Хороші люди

Хороші люди

Призначені бути хорошими! "Бо ми Його твориво, створені в Христі Ісусі на добрі діла, які Бог наперед приготував, щоб ми в них перебували". Біблія

Останні випуски
Хто такий місіонер та місіонерська організація 21 століття?? Як допомагати дітям сиротам довгостроково?? Які ще соціальні проблеми вирішує Youth with a mission в Україні? На ці та інші питання відповімо в програмі, а також надихатимемо вас реальними історіями робити хороше прямо зараз. Допоможе нам у цьому гість програми: @Dima Grabovskiy координатор служіння дітям сиротам і член лідерської команди міжнародної організації "Youth with a mission".
Що таке соціальне підприємництво та з чим його їсти? Як стати хорошим завдяки ньому? Хто стоїть в Україні за соціальним підприємництвом? На ці та інші питання відповімо в програмі, а також розкриємо лайфхаки для чого і як робити хороше в "соціальному підприємництві". Допоможе нам розібратися гість програми: @Petro Darmoris член правління Української соціальної академії, гостьовий викладач УКУ (Українського Католицького Університету). Тренер та консультант з організаційного розвитку та соціального підприємництва. Він працює зі стартапами, соціальними підприємствами та організаціями понад 6 років, і допомагає їм у стратегічному та операційному плануванні, розробці бізнес-моделі та управлінні командами. Сферою особистих та професійних зацікавлень Петра є бізнес етика - це про етичне управління бізнесом, розробка етичних політик, корпоративну культуру. Хух, наче все сказали. Приєднуйся до ефіру, дізнавайся корисності як бути хорошим завдяки соціальному підприємництву та знайомся з хорошим експертом @Petro Darmoris і практикою @Українська соціальна академія. P. S. Також розкриємо історію впливу Патра на ведучу програми @Іванка Бедь.

Не більше одного разу на тиждень ми повідомляємо про наші новини, кращі етери, події. Приєднуйся!

Оставить комментарий