Номер прямого eфіру: 0 800 21 00 18
Авторська програма Олесі Дмитрієвої «Як вижити в сім'ї?»
Авторська програма Олесі Дмитрієвої «Як вижити в сім'ї?»
Вечір ... Мама радісно миє посуд на кухні ... Бадьорий тато повертається з роботи ... Діти не б'ються і не перемовляються ... Все так «чудово», що пора слухати програму «Як вижити в сім'ї?» !!! Вечірні прямі ефіри по вівторках о 18 годині, ... А як виживаєш ти? ..
Сімейне застілля. Або: Чим округлий стіл краще квадратного?
Завантажити
... Навіть 15 хвилин, проведених разом з дітьми, позбавлять від відчуття, що час витікає крізь пальці. А коли ви останній раз збиралися сім'єю за столом? За сніданком? За вечерею? В кафе? Чому це життєво необхідно? У студії Тамара Дудник, сімейний консультант, дружина, мама 8 дітей.
На свято і «просто так». Або: Чому чоловік не дарує подарунки?
Завантажити
«Цукерково-букетний період» період пішов в далеке минуле ... «Та ну тебе, на день народження подарую ... (можливо!) - знехотя каже чоловік, як би відмахуючись від натяку дружини на подарунок. Як отримати те, про що мрієш? Слізно просити? Влаштовувати яскраві істерики? Невдоволено бурчати тижнями? Або стати дружиною - «мрією»? Повоговоримо з Анною Афанасієнко , гештальт-терапевтом.
Девід Хасавей. Або: Про англійський гумор та власний біль...
Завантажити
Нашому гостю 85 років, він їздить по світу, розповідає про Бога і молиться про зцілення людей. Сам двічі хворів на рак, але ставалися чудеса ... Про нього говорять, що він - людина-легенда. А ми поговоримо про англійський гумор та його власний біль ... У студії Девід Хасавей, євангеліст, президент міжнародної місії "Eurovision", редактор журналу "Пророцтво".
Секрети свята. Або: Різдво в родині Олександра Павенко
Завантажити
Раніше на Різдво батько збирав своїх сімох синів і дочку за святковим столом. Мама запікала гусака з яблуками, робила пюре, салати ... Діти бавилися і сміялися. Він з любов'ю дивився на свою родину і особливо молився про кожного ... Пройшли роки. Так багато змінилося в їхньому житті ... Але не дивлячись ні на що, батько збирає дітей, невісток, зятя і онуків і з такою ж любов'ю благословляє долю кожного ... У студії Олександр Павенко, пастор церкви «Преображення Господнє», м.Слов'янськ, Донецька область.
Різдвяний супер-марафон
Завантажити
Різдвяний супер-марафон на супер-РадіоМ триває… В студії Віктор Куриленко та Олеся. «Мама», «червоний», «обіймати» – ці три слова асоціюються у мене з Різдвом Христовим. А які твої три «різдвяних» слова?
Чи є майбутнє у того, хто не читає? Або: Книгарня «Є».
Завантажити
Кажуть, що чоловікам треба більше читати, щоб краще говорити, а жінкам – щоб більше мовчати. А що саме читати? А як читати? Немає ані часу, ані бажання? Принаймні, книгарня є… У студії Віктор Разживін – літературознавець, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та літератури ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», адміністратор магазину «Книгарня «Є», м. Слов’янськ, Донецька обл.
Чотири батька. Або: Про безбатченків ... (частина 4)
Завантажити
З чоловіком я повинна бути ніжною, красивою і всім задоволеною, з дітьми - терплячою, з друзями - надійної, з колегами - професійної. З татом я була сама собою ... C Віктором Куриленко, автором книги «Счастливая семья – возможно ли это?» Продовжуємо говорити про батьківство.
Чотири батька. Або: Про безбатченків ... (частина 3)
Завантажити
З Віктором Куриленко, автором книги «Щаслива сім'я - чи можливо це?» Продовжуємо розмову про чотирьох батьків. Сьогодні в програмі: ледачі батьки, впливові батьки, духовні отці.
Чотири батька. Або: Про безбатченків ... (частина 2)
Завантажити
Батьки бувають біологічними (тато) і духовними (наставник). Господь Бог виступає в ролі батька («Отче наш, що на небі ...»), але були рази, коли Христос говорив деяким людям, що їх батько диявол ... З Віктором Куриленко, автором книги «Щаслива сім'я - чи можливо це?» Говоримо про чотири батьків.
Чотири батька. Або: Про безбатченків ...
Завантажити
Безбатченки ... Грубе, липке слово, пахне Знедоленою і болем. Це слово Є там, де НЕМАЄ батька. З Віктором Куриленко, автором книги «Щаслива сім'я - чи можливо це?» Говоримо про чотирьох отців.
Їхній батько я ... Або: Як поплескати сина по плечу? ..
Завантажити
Хороший батько краще тисячі вчителів. Хороший син - це особлива гордість батька. Чи правда, що похвала з вуст Тата - найкраща мотивація для дитини? Чи зможе хто-небудь коли-небудь заповнити порожнечу відсутності батька? І що не можна пробачити своїй дитині? .. У студії Андрій Правицький - батько 6 синів. Крапка.
Сім’я в пріоритеті? Чи: Історія одного відрядження...
Завантажити
Відомо, що поїздки розширюють кругозір і збагачують знаннями. Також вони є необхідністю для кожного начальника, співробітники якого знаходяться в іншому місті. А якщо у нього багато співробітників і багато міст? А вдома дружина і діти? .. У студії Віктор Ахтьоров - директор FEBC-Ukraine.
Свідомий вибір. Чи: Що святого в Хеловіні?
Завантажити
У тебе є душа. У тебе є вибір. Усвідомлюєш ти наслідки свого вибору для своєї душі? Поговоримо на усвідомлений вибір або про те, що святого в святкуванні 31 жовтня. А чому ти святкуєш (або не святкуєш) Хеллоуїн?
50 млн на рік. Або: Мамочка, заради Бога ...
Завантажити
... Через п'ятнадцять хвилин вона віддасть свою ненароджену дитини на поталу. Вона ж поки не мама. І навряд чи коли-небудь нею стане ... Таких, як вона, мільйони в Україні. Не особисте чи це справа жінки? Чи можна вимолити прощення у Бога за цей гріх? На запитання відповідає Ольга Макарова - акушерка зі стажем роботи понад 30 років, 8 з яких вона пропрацювала в абортарії ...
Перше враження оманливе? Або: Про Ізраїль з перших вуст.
