Життя переможе смерть, а Світло — темряву
Хороші люди

Хороші люди

Призначені бути хорошими! "Бо ми Його твориво, створені в Христі Ісусі на добрі діла, які Бог наперед приготував, щоб ми в них перебували". Біблія

Останні випуски
Хороші люди на RadioM - це програма, яка покликана надихати людей творити добро. Тому ми щоразу заходимо в складні теми, щоб розібратися. Сьогодні досліджуємо тему: "Гроші в благодійності". Гостя програми - Олександра Айшпур, засновниця та CEO краудфандингової платформи RazomGo, благодійних та бізнес проектів. Про залучення фінансів на ідею знає все та трохи більше:) Саша радо поділиться своїми відкриттями та досвідом. Стало цікаво? Вмикай ефір, слухай, аналізуй, дій! не стримуй себе, будь хорошим
"Рабство у 21 столітті?" - погодся, питання звучить як щось дуже нереальне, неочевидне і взагалі не зрозуміло, чому його задаємо в програмі "Хороші люди"? Реальність така, що є організації, які своєю місією вбачають - ПОДОЛАТИ РАБСТВО! Що таке рабство? як можливо його подолати? Яка роль громадян у цьому процесі? і чи взагалі хтось може вплинути на вирішення цієї складної проблеми? - допоможе відповісти на ці та інші питання Надія Осип'як - координаторка з превентивної роботи, яка займається освітніми програмами з протидії торгівлі людьми в А21. Вмикай ефір, слухай, надихайся, отримуй відповіді. І неодмінно будь хорошим! Без тебе ніяк
Ніхто не стає хорошою людиною випадково. Гості наших ефірів у тому ж числі. Кожен з них обирає соціальну проблематику, працює над рішеннями, щоб якийсь елемент в соціумі змінився на краще. Наприклад гість програми Вячеслав Зирянов, співзасновник та директор БФ "Добряк" вже понад 10 років свій професійний капітал вкладає у покращення якості життя дітей в Україні. Яким чином? Дізнаємося у програмі. Підключайся, слухай, надихайся та ставай хорошим!
У дитинства немає інвалідності - саме за таким принципом живе гостя ефіру Олеся Яскевич - засновниця громадської організації "Бачити серцем". Як та чому цей принцип з'явився та живе у підході допомоги дітям з інвалідністю? Які результати приніс і що ще потрібно робити нам з вами, щоб Україна стала інклюзивною державою? Про інклюзію також поговоримо в ефірі програми "Хороші люди". Також розкажемо вам про проекти організації "Творча майстерня ТАК" і "Космотабір" і яка участь Кураж базару була у цьому. Готуй чайок, вмощуйся зручніше, слухай ефір та будь хорошим!
Діти - наше майбутнє! Чи не кожен чув цю фразу. Та не всі знають, що є такі організації, які сприяють, щоб це майбутнє було цілісним і щасливим вже сьогодні. Саме такою є благодійна організація СОС Дитячі Містечка, про яку дізнаємось більше в ефірі програми "Хороші люди". Розкриє нам деталі 70 річного досвіду допомоги понад 80 000 дітям сиротам та сім'ям з дітьми у складних життєвих обставинах директор організації - Сергій Лукашов. Ти можеш задатися питанням: "Невже така велика кількість дітей потребує допомоги? і, якщо так, то якої?" - хочеш отримати відповіді, вмикай ефір, слухай, аналізуй, ділися думками в коментарях. Сподобався ефір? - поділися ним з ближнім! Маєш відкриття? - дай зворотній зв'язок, буде цінно. І, як завжди, не стримуй себе, будь хорошим!
В ХХІ столітті хтось прагне успіху, а хтось прагне бути чесним, справжнім, інколи колючим, інколи натхненним, добрим - одним словом - живим. Саме до категорії других належить наш гість - Андрій Гоцуляк. Андрій називає себе - НЕ блогером після роботи, він дуже любить тексти, живі, ті, які мають НЕРВ. Про це ми поспілкуємося глибше. А ще Андрій автор подкасту «Чому ти зміг?» на @transsvitove_radio та автор книги «Честность, метро и ошибки в словах». Стало цікаво? то приєднуйся до ефіру і разом з ведучою програми Іванкою Бедь - виконавчою директоркою благодійного фонду "Хороші люди" та Андрієм надихайся бути ЖИВИМИ та творити ХОРОШЕ! не стримуй себе, будь хорошим коментуй, живи!
Хороша(ий), хочеш знати як робити добро швидко, ефективно, стильно та вчасно, тоді вмикай програму "Хороші люди на Radio M". Адже гостя - хороша людина та експертка - Зоя Жерельнікова, PR-менеджерка Щедрого Вівторка. Саме Зоя спілкується з медіа, готує цікаві матеріали про рух та розповідає усій країні про #ЩедрийВівторок. Ти почуєш все з перших вуст. Також Зоя адмініструє сайт, допомагає кожному реєструватися на Карті Добра (про це ми теж розповідаємо) та пише дописи, анонси та новини в Блог. Ого, подумаєш ти! Але до чого тут я? Відповідаємо: #ЩедрийВівторок — це глобальний рух, який об'єднує людей, організації, бізнес, медіа навколо благодійності. Ініціатива зародилася в США у 2012 році, а вже у 2018 прийшла в Україну. Кожен може долучитися до Щедрого Вівторка: часом, талантом, грошима або поширенням інформації. Можливо це ти? Хто зна?

Не більше одного разу на тиждень ми повідомляємо про наші новини, кращі етери, події. Приєднуйся!

Оставить комментарий