Номер прямого eфіру: 0 800 30 14 13
Камео
Камео
Камео - це программа про кіно. Цікаві факти із кіноіндустрії, шедеври кінематографу, життя акторів та режисерів. Гості зі світу кіно, театру та телебачення.
Останні випуски
Фільм "Хатина", якій був екранізований на одноіменній книзі, розказує про не просту долю молодого чоловіка, якого на розмову запрошує сам Бог. Про цей фільм детально говорили в ефірі програми "Камео" - актор Сергій Балаян та режисер Ігор Середа.
Чому Бог мовчить, коли хтось страждає? Роздум на це запитання постає у фільмі Мартіна Скорсезе - "Мовчання". Дивіться ефір із Ігорем Середою та Сергієм Балаяном, які детально розібрали цю стрічку.
Фільм "Веном". Фільм, який нещодавно з'явився в кінотеатрах. Саме про нього говоримо в программі "Камео". Дивитись чи не дивитись будуть вирішувати кінорежисер Ігор Середа, та актор кіно Сергій Балаян.
Світлана Тимошенко - кінорежисер та громадський активіст з питань цензури у сучасному українському кіно. Говорили з нею про перспективи кіно в Україні.
Безкоштовний кінотеатр, в якому показують кіно зі змістом. Проект, організований волонтерами "Кінослужіння". Мета цього проекту зробити кінопокази для малозабезпечених людей і показувати стрічки, які дають надію. Про цей проект поговорили з керівником - Тетяною Кучмієвою в программі "Камео".