Завантажити
Перше враження оманливе? Таки да) Особливо, якщо думаємо, що щось знаємо про ... Ізраїль. А чи не поспілкуватися нам з Роні Гевен - ізраїльтянином, чоловіком, батьком двох синів, гідом, консультантом з розвитку бізнесу в Азії і Східній Європі? Ось він, напевно, знає, що говорить)))
Як звернути на себе увагу? Або: Мріючи про заміжжя ...
Завантажити
Хто він - ідеальний чоловік в поданні дівчат? Чи існують в наш час молоді люди, готові жити заради коханої дружини, дітей, сім'ї? І що має бути «такого» в ній, щоб він звернув на неї увагу? ..
Ми подали заяву до РАЦСу. Або: До чого готуватися?
Завантажити
Молоді готуються до весілля, а не до подружнього життя ... А чи знають вони, як вирішувати конфлікти? Як планувати бюджет? Як виховувати дітей? Наша гостя Світлана Череватенко, сертифікований тренер курсу «Школа подружнього життя», готова поділитися необхідними знаннями.
«Не вірю в світле майбутнє!». Або: Про самооцінку та заміжжя ...
Завантажити
Приємно дивитися на щасливі пари. Радісно спостерігати, як ростуть улюблені діти. А кому-то завидно і боляче бачити все це ... Наша гостя Ірина Правицька працює з молодими людьми, які мають занижену самооцінку і втратили надію на краще.
Обізнаний - значить озброєний. Або: Про Школу подружнього життя.
Завантажити
Розлучення ... розлучення ... і ще раз розлучення - сумна реальність в Україні. Чому так? Кого звинувачувати? Що робити? «Саме непідготовленість подружжя до сімейного життя є причиною розпаду сімей» - вважає наш гість. У студії Олег Олійник - керівник Школи подружнього життя, сімейний коуч. Невже він, правда, знає, як будується сімейне щастя?)
Як руйнувати свою родину? Або: Помилки дружин.
Завантажити
Якщо дружина постійно «пиляє» чоловіка, вона готує його для іншої жінки. Про ці та інші фатальні помилки дружин поговоримо з Віктором Куриленко, експертом сімейних відносин, автором книги «Щаслива сім'я-чи можливо це?»
Як видати дочку заміж? Або: «Поверненню та обміну не підлягає!» Тамара Дудник
Завантажити
Колись вона дивилася на свою дочку-першокласницю з білими бантами і посміхалася. А недавно побачила щасливу Джоану в білій сукні поруч з молодим чоловіком і чомусь заплакала ... У студії Тамара Дудник - сімейний консультант, дружина, мама 8 дітей. А ще місяць як ... теща.
Що ж я роблю не так? Або: Типові помилки матерів.
Завантажити
Мама знає більше. Мама робить краще. Але і мама не завжди права ... Про помилки матерів і способи вирішення виниклих проблем поговоримо з Віктором Куриленко - експертом сімейних відносин, автором книги «Щаслива сім'я - чи можливо це?».
Сорок років - три правила. Або: Рубінове весілля сім'ї Демидович.
Завантажити
У студії Олексій та Надія Демидович, сімейна пара, у якої виходить любити один одного сорок один рік поспіль. Отже, в чому секрет?
"Нецікава дружина. Або: Любов пройшла, зів'яли помідори" Віктор Куриленко
Завантажити
Одного разу він прокинувся і зрозумів, що дружина йому нецікава ... Він уже знає про неї все - які слова вона скаже при зустрічі, яку сукню одягне ввечері, що приготує на вечерю. Він позіхнув ... З експертом сімейних відносин, Віктором Куриленко, говоримо про те, що робити, якщо «любов пройшла, зів'яли помідори»)))
"Радості та печалі сімейного життя. Або: Її звуть Оксана" Ігор Стокоз
Завантажити
Її звуть Оксана. Вона, можливо, не так відома, як її чоловік. Але, як відомо, за великим чоловіком стоїть більш велика жінка ... У студії Ігор Сергійович Стокоз, заступник голови Донецької обласної державної адміністрації. Невже будемо говорити про сім'ю, а не про політику?)
"Як вибрати дружину? Або: Лайфхак для наречених" Віктор Куриленко
Завантажити
«Щаслива родина - чи можливо це?» Є не тільки широкою темою нашого прямого ефіру, а й назвою книги Віктора Куриленко. З автором будемо говорити про те, як правильно вибирати дружину, і що з нею робити, якщо «любов пройшла, зів'яли помідори» ...
Пригоди в дитячому таборі. Або: Перлина 2017.
Завантажити
Дитячий оздоровчий табір - місце, де збуваються мрії або «жах, якого я не забуду»? Як батькам зрозуміти, чи готова їхня дитина до «пробної самостійності»? На що звертати увагу при виборі табору? І, головне, відправляти чи не відправляти в дитячий табір своє чадо? У студії Світлана Челомбітько, координатор дитячого християнського табору «Перлина» м Слов'янська, Донецької області.
"Як зрозуміти себе? Ось в чому питання" Тамара Дудник
Завантажити
Разом з сімейним консультантом, поговоримо про чотири типи особистості, про сильні і слабкі сторони кожного з них, а також про те, наскільки можливо змінюватися і вдосконалюватися протягом усього життя. Програма розрахована на широке коло слухачів, але особливо корисна для батьків, які бажають навчитися розуміти своїх дітей.1
Як стати героєм для своєї дитини? Або: Супер-батьки.
Завантажити
«По-справжньому багатий той, чиї діти кидаються йому в обійми, коли руки його порожні (автор невідомий). Як стати героєм для своєї дитини? Чому відносини з батьком завжди впливають на подальшу долю синів і дочок? Як заслужити авторитет у дітей?
"Про радощі та печалі материнства" Віра Гончар і Олена Величко
Завантажити
Що ви знаєте про радощі і печалі материнства? Лікарі стверджували, що Віра Гончар не зможе народити, але вона стала матір'ю восьми дітей. В гостях жінка, що пройшла багато скорбот, але не втратила віру в Бога. А також її дочка, Олена Величко, яка три роки тому поховала чоловіка, і також виховує вісьмох дітей.
"З поганого хлопця в хороші чоловіки. Або: Історія одного перетворення" Станіслав і Анна Молчанови
Завантажити
Зараз вони - партнери по бізнесу. На роботі він навіть може прислухатися до її думки, а вдома панує суворий патріархат. Вони - сучасна християнська подружня пара зі своїми переживаннями, радощами і секретами. Хто ж вони?) Він - Станіслав Молчанов, адміністратор облсного молодіжного служіння в Донецькій області. Вона - Анна, його дружина і мама двох доньок.
