Хороші люди

Призначені бути хорошими! "Бо ми Його твориво, створені в Христі Ісусі на добрі діла, які Бог наперед приготував, щоб ми в них перебували". Біблія

Останні випуски
24/01/2022
Хороші люди на RadioM - це програма, яка покликана надихати людей творити добро. Тому ми щоразу заходимо в складні теми, щоб розібратися. Сьогодні досліджуємо тему: "Гроші в благодійності". Гостя програми - Олександра Айшпур, засновниця та CEO краудфандингової платформи RazomGo, благодійних та бізнес проектів. Про залучення фінансів на ідею знає все та трохи більше:) Саша радо поділиться своїми відкриттями та досвідом. Стало цікаво? Вмикай ефір, слухай, аналізуй, дій! не стримуй себе, будь хорошим
17/01/2022
"Рабство у 21 столітті?" - погодся, питання звучить як щось дуже нереальне, неочевидне і взагалі не зрозуміло, чому його задаємо в програмі "Хороші люди"? Реальність така, що є організації, які своєю місією вбачають - ПОДОЛАТИ РАБСТВО! Що таке рабство? як можливо його подолати? Яка роль громадян у цьому процесі? і чи взагалі хтось може вплинути на вирішення цієї складної проблеми? - допоможе відповісти на ці та інші питання Надія Осип'як - координаторка з превентивної роботи, яка займається освітніми програмами з протидії торгівлі людьми в А21. Вмикай ефір, слухай, надихайся, отримуй відповіді. І неодмінно будь хорошим! Без тебе ніяк
10/01/2022
Ніхто не стає хорошою людиною випадково. Гості наших ефірів у тому ж числі. Кожен з них обирає соціальну проблематику, працює над рішеннями, щоб якийсь елемент в соціумі змінився на краще. Наприклад гість програми Вячеслав Зирянов, співзасновник та директор БФ "Добряк" вже понад 10 років свій професійний капітал вкладає у покращення якості життя дітей в Україні. Яким чином? Дізнаємося у програмі. Підключайся, слухай, надихайся та ставай хорошим!
20/12/2021
У дитинства немає інвалідності - саме за таким принципом живе гостя ефіру Олеся Яскевич - засновниця громадської організації "Бачити серцем". Як та чому цей принцип з'явився та живе у підході допомоги дітям з інвалідністю? Які результати приніс і що ще потрібно робити нам з вами, щоб Україна стала інклюзивною державою? Про інклюзію також поговоримо в ефірі програми "Хороші люди". Також розкажемо вам про проекти організації "Творча майстерня ТАК" і "Космотабір" і яка участь Кураж базару була у цьому. Готуй чайок, вмощуйся зручніше, слухай ефір та будь хорошим!
13/12/2021
Діти - наше майбутнє! Чи не кожен чув цю фразу. Та не всі знають, що є такі організації, які сприяють, щоб це майбутнє було цілісним і щасливим вже сьогодні. Саме такою є благодійна організація СОС Дитячі Містечка, про яку дізнаємось більше в ефірі програми "Хороші люди". Розкриє нам деталі 70 річного досвіду допомоги понад 80 000 дітям сиротам та сім'ям з дітьми у складних життєвих обставинах директор організації - Сергій Лукашов. Ти можеш задатися питанням: "Невже така велика кількість дітей потребує допомоги? і, якщо так, то якої?" - хочеш отримати відповіді, вмикай ефір, слухай, аналізуй, ділися думками в коментарях. Сподобався ефір? - поділися ним з ближнім! Маєш відкриття? - дай зворотній зв'язок, буде цінно. І, як завжди, не стримуй себе, будь хорошим!
06/12/2021
В ХХІ столітті хтось прагне успіху, а хтось прагне бути чесним, справжнім, інколи колючим, інколи натхненним, добрим - одним словом - живим. Саме до категорії других належить наш гість - Андрій Гоцуляк. Андрій називає себе - НЕ блогером після роботи, він дуже любить тексти, живі, ті, які мають НЕРВ. Про це ми поспілкуємося глибше. А ще Андрій автор подкасту «Чому ти зміг?» на @transsvitove_radio та автор книги «Честность, метро и ошибки в словах». Стало цікаво? то приєднуйся до ефіру і разом з ведучою програми Іванкою Бедь - виконавчою директоркою благодійного фонду "Хороші люди" та Андрієм надихайся бути ЖИВИМИ та творити ХОРОШЕ! не стримуй себе, будь хорошим коментуй, живи!
29/11/2021
Хороша(ий), хочеш знати як робити добро швидко, ефективно, стильно та вчасно, тоді вмикай програму "Хороші люди на Radio M". Адже гостя - хороша людина та експертка - Зоя Жерельнікова, PR-менеджерка Щедрого Вівторка. Саме Зоя спілкується з медіа, готує цікаві матеріали про рух та розповідає усій країні про #ЩедрийВівторок. Ти почуєш все з перших вуст. Також Зоя адмініструє сайт, допомагає кожному реєструватися на Карті Добра (про це ми теж розповідаємо) та пише дописи, анонси та новини в Блог. Ого, подумаєш ти! Але до чого тут я? Відповідаємо: #ЩедрийВівторок — це глобальний рух, який об'єднує людей, організації, бізнес, медіа навколо благодійності. Ініціатива зародилася в США у 2012 році, а вже у 2018 прийшла в Україну. Кожен може долучитися до Щедрого Вівторка: часом, талантом, грошима або поширенням інформації. Можливо це ти? Хто зна?