Майстерня

Вони віддані своїй справі, притягують простотою і досяжністю, роздають себе примножуючи людяність і знаходячи велич людської душі. Для одних це питання вродженого таланту чи особливого дару, для іншого - впахування (саме це слово, і ніяке інше)! Майстерня - це місце зустрічі з Людьми, які проходять шлях від учня до майстра, залишаючись вірними своїй справі.

Останні випуски
28/09/2023
У глибокій розмові з лікарем акушером-гінекологом, Ларисою Захурдаєвою, ми відкриваємо відверті питання материнства та взаємин з дітьми. Разом ми розглядаємо все: від філософських роздумів про долю та дар дітей до реальних викликів перехідного віку та підліткового бунту. Обговорюємо медичні чинники та соціальні обставини, які формують материнські почуття, а також досліджуємо сприйняття суспільством дітей з особливими потребами. І, звісно, шукаємо відповіді на питання: де навчитися справжньому материнству та як побудувати міцний зв'язок з дітьми на кожному етапі їхнього розвитку.
21/09/2023
У спецвипуску "Майстерні" до Дня усиновлення ( відзначається щорічно 30 вересня) запрошуємо в історію подружжя Горлушків Світлани та Володимира, які усиновили двох дітей. Шлях від розмови про усиновлення, до роботи над собою, прийняття дітьми, зіткнення з травмами і смакування життям.
14/09/2023
Зараз нікого не здивуєш історіями витримки, стійкості та сміливості українців, яскраво проявлених з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Ціль "Майстерні" не дивувати, а щоразу траслювати і нагадувати про місце і призначення людини, його реалізацію через повсякденну діяльність і комунікацію з людьми. Олександра Мезінова є керівницею притулку для бездомних тварин "Сіріус" - на вигляд дуже світла і тендітна жінка, на плечі якої випало випробування у вигляді збереження життя 3500 тваринам, що опинились разом з Олександрою в окупації. Про страшенний страх, відповідальність за працівників і тварин, про "гостини" російських військових, про нерозтріляних тварин, про збереження життів, про фантомні відчуття, про дивні чуда і збережену психіку - словом, про чудо виживання.
07/09/2023
Конфлікт поколінь є реальним явищем, яке може негативно позначитися на житті суспільства. Якщо ми не будемо докладати зусиль для вирішення цього конфлікту, він може призвести до соціальної напруженості та навіть насильства. Обговорення цієї теми може допомогти людям краще зрозуміти одне одного і знайти шляхи взаєморозуміння. Це також може сприяти розвитку толерантності та поваги до різних поглядів. Подумайте про це і ви.
01/09/2023
Сьогоднішній ефір зі Світланою Бабінець - очільницею управління Державної служби якості освіти у м. Києві, присвячено темі створення безпечного освітнього простору, співпрацю всіх учасників навчального процесу, враховування безпекової ситуацію в регіоні при визначенні тривалості навчального року та кількості днів, визначення структури навчального року, тижня та дня за допомогою педагогічної ради, та вибір найбільш оптимальних форм здобуття освіти, з акцентом на безпеці.
24/08/2023
З початку повномасштабного вторгнення, піцерія у Маріуполі перетворилась на місце віри в людяність і майбуття. Щодня команда готувала і роздавала понад півтори тисячі піц для військових та мешканців міста. Внаслідок війни заклади довелося закрити і продумати подальший план. Продовження історії почуєте з розмови з Антоном Титарчуком керуючим піцерією.