«Ох, чоловіча чи це робота? Або: Про батьківство.» Віктор Куриленко
Завантажити
«Ох, нелегка це робота - З болота тягнути бегемота!» (З віршованої казки «Телефон» (1926) Корнія Чуковського). Так іноді жартівливо говорять про важку роботу. «Ох, не чоловіча це робота - доглядати за дитиною, виховувати її, любити ...» (з роздумів сучасного тата). Наш гість Віктор Куриленко, чоловік, батько, експерт сімейних відносин готовий обговорити права і обов'язки батьків на Радіо М.
"Свято зішестя Духа Святого на землю" Сергій Дербеньов
Завантажити
Він - сила або Особистість? Чи може проста людина спілкуватися з Духом Святим? Чому люди святкують Його зішестя на землю? У студії Сергій Дербеньов, служитель церкви «Нове життя», м Слов'янська, готовий зрозумілою мовою розповісти про Трійцю.
"Рятуйся, хто може, або: про секрети чоловічого виховання" Дмитро Ігнатенко
Завантажити
І раптом твій син перетворюється в ... підлітка. Нерозуміння, некерованість і незнання що робити далі - саме з цим стикаються батьки, коли їхні діти вступають в перехідний період. Наш гість Дмитро Ігнатенко, майстер спорту з дзюдо, суддя міжнародної категорії, як-то справляється зі своїм 16-ти річним Данилом.
"Горимо" Василь і Оксана Романови
Завантажити
Того вечора нічого не віщувало біди. Взагалі, ні-чо-го ... Повечеряли, помолилися на ніч і лягли спати. Батьки і п'ятеро дітей мирно спали, а поруч уже горів сарай і вогонь перейшов на дах будинку ... Гості в студії - Василь і Оксана Романови, впевнені в тому, що Господь Бог може звернути горе в добро. Цікаво як?
Гроші і слава - не запорука щастя. Або: Страховка.
Завантажити
Сім'я - найдорожче в світі. Та ну? .. Навіть для людей, що займають високе суспільне становище, відомих і багатих? Можновладці страхують свої життя, майно і т.д. А чи застраховані вони від проблем в шлюбі? Існують принципи щасливого життя, записані в Біблії, які діють у всіх сім'ях, включаючи королівські ... Гості в студії - Олег Лісові та Дмитро Левусь - чоловіки, батьки, а також політологи, провідні радіопрограми «Блиск і злидні русского мира». Бережи сім'ю)
Що завжди перемагає зло? Або: Про добро...
Завантажити
Іноді руки опускаються ... Здається, що просвіту не буде. Його так багато навколо. Чи є сенс боротися? Чи можна зробити світ кращим? Що завжди перемагає зло? .. Про те і поговоримо) Гість в студії - волонтер, людина з активною життєвою позицією, фанат сімейних цінностей, ну, дуже консервативний ... Артур Насібян. "Не будь переможений злом, але перемагай зло добром" (Рим 12:21).
"Спокій, тільки спокій. Або: Мир в сім'ї" Анатолій Левіт
Завантажити
Людина, яка вміє керувати країною, може керувати Планетою. А як керувати невеликою сім'єю? Як поступатися, але не програвати? Як бути ніжним, але не дозволити їй стати головною? Як виховати дітей в любові і прийнятті, подолавши життєві бурі, які нам і не снилися? Гість в студії - Анатолій Левіт, чоловік, батько трьох дітей. Він знає, як ...
"Великий день в нашій родині. Або: Великдень" Сергій та Наталя Романови
Завантажити
Кажуть, що Різдво Ісуса - це сімейне свято. А напередодні Воскресіння Христова? Що це за свято? Де його краще відзначати - на природі з друзями або вдома з рідними? Що найважливіше необхідно встигнути зробити на Великдень усією родиною? У студії Сергій і Наталя Романови - батьки двох синів і двох дочок, які прожили в шлюбі 32 роки. Вони готові поділитися своїми сімейними традиціями святкування Великодня. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
"Сім'я - вона і в Африці сім'я. Або: Запитай Петра" Петро Дудник
Завантажити
Ви чули про «щастя сімейного будиночка»? Ночували на дереві в пустелі Туркана? Здогадуєтеся, про що мріє дитина в Кенії? А ... знайомі з чоловіком Тамари Дудник? Знайомтеся, це Петро. Сімейний коуч. Активний городянин. Легендарний «африканець». Деталі в нашій програмі.
"Маленькі діти - маленькі проблеми. Або: Великі діти ..." Наталія Брадарскя
Завантажити
До якого віку дитині потрібен батько? Зараз Івану 20 років, Зіні -19, Андрію - 17. Живуть з мамою. Раніше, коли діти сварилися, мирилися, ламали, будували, плакали, сміялися, дорослішали,розумішали з ними поруч завжди був тато Вітя. Три роки тому його вбили. В гостях Наталія Брадарскя - вдова, мама трьох дітей. А чи справляється вона з ними одна? ..
"Серйозний зовні, справжній в родині?" О.В. Зонтов
Завантажити
Жив-був один хлопчик. Розумний, добрий, хороший. Виріс. Одружився. Перетворився в психолога, журналіста, голову міста Слов'янська тощо. Одного разу він зважився зняти маску ... У гостях Олег В. Зонтов - чоловік, батько, громадський діяч. А чи вийде нам розглядати його сьогодення? ..
"40 причин для щастя. Або: ТТ-2" Тамара Дудник
Завантажити
Можете (не думаючи) написати (чесно) три причини свого щастя? А сорок? ... Насправді, у нас сотні причин, щоб бути задоволеними і радісними. Але все ж ... Як з нещастя «перейти» в щастя? Щаслива жінка - це відпочила жінка. Чи буває таке? В гостях вдруге поспіль Тамара Дудник - дружина, мама 8 дітей, сімейний консультант. А чи щаслива вона насправді? ..
"Залізна леді. Або: Мистецтво бути щасливою в складних обставинах" Тамара Дудник
Завантажити
Вона не їздить з чоловіком в Африку. У неї немає секретів від людей. Вона не плаче на плечі у Петра Дудника. Вона - мама 8 дітей, дружина, сімейний консультант, вміє бути щасливою ... Хто вона - залізна леді або слабка жінка? Тамара Дудник проводить тренінг в прямому ефірі ...
