Майстерня

Вони віддані своїй справі, притягують простотою і досяжністю, роздають себе примножуючи людяність і знаходячи велич людської душі. Для одних це питання вродженого таланту чи особливого дару, для іншого - впахування (саме це слово, і ніяке інше)! Майстерня - це місце зустрічі з Людьми, які проходять шлях від учня до майстра, залишаючись вірними своїй справі.

Останні випуски
25/05/2023
"В центрі сьогоднішньої майстерні людина, яка займається терапією душі (хоча не факт, що тільки душі) через рухи тіла. Вона обрала шлях доторку до серця через сцену, як місце де звичайні слова відступають на задній план, а танець і рухи стають єдиним способом спілкування з аудиторією. Середовище, де актори вчаться володіти своїм тілом та простором навколо, і де виразність та майстерність відточуються вправами і тренуваннями, а передача емоцій відбувається тілесно."
17/05/2023
Що мається на увазі, коли говорять про правильну форму підошви? Яке значення має підйом підошви і як він допомагає п'ятці? У якому взутті стопа може вільно дихати та зменшувати потовиділення? Як правильно підібрати розмір взуття, щоб уникнути тиску та тертя на стопах? У цьому випуску Майстерні ми разом з лікарем-подологом говоримо про те, як правильно дбати про свої ноги.
11/05/2023
Чи має місіонер диплом і зарплату? Яка його роль для суспільства? Де місіонери проходять "курси підвищення кваліфікації" в контексті війни, що їх мотивує і які виклики долають.
04/05/2023
Хто такий перукар? Здавалося б, все зрозуміло - перукар - це майстер, який розуміє типи волосся та їх унікальні особливості, людина, яка володіє знаннями про стиль та дизайн, художник, який має бути вправним в геометрії та хімії, а також має безмежний політ фантазії. Він може розкрити образ будь-якої людини. Але що знаходиться за лаштунками такої творчої роботи? Скільки історій чує майстер протягом робочого дня? Чи вистачає слів, коли клієнти розповідають свої сокровенні таємниці? І до речі, чому саме перукарі стають співрозмовниками-психологами для своїх клієнтів? Чи зв'язані ці розмови тільки з зачісками? В сьогоднішньому випуску Майстерні, на ці глибини йдемо з майстром-перукарем - Дмитром Вінницьким.
27/04/2023
Лікар акушер гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук, завідувачка акушерським відділення багатопрофільного медичного центру — Лелека, Лариса Захурдаєва, органічно й доступно розповідає про дорослішання дівочого тіла, найпоширеніші гінекологічні проблеми і страхи. Уся розмова обрамлена теплими, заспокійливими словами, що створюють невимушену атмосферу.
20/04/2023
В цьому випуску ділимось ще однієї історією зміненої через війну долею. Валерія - студентка, режисерка, сценаристка, опинившись у Великобританії, навчилася “виборювати” свої права в, донині, незнайомій країні. Стала плечем до плеча поруч з українцями, які всіляко допомагають українським біженцям знайти точки опори, інформаційної прозорості, способів комунікації в країні тимчасового притулку. Про пришвидшене дорослішання, прийняття ситуації, сценарію по виживанню, адаптацію на новій ""посаді"", мрій про Україну і багато іншого.
13/04/2023
"Уявіть, ви втрачаєте хорошу роботу з непоганою зарплатнею і непилючною роботою. Так трапилося, що Ви стали прибиральником квартир та офісів. У вас нове звання - прибиральник. Як гадаєте, з яким ставленням Ви зустрінетесь? Від чого це ставлення залежатиме? Як ви вибудовуватимете довкола себе повагу і вдячність? І чи змогли б сягнути кар'єрного зростання в цій роботі? Хай ці питання лишаться на рівні роздумів. Особисто Вам бажаємо бути на своєму місці, і запрошуємо подивитись на роботу прибиральника - з середини. "