. Щоб допомогти дитині зберегти та не втратити нормальну самооцінку під впливом школи ми приготували для вас рекомендації в цьому відео (ефір програми «Моя дитина - Особистість» на RadioM) з ведучою – психологом Тетяною Писаренко.
Як перетворити процес підготовки до школи у легке заняття, яке не буде обтяжувати ні дітей, ні батьків, ті допоможе зробити це вчасно? Як правильно та безболісно перейти з режима канікул до шкільного, щоб для кожного члена сім’ї це не було стресом - дивіться в цьому відео (ефір програми «Моя дитина - Особистість» на RadioM) з ведучою – психологом Тетяною Писаренко.
Цей незрозумілий та тимчасово небезпечний період нашого дорослішання, період, коли ми ще не дорослі, але вже не діти, а підлітки. Ви пам’ятаєте себе у цьому віці? А почуття та емоції, які бушували в вас? А перше кохання? А пам’ятаєте як ловили погляд та одразу ж опускали очі, якщо об’єкт вашого кохання подивився у ваш бік? Тоді задавалось, що це на все життя. І в більшості випадків це закінчувалось. З’являлися нові об’єкти кохання і знову на «все життя». Що ж це насправді? Чи може підліток по справжньому кохати? Чи це гормони, які викликають у ньому фізичні реакції, які помилково визначаються як любов? І що робити нам, батькам, які навчилися розрізняти любов від гормональної залежності, щоб допомогти пройти цей шлях своїм підліткам? Про це дивіться та слухайте ефір нашої програми «Моя дитина - Особистість» з ведучою – психологом Тетяною Писаренко.
Мері Попінс у нас асоціюється з леді досконалістю, яка є взірцем для наслідування у вихованні дітей. Чи на справді це так? З точки зору сучасного підходу до розвитку дитини як окремої особистості, до її методів є багато зауважень та не погоджень. Її стиль поведінка часто принижує дітей, вона над ними насміхається, загрожує, іронізує та не дає пояснень там, де діти їх потребують! Більш того, вона навіть перекладає відповідальність на дітей в окремих ситуаціях.
Дитина в навантаження або нарешті разом? Як батькам ефективно організувати дозвілля своїх дітей, коли до школи ще 3 місяці. А як поєднати приємне з корисним, наприклад, зайняти дитину тим, що привчити її до домашніх справ і дисципліни? Чи варто продовжувати дотримуватися режиму і підтримувати знання, отримані в школі? Про все про це і навіть більше в програмі «Моя дитина - Особистість», з нашою гостею - донькою ведучої - Марією Писаренко. Ведуча програми - психолог Тетяна Писаренко.

Не більше одного разу на тиждень ми повідомляємо про наші новини, кращі етери, події. Приєднуйся!

Оставить комментарий