"Дітей троє, а я - одна. Або: Заміж вдруге" Юлія Фролова
Завантажити
Наша гостя Юлія Фролова пережила важке розлучення. Кинута і вагітна, вона залишилася з двома дітьми, один з яких серйозно хворів. Де був Бог, коли вона страждала? Де брала сили жити далі? За кого вона вийшла заміж вдруге? І чи правда, що чоловік любить несвоїх дітей, а дітей коханої жінки?
"Без чого люди не можуть жити? Або: Інтернет" Сергій Кушнарьов
Завантажити
У нього немає власника. Його не можна вимкнути цілком. Він став надбанням усього людства. Як же не заплутатися у Всесвітній павутині (від англ. World Wide Web)? Чи можна захистити дітей від його згубного впливу? На ці та інші запитання відповідає Сергій (Миколайовичу!) Кушнарьов, керівник компанії (Інтернет-провайдер) СДС в місті Слов'янськ, Донецької області. (А він, випадково, сам не гаджет-залежний?). Розбираємося разом!)
Брати сестри. Або: Мирись-мирися і більше не бийся!
Завантажити
Разом з експертом сімейних відносин, автором книги «Щаслива сім'я - чи можливо це?» Віктором Куриленко та його 10-річною онукою Міленою згадували через що найчастіше сваряться рідні брати і сестри. Чому закиди, сварки і заздрість призводять до ненависті між рідними людьми? Які дві головні помилки не можна робити батькам при вихованні дітей? І чи можна любити талановитого Тарасика і його «нічим-ні-видатну» сестру однаково?
Чоловік-дружина-рибалка. Або: Боротися-не можна-миритися?
Завантажити
Тест на знання риб (і загальну ерудицію). Чи готові? 1.Риба - тварина? 2. Риба - артист цирку? 3. Риба - провідник судів. (Відповіді: 1.Риба-їжак, 2. Риба-клоун, 3. Риба-лоцман). Навіть якщо ви і не відповіли на питання, у вас є шанс бути прекрасним рибалкою, як наш гість Дмитро Ігнатенко. Він рибалить влітку на спінінг. Бере з собою сина і вміє домовитися з дружиною. Експерт!)
Умовно-придаткове »життя. Або: Якщо ...
Завантажити
«Умовні підрядні речення виражають такий зв'язок двох подій, коли одне з них можливо тільки при наявності іншого. Союз «якщо» висловлює ймовірні дії, а «якби» - нереальні »(підручник граматики). Отже, якщо вона впевнена, що її наречений ідеальний ... якщо він не шанував своїх батьків до весілля ... якщо вони одружуються і не збираються йти на поступки один одному ... Що буде тоді? У студії Віктор Куриленко, експерт сімейних відносин, автор чотирьох книг і чоловік з 36-літньому досвідом сімейного життя.
Вітер для вогню. Або: Любов на відстані.
Завантажити
«Розлука для любові - то ж, що вітер для вогню: маленьку любов вона гасить, а велику роздмухує ще сильніше» (А. І. Купрін). У житті всяке буває - вона їде, щоб здобути освіту або він - заробити грошей або ви спочатку живете в різних містах ... Кохати і не мати змоги жити разом - важке випробування для двох, і не кожен може витримати це. Наш гість - Євген Лебедєв два роки кохав свою наречену, яка живе в іншому місті. Одружився. Народилося 5 дітей. Але тепер йому доводиться часто виїжджати у відрядження. Знову розлука ... Як бути?
Пастор, як нам жити? Або: Шлюб.
Завантажити
«Шлюб - це союз між чоловіком, який не може спати при зачиненому вікні, і жінкою, яка не може спати при відчиненому вікні» (Джордж Шоу). Що не так з «цивільним шлюбом»? Одруження ... Які три головні настанови священик дає молодим? У чому секрет щасливого сімейного життя? В гостях Андрій Борисович Юрченко, пастор церкви «Нове життя», сел. Билбасівка, Слов'янського району, Донецької області Україна, одружений 29 років, батько 2 дітей.
Миру мир. Або: Як правильно сваритися?
Завантажити
З експертом сімейних відносин Віктором Куриленко міркували про: 1) головні причини розладу у відносинах, 2) те, як вести себе під час спору і запобігати сваркам, 3) ефективні способи збереження миру в сім'ї. Говорили багато та цікаво! P.S. Є два способи сперечатися з жінкою, але жоден з них не працює)
Її очікування. Або: про що мріють жінки? ..
Завантажити
... Торт зі згущеним молоком, чашка з логотипом програми «Як вижити в сім'ї?» І календар на 2017 рік - саме ці подарунки отримала слухачка, яка відповіла на питання «Що найбільше руйнує (і зміцнює) сім'ю?». З експертом сімейних відносин Віктором Куриленко говорили також про вірність, романтику, батьківство та багато іншого (про все, чого так не вистачає заміжній жінці).
Багатодітність. Або: Якщо спадкоємців більше, ніж три ...
Завантажити
«... Я можу одягнутися поки палає сірник; Кішку, як немовля, няньчити за звичкою ... Я читаю: «Ма-ма». Втішаю ... «Мамаааааааа»! Відповідаю: «Мама?». І качаю: «Ма-а-ма». Своє щастя будуємо У маленькій квартирі. У мене їх троє. А хочу - чотири ... »(Автор невідомий). У нашої гості Катерини Болдиревої четверо (дітей). Цікаво, про що мріє вона? ..
Молодята. Або: Життя після весілля.
Завантажити
Сократ запевняв, що одружишся ти чи ні - все одно покаєшся. Але, якщо людина зважилася і ... одружилася, то потрібно постаратися побудувати сімейне життя найкращим чином. Про це говорили з нашим гостем. У студії експерт сімейних відносин Віктор Куриленко, і Михайло Сидоренко, ось уже чотири місяці як одружений чоловік)
Як виховати справжнього чоловіка
Завантажити
Тільки справжній чоловік може виховати справжнього чоловіка
Хочу заміж ... Або: штрихи до портрета нареченого.
Завантажити
Богобоязливий, щедрий, мудрий, відповідальний, люблячий ... Ось такого нареченого шукають наречені ... А де шукати чоловіка? А чи потрібно його шукати або сам знайдеться? На що звертати увагу при виборі другої половинки? На запитання відповідає наша гостя - Оля Волик.
Дочки-матери. Или: как воспитать счастливую девочку? [UA]
Завантажити
Багато батьків мріють виховати свою доньку як принцесу і видати її заміж за принца. Чи правильно це? Невже справжнє щастя в цьому? У нас в гостях була Анна Демидович - мама 2 народжених і 2 прийомних дітей, а також 1 усиновленої дитини (три з яких сьогодні дорослі доньки). Чи змогла вона виховати їх як принцес? Наскільки вони щасливі сьогодні? Слухайте ...
