Номер прямого eфіру: 0 800 30 14 13
Година з експертом
Година з експертом
Ми спілкуємося з найкращими експертами у своїй галузі. Дізнаємося більше про здоров’я та те, як функціонує людина: дієтологи, лікарі, генетики, нейробіологи. Говоримо про все, що пов’язано з вибором продуктів та продукції: парфумери, технологи, еко-блогери. Спілкуємося з експертами, які надають різні види послуг: шеф-кухарі, кондитери, барісти, спеціалісти з підбору персоналу, експерти у питаннях етикету, гіди.
Останні випуски
Ольга Клименко шість років пропрацювала бортпровідницею Emirates – в одній з десяти найкращих авіакомпаній світу! І за цей час відвідала 65 країн! У програмі розповідає багато цікавого про роботу небесних дівчат. І, звісно ж, пояснює, чому під час перельоту необхідно вимикати телефон та як пережити довгий рейс, коли боїшся літати. Дізнаємось: як виглядає стандартний робочий день бортпровідниці та чи вдається побачити країну не тільки з ілюмінатору; чому вони частіше за все з червоною помадою на вустах, а ось червоний лак на нігтях зустрічається зрідка; про що бортпровідницям неможна говорити з пасажирами та які пасажири виводять з рівноваги; які дивні запитання задають під час співбесіди та кому не стати бортпровідницею; як робота впливає на стан здоров’я і чому у цій професії насправді мало романтики.
Ми тут нещодавно задумались, а як давно в Україні ставлять ялинку на свята, звідки пішла традиція надсилати один одному листівки та чому новорічними салатами вважаються саме «Олів’є» та «Оселедець під шубою»? Також не в курсі? Співзасновник Киевский клуб отличного досуга Павло Шинкаренко розповість не тільки про це. Поговорили про: Що 80-100 років тому вважалось крутим дитячим та дорослим подарунком під ялинку? Як виглядав різдвяний та новорічний стіл на початку 19 століття та років сімдесят тому? Коли до нас прийшла традиція наряджати дівчат сніжинками, а хлопчиків виключно зайчиками?:) Де у Києві краще за все святкувати Новий рік?
Алергія взимку? Так, буває й таке. У програмі Сергій Юр’єв, лікар-імунолог, СЕО першої в Україні клініки сімейної та функціональної медицини FxMed розповідає, як убезпечити себе від зимових видів алергії. Говоримо про те:  що робити, якщо у вас алергія на холод?  чому алергіку варто відмовитись від ялинки у квартирі?  як виглядає алергія на шубу та шкіряні вироби?  з якими сезонними фруктами та овочами варто бути обережнішим?  і як мискою новорічного «Олів’є» не довести себе до харчової алергії.
Лікар-невролог Ацмд-Медокс Олександра Щебет відповідає на запитання слухачів. Про що тільки не запитують) Про головний біль, невралгію, інсульт та мігрень ми також говорили.
Кажуть, подорожі спочатку забирають у нас дар мовлення, а потім… роблять з нас неймовірного оповідача. Так і є! Найкращий оповідач пані Олена, гід «Интересный Киев» та «Киевский КОД» тепер раз на місяць у програмі «Година з експертом. Відпочинок» надихає подорожувати. Розповідає про найцікавіші місця Києва, рекомендує родзинки в різних містах України, годує цікавими розповідями про національні страви, веселить історичним анекдотом, запрошує на найбільш цікаві екскурсії та культурні заходи столиці. А головне – допомагає політати. Це вона вміє робити феєрично