Номер прямого eфіру: 0 800 30 14 13
Година з експертом
Година з експертом
Ми спілкуємося з найкращими експертами у своїй галузі. Дізнаємося більше про здоров’я та те, як функціонує людина: дієтологи, лікарі, генетики, нейробіологи. Говоримо про все, що пов’язано з вибором продуктів та продукції: парфумери, технологи, еко-блогери. Спілкуємося з експертами, які надають різні види послуг: шеф-кухарі, кондитери, барісти, спеціалісти з підбору персоналу, експерти у питаннях етикету, гіди.
Останні випуски
Лікар-невролог Ацмд-Медокс Олександра Щебет відповідає на запитання слухачів. Про що тільки не запитують) Про головний біль, невралгію, інсульт та мігрень ми також говорили.
Кажуть, подорожі спочатку забирають у нас дар мовлення, а потім… роблять з нас неймовірного оповідача. Так і є! Найкращий оповідач пані Олена, гід «Интересный Киев» та «Киевский КОД» тепер раз на місяць у програмі «Година з експертом. Відпочинок» надихає подорожувати. Розповідає про найцікавіші місця Києва, рекомендує родзинки в різних містах України, годує цікавими розповідями про національні страви, веселить історичним анекдотом, запрошує на найбільш цікаві екскурсії та культурні заходи столиці. А головне – допомагає політати. Це вона вміє робити феєрично