Зрада. Або: зрадив раз (зрадить і вдруге?)
Завантажити
Вони були готові провести все життя разом. Але аварія, де постраждала наречена, а особливо її обличчя, змінила їх (його!) Плани ... Повернувшись з лікарні, вона дізналася, що він пішов до іншої ... Інша пара прожила понад двадцять років разом, але одного разу він зрадив її. Невже зрада - це обов'язкова частина будь-якої історії кохання? Як вижити, коли тебе підло кинули? На запитання відповідає експерт сімейних відносин Віктор Куриленко.
Молодо-зелено. Або: що потрібно молоді?
Завантажити
Сучасні молоді люди багато знають, але при цьому роблять чимало дурниць. Зовсім не замислюючись про Бога. Вони меркантильні і нецікаві. Чи так це? Про це ми говорили з Петром Власовцем, який щодня спілкується з молоддю. Він - депутат міської ради, директор Місії Милосердя «Ковчег», диякон церкви і керівник молоді церкви «Преображення Господнє» міста Слов'янська, Донецької області, Україна.
Думу думаю. Или: разум – поле сражения…
Завантажити
Дівчинку 10 років переслідує постійний страх. Хлопчик Саша з ранку думає про школу. Закоханий чоловік, подумавши 25 років, пише зворушливий вірш дружині. Ми всі такі різні, але нас об'єднують думки. Вірніше, їх наявність ... Разом з експертом сімейних відносин Віктором Куриленко ми міркували про правильність мислення.
Маленька сім'я. Або: час для щастя - зараз.
Завантажити
В гостях студії була наша колега - позитивна і «ранкова» Юлія Гейченко, ведуча програми «Ранок на РадіоМ. Виховуючи восьмирічну доньку сама, вона, з Божою поміччю, весело дивиться в майбутнє. Але при цьому запевняє, що час для щастя можна знайти і зараз.
«Білі птиці». Або: церква без даху ...
Завантажити
Ви читали розповідь Патриції Сент-Джон «Білі птиці»? Про п'ятьох парафіян, які молилися в церкві, про птахів, про Янгола? Якщо немає, тоді слухайте нашу програму. Разом з нашим гостем Віктором Куриленко ми обговорили секрети правильної молитви.
Працююча мама. Або: чи можна встигнути всюди?
Завантажити
У неї багато часу для дітей, це - по-перше . Вона завжди в курсі того, що відбувається в їхньому житті. Це - подруге. І, нарешті, вона відома як добропорядна мати. А все тому, що ця мама «сидить удома з дітьми». А які плюси працюючої жінки? І чи можна встигнути всюди? На запитання відповідає практикуючий психолог Оксана Міщенко.
Сильные люди. Или: вопреки всему! [UA]
Завантажити
Все мы «изломаны» в той или иной степени жизненными трудностям, но это многих из нас делает сильнее. В гостях программы была Марина Кулайко - жизнерадостная, активная, незрячая молодая женщина. Кто они, сильные люди? Откуда берут силу? И что скрывают ото всех? Слушайте!
Супер-дідусь. Або: про другий шанс ...
Завантажити
Бабуся укладає внучка спати і як зазвичай співає йому колискову. Час співає - онучок все не спить, два співає - та ж картина. Через три години онучок бабусі каже: - Бабуся, може бути я все ж посплю? Або ти ще поспівати хочеш? .. Чи згодні ви з твердженням - «Дідусь і бабуся - невід'ємна частина повноцінної сім'ї»? У нас в гостях людина, яка на 100% використовує свій другий шанс вихователя. Знайомтеся, Максим Володимирович Борило, незвичайний дідусь Максима і Верочки ...
Невдячна праця. Або: хто сьогодні миє посуд?
Завантажити
Якщо «його» мити в міру надходження, то дуже скоро зрозумієш, що перетворюєшся на «постійну посудомийку». А життя в цей час проходить повз тебе. Якщо ж збирати «його» весь день, то стоїш вечері перед цією «горою» і руки опускаються. І так сил не залишилося, а ще «він» ... Брудний, жирний, нескінченний посуд! Разом з гостями студії Наталею і Тимофієм Романовимі, а також активними слухачами, ми шукали відповідь на злободенне питання: «Хто сьогодні миє посуд?»
Чорно-білий смертний гріх. Або: про заздрість.
Завантажити
Вона завивається чіпким вусиком, вповзає всередину холодної змією, роз'їдає все нутро подібно до іржі. І старий, і малий, і бідняк, і багач можуть попастися в її мережі. Заздрість ... Ми говорили про те, що відбувається з заздрісником, і як захистити себе від заздрісного ока. Хто зважився прийти в студію, щоб відверто поговорити на цю тему? Чому позаздрила ведуча програми до такої міри, що довелося вибачатися і каятися? Що спільного між олігархом з яхти і бабусею з кладовища? Ви ще не знаєте? Тоді, ласкаво просимо слухати наш ефір!
Похорон. Або: у мене немає сил жити далі ...
Завантажити
Смерть також реальна, як і саме життя. Ми народжуємося і йдемо з життя по одному. З кожною секундою смерть наближається до кожного з нас. Ми все це знаємо і розуміємо, але чомусь вид бездиханного тіла рідної людини, стукіт молотка по кришці труни і лопата, що закопує улюбленого, позбавляють наш розум будь-якої логіки, а в серці залишаються тільки біль і безпорадність. Як пережити біль втрати? Чому Бог забирає дітей? Якщо смерть неминуча, як до неї правильно підготуватися? На ці запитання відповідав Володимир Григорович Соловйов, пастор церкви «Нове життя», м Слов'янська. Сумний прямий ефір, на якому все ж прозвучала надія.
Гордість сім'ї. Або: як справлятися з «Великим Талантом»
Завантажити
Генії, вундеркінди, обдарованості ... Всіх їх об'єднує той факт, що вони з дитинства розвиваються значно краще однолітків і реалізують свої природні дані на більш високому рівні. Як визначити талановиту дитину? Як допомогти йому розкрити свої таланти, які не позбавивши його дитинства? Чому такі діти не завжди пристосовані до звичайного життя? Що робити батькам, у яких (як у тій казці) три сини - два розумних і «Іванушка»? В ефірі ми спілкувалися з практичним психологом в школі, а також міркували на цю тему з нашими гостями. У студії були: Артем Захаров, переможець музичного шоу «Співай, як зірка!», І його мама Світлана. Не дарма кажуть, що за великим чоловіком стоїть велика жінка!
Великдень. Або: як пояснити дітям, що це - Великий День?
Завантажити
Христос Воскрес! Приблизно дві тисячі років тому. І що? А я тут до чого? У поспіху та метушні ми забуваємо про те, що сталося вчора. Навіщо щороку згадувати про це? А що ми, насправді, пам'ятаємо і знаємо про Великдень? У нас в гостях була Ірина Єгорова, вчитель Недільної школи, дружина, мама 2-х дітей, активний слухач "Радіо М". Вона провела «виїзний» міні-урок Недільної школи на Великодню тематику і розповіла про те, як вони відзначають це свято в колі сім'ї. Ми говорили про одне з головних християнських свят - на дитячому рівні і простими словами ...
Перше кохання у дитини. Або: як батькам адекватно реагувати на цю новину?
Завантажити
Це перше почуття запам'ятовується назавжди !!! При цьому батьки також не залишаються осторонь і часом, діючи на благо, можуть нашкодити. Разом з пастором церкви «Відродження», м Миколаївка Марущаком Андрієм Миколайовичем ми говорили про те, чого не варто робити мамам і татам. А саме - заперечувати «любов», «приміряти» свій (гіркий) досвід у відносинах з протилежною статтю, жартувати над «новиною» або (що ще гірше!) Розповідати всім-всім про те, що «наш Петрик, уявіть собі, закохався! ». Ваші шестирічні «Ромео і Джульєтти» теж «готуються до весілля»? Тоді, слухайте наш ефір)
Школа. Або: "Нікому не довіряй. Асабливо вчителям"
Завантажити
Дорожній знак, на ньому нaписано: «Школа. Проїжджайте тихо. Нe збийте дитину ». Внизу дитячим почерком дописaно: «Зачекайте вчителя». Звідки у наших дітей таке ставлення до «храму науки»? Навіщо насправді ходити до школи? Чому вчителі часто кричать? Які учні стають улюбленцями? Що робити, якщо у дитини «кульгає» правопис, математика, читання і т.д.? Ми запросили в студію людину, яка знає про школу, якщо не все, то майже все. Зустрічайте! Бердніковіч Ольга Михайлівна - старший вчитель, вища категорія, понад 25 років педагогічного стажу. Ольга Михайлівна не тільки розповість про права та обов'язки учнів, а й згадає, як сама збігала з уроків ... Всі ми - люди)))
Жіноча логіка. Або: я не права, але ... винен ти!
Завантажити
Жінка - загадкове створення. Іноді вона може мовчати кілька днів поспіль, але найчастіше вона не заспокоїться, поки не вимовить свої 20 тисяч слів. Іноді вона може рюмсати через зламаний ніготь, але забуває весь жах пологів при вигляді своєї новонародженої дитини. Точно така ж і жіноча логіка - вона цікава, часто незрозуміла і непередбачувана ... Чим вона відрізняється від нудної, однозначною і «логічною» чоловічої? Як правильно реагувати на жіночу логіку? На ці та інші питання нам відповів наш гість Андрій Володимирович Борило - людина, що живе в оточенні 7 жінок, диякон церкви «Преображення Господнє» Слов'янська. Йому, дійсно, є, що нам розповісти!
Старість і радість. Або: про вічну молодість ...
Завантажити
Молоді душею і життєрадісні експерт сімейних відносин Віктор Куриленко і ведуча програми Олеся Дмитрієва міркували про те, як люди старіють і чи існує вічна молодість. Під час прямого ефіру нам дзвонили слухачі від 6 до 88 років і ділилися своїм ставленням до людей похилого віку або говорили про потреби людей поважного віку. Також ви почуєте: оригінальний лист бабусі, в якому вона відкриває красу старіння; глибокий вірш, після якого ви не зможете дивитися на людей похилого віку колишніми очима; а ще - наївний твір дитини про те, хто така бабуся. Можна буде і порюмсати, і посміхнутися.
І жили вони довго та щасливо. Або: конфліктологія сімейного життя.
Завантажити
Кажуть, що безконфліктно особистих відносин не буває взагалі. Тобто, конфлікти неминучі в будь-яких відносинах між людьми. Наш гість, старший єпископ Союзу церков християн віри євангельської України Михайло Степанович Паночко, розповів про свою роль примирителя в складних відносинах між чоловіками і дружинами, а також про те, що робити, якщо один з подружжя перейшов «червону лінію» в сімейних відносинах. А ще він поділився особистим: відкрив нам, через що виник перший конфлікт в його сімейному житті, легко назвав імена своїх 9 онуків і розповів, навіщо він возив їх «лісами і полями» ... Цікаво? Слухайте!
Давай одружимося. Або: чому не все так просто?
Завантажити
А ви знаєте, як старший єпископ Союзу церков християн віри євангельської України робив пропозицію своїй майбутній дружині? І яку роль в цьому зіграла ... груша? Михайло Степанович Паночко розповів нам про те, як доглядали за дівчатами в 1980рр., І на що потрібно звернути увагу молодим людям, які збираються одружитися. А також ви дізнаєтеся, за що він отримав нагороду Президента України - орден «За заслуги» 3 ступеня. Що він говорить високопоставленим чиновникам, і як вони реагують на його «меседж»? І багато іншого.А ви знаєте, як старший єпископ Союзу церков християн віри євангельської України робив пропозицію своїй майбутній дружині? І яку роль в цьому зіграла ... груша? Михайло Степанович Паночко розповів нам про те, як доглядали за дівчатами в 1980рр., І на що потрібно звернути увагу молодим людям, які збираються одружитися. А також ви дізнаєтеся, за що він отримав нагороду Президента України - орден «За заслуги» 3 ступеня. Що він говорить високопоставленим чиновникам, і як вони реагують на його «меседж»? І багато іншого.
Навіщо ж так, любий? Або: п'ять помилок чоловіків.
Завантажити
В рамках даного ефіру експерт сімейних відносин Віктор Куриленко коментував типові помилки чоловіків. А саме - чоловік не працює, не проявляє ніжність до дружини і дітей, забуває про важливість романтики і т.д. Але, крім цього, наші слухачі порадували нас своїми щирими відповідями. Ірина розповіла про те, як їй 10 років тому її чоловік робив пропозицію. А чотири дівчинки, зателефонувавши до студії, хвалили своїх батьків! Виходить, наші чоловіки роблять не тільки помилки?
Інший тато. Або: як виховати дитину однієї?
Завантажити
Наша гостя - Мілла Пластуняк, 32 роки, незаміжня, живе в Фінляндії і одна виховує сина. Вона погодилася чесно розповісти про страхи і проблеми самотньої матері. Після якої події вона все ж не наважилася зробити аборт? Чому її наречений подарував їй каблучку, але до весілля справа так і не дійшла? Навіщо хлопчик дарує мамі подарунки і каже, що це «від тата»? Чи може інший чоловік прийняти чужу дитину, як рідного? І де Мілла бере сили, щоб бути для сина відразу і мамою, і татом?
Ідеальна сім'я. Або: мріяти не шкідливо ...
Завантажити
Фоторамка біла - 1 шт., Годинники настінні, сріблясті - 1 шт., Kinder surprise (яйця шоколадні) - 2 шт. - Ці подарунки ми дарували нашим слухачам. А вони дзвонили, писали і пропонували секрети ідеальної сім'ї, нові теми для ефірів, а також вітали нас (а ми - їх) зі святом - 20-м випуском нашої програми для всієї сім'ї. Ми згадали все, що було в першому сезоні, починаючи з того, про що ми говорили, і закінчуючи тим, як це було ... Оператори зробили дві «нарізки» найцікавіших моментів з наших прямих ефірів. Ну, і сміху було!
Думки. Або: скільки мотузочці НЕ витися ...
Завантажити
Думки - слова - дії - характер - доля. Саме такий логічний ланцюжок вибудували наші гості - експерт сімейних відносин Віктор Куриленко і журналіст Асоціації Еммануїл Світлана Іскрук. Вони не тільки встигли розкрити тему, поспілкуватися зі слухачами, а й відгадати загадки, вимовити скоромовки і згадати свій самий незвичайний вчинок в житті. В якій країні винайшли навушники, які читають думки? Як боротися з нав'язливими думками? Про це, і не тільки, можна почути в нашому ефірі.
Сім'я в пріоритеті. Або: батьки, яких немає ...
Завантажити
«Легше керувати нацією, ніж виховувати чотирьох дітей» - сказав сер Уїнстон Черчель, один з найвпливовіших людей в британській історії. цікаво, яку заяву зробив би він, якби йому довелося, як нашій гості Ірині Марущак, виховувати сімох нащадків?) Хто з дітей Ірини і Андрія відкрив сейф у виконкомі? Чому їх онук Петрик завжди з усім згоден? І яке повчання вона дає дитині, у якого немає тата і мами? Відповіді в нашому ексклюзивному прямому ефірі.
Про гордість. Або: не задирай ніс, спіткнешся!
Завантажити
Від гордості мало користі - це відомо всім. Наш експерт Віктор Куриленко детально розкриває цю тему: походження гордості і її види, портрет зверхника і його дії. У прямому ефірі ми слухали історію з життя багатої, красивою і гордою жінки, а також спілкувалися з людиною, у якого є всі підстави пишатися своїми досягненнями. До якого висновку прийшли ці люди, і чи варто прислухатися до їхніх порад? Ви самі знаєте, як можна викорінити цей порок? А у вас виходить? ...
Різдвяний вечір на "Радіо М"
Завантажити
Цей прямий, майже 3-х годинний ефір «Різдвяний вечір на "Радіо М" з Олесею Дмитрієвої та Віктором Куриленко, а також з десятками тих, хто додзвонився до студії слухачами був по-різдвяно урочистим. але в той же час в студії панувала по-домашньому затишна атмосфера. Говорили всі і про все: починаючи з важливості цього свята для кожного з нас і закінчуючи біблійними загадками, які ніхто не може розгадати. Цікаво, за що роздавали торти і хто отримав фіолетову Різдвяну зірку?
Буду мститися. Або: якщо хоче, нехай Бог прощає!
Завантажити
Ми присвячуємо цю програму людині, яка стоїть на роздоріжжі і не знає, піти ліворуч і почати реалізовувати свій план помсти, або ж повернути праворуч і зробити перший крок в сторону вибачення ... Близько десяти слухачів додзвонилися в студію і поділилися своїми історіями. Хтось зміг пробачити своїх батьків за те, що вони віддали його в притулок, хтось зміг добрим ставленням і молитвою обеззброїти злу сусідку. А наш експерт Віктор Куриленко теж розговорився і зізнався в тому, що коли він вирішував мстити кривдникові, він ... просто бився. Не вірите? Тоді слухайте самі.
Діти - квіти життя. Або: радості й печалі багатодітної матері
Завантажити
Ця програма особлива з двох причин. По-перше, наша гостя Лілія Федорусь, життєрадісна й енергійна мама 7 дітей прийшла в студію зі своєю старшою донькою Любою, яка дуже відверто розповіла, кого з дітей батьки насправді люблять особливою любов'ю. А по-друге, ведучим цього випуску була Олеся Дмитрієва, а ... Віктор Куриленко. Цікаво, чи зміг він розговорити співрозмовницю і задати, ну ... хоча б одне провокаційне запитання? Щоб дізнатися, що й до чого, треба слухати програму понад уважно!
Нічого не розумію ... Або: на що очікує жінка від чоловіка в шлюбі?
Завантажити
Взаєморозуміння в сім'ї - одне з її основоположних складових. (Цю пропозиція важко вимовити, не те, що втілити в життя!). Що ж робити, якщо чоловік не розуміє, чого від нього очікує дружина? Слухати нашу програму! Тому що під час ефіру наш дорогий і шанований експерт сімейних відносин Віктор Куриленко прямо і відкрито звертався до чоловіків і розповідав про те, які з безлічі жіночих очікувань все ж повинні бути виправдані чоловіками.
Kinder, Küche, Kirche. Або: без чого не може жити жінка?
Завантажити
Вважається, що діти, кухня і церква - це найважливіші аспекти в житті будь-якої жінки. Але, на думку нашої гості Мішель Хаймсот (місіонерки з США), ніщо з перерахованого вище не є першорядним для неї. Так, їй 41 рік ... Та, вона незаміжня ... Так, у неї немає дітей ... Але чомусь, спілкуючись з нею - такою щирою, життєрадісною і любить Бога, - ярлики типу «стара діва», «Самотня» або «батюшки-яка ж-вона-нещасна» ніяк не приходять в голову. А чому?..
Дві самотності під одним дахом. Або дружна сім'я - чи можливо це? Частина 2
Завантажити
У нас в гостях був Гнат Доценко - батько 4 дочок, диякон церкви «Суламіта» (м Портленд, США), який висловлював свою думку щодо дуже багатьох речей, включно й поширення ситуації, коли батьки і діти, начебто, (де-юре ) будинку, а (де-факто) в своїх віртуальних світах. Сім'я, дружба, дах і ... самотність. Знайдіть зайве слово)))
Дві самотності під одним дахом. Або: дружна сім'я - чи можливо це? Частина 1
Завантажити
У нас в гостях був Гнат Доценко - батько 4 дочок, диякон церкви «Суламіта» (м Портленд, США), який висловлював свою думку щодо дуже багатьох речей, включно й поширення ситуації, коли батьки і діти, зразок, (де-юре) будинку, а (де-факто) в своїх віртуальних світах. Сім'я, дружба, дах і ... самотність. Знайдіть зайве слово)))
Недільна школа, біблійне ім'я і молитва на ніч. Або: віра у спадок?
Завантажити
Під час бурхливої дискусії з гостем студії Євгеном Гольцовим, професійним музикантом і радіо ведучим, ми прийшли до висновку, що все ж віра - це особиста справа кожного. Хочеш - вір, хочеш - не вір. Але знай, що одного разу доведеться пояснитися перед Богом, або, як сказано в Біблії: «Кожен (!) З нас за себе (!) Дасть відповідь Богові (!)» (Рим. 14:12). Хоча шлях до розуміння даної простої біблійної істини був, ой, яким же нелегким!)))
Син, будинок, дерево. Або: чого ти хочеш від життя?
Завантажити
Невже народити сина, побудувати будинок і посадити дерево - це найголовніше, для чого живе людина? Ні? Може бути, сенс життя полягає в багатстві, славі, задоволеннях і влади? Разом з експертом Віктором Куриленко ми спілкувалися з нашими слухачами, які ділилися з нами своїм розумінням того, для чого вони живуть на землі.
Моя пані. Або: знай своє місце, ж-ж-жінка !!! Частина 2
Завантажити
Гість програми - Олександр Павенко, пастор церкви «Преображення Господнє» (М Слов'янськ, Україна) розповідав дивовижну історію свого сватання, давав настанови чоловікам і дружинам, а ще надихнув ведучу золотими словами: «Без жінок ми (чоловіки) - нуль!». Ну, як після такого двічі не прослухати цю програму?)))
Жіночність. Або: А ШО таке ?!
Завантажити
Гості програми - чарівна дружина пастора, мама вісьмох дітей Тамара Дудник і наш досвідчений експерт сімейних відносин Віктор Куриленко. Більше години ми ламали голови над питанням: чому заради любові або кар'єри сучасні жінки йдуть на багато, але при цьому далеко не всі готові ставати більш жіночною? А ШО робити - життя таке? !!)))
Найбільший дефіцит нашого часу. Або: справжнє батьківство.
Завантажити
У студії ми зібрали одних з найкращих сучасних батьків - Івана Величка, пастора церкви ХВЄ в с. Кам'янка, Чернівецької обл., Україна, і Віктора Куриленко - експерта сімейних відносин, автора книги «Щаслива сім'я - чи можливо це? »Ми ділилися своїми дитячими спогадами про тата. чий батько вчив дітей, що весь світ стоїть на чотирьох підставах - доброті, правді, прощення і чесності? Хто готовий розповісти на весь світ про недоліки свого батька (Коли їх нарешті знайде)? Хто до кінця життя пам'ятав великі, брудні руки свого батька - руки, готові вбити?
«Гроші - гроші» давай !!! Або: що робити, якщо чоловік не працює?
Завантажити
До нас у студію приїхав Руслан Кухарчук, Президент Асоціації журналістів, видавців і мовників «Новомедіа», для того, щоб поділитися особистим досвідом і повідати нам, що ж можна робити з грошима, звідки беруться і куди діваються ці самі «папірці», навколо яких стільки шуму в сім'ї.
Караул !!! Або: у вихованні головне, хто (!) Вихователь.
Завантажити
Кого звинувачувати в тому, що наші діти невиховані? Якщо просто кричати «КА-РА-ВУЛ !!!», чи допоможе це? Чи має право «яйце» вчити «курку»? Або: чи не час «Курці» вести саму себе більш виховано? На всі ці питання нам відповів наш експерт Віктор Куриленко. Слухайте уважно)))
Горе в семье. Или: где Бог, когда я страдаю? [UA]
Завантажити
Під час цього ефіру ми дзвонили людям, які пережили або переживають горе, дізнавалися про страхи дітей, слухали найулюбленіший розповідь Олесі Дмитрієвої «Не обов'язково бачити, щоб знати ... »в авторському виконанні, а також міркували з нашим експертом Віктором Куриленко над наступними питаннями. чому біда приходить до хороших людей? Чому Бог відразу не заступається за скривджених? І як правильно втішати страждаючих людей?
Не хочу, Не буду! Або: з якого дива слухатися батьків?
Завантажити
Під час цього прямого ефіру наш експерт Віктор Куриленко все ж відповів на непрості запитання ведучої. Як можна стати авторитетом для дитини батькові або матері, які самі ніколи не були шанобливими до своїх батьків? А як можна слухатися і почитати п'яного, брудного батька або занепалу жінку, яка вас народила? Що робити дітям, якщо батьки змушують їх робити, ну,реально ... нереальні речі?
Я пам'ятаю чудову мить. Або: куди пішла романтика? [UA]
Завантажити
Вони гуляли до світанку ... Говорили годинами ... Захоплювалися один одним ... Ось вона - ЛЮБОВ !!! Як же все красиво і романтично! А потім все різко помінялося. Вони одружилися і ... все. Наш експерт Віктор Куриленко стверджує, що і без романтики якось прожити можна, хоча сам присвячує дружині вірші, робить приємні сюрпризи і т.д. і т.п. Так, що ж виходить ???
Милі сваряться - тільки тешуть себе. Або: майже завжди винні чоловіки?
Завантажити
Яка ж сім'я може жити без сварок, криків і ... бійок? А ваша? Так, ладно))) Наш експерт Віктор Куриленко теж стверджує, що щаслива сім'я, де панує мир і любов, - цілком реальне явище. При цьому в програмі ми розмірковуємо про те, а чи не є чоловіки тим самим «коренем всього зла», які провокують прекрасних жінок?
Моя пані. Або: знай своє місце, ж-ж-жінка !!!
Завантажити
Гість програми - Олександр Павенко, пастор церкви «Преображення Господнє» (м Слов'янськ, Україна) розповідав дивовижну історію свого сватання, давав настанови чоловікам і дружинам, а ще надихнув ведучу золотими словами: «Без жінок ми (чоловіки) - нуль!». Ну, як після такого двічі не прослухати цю програму?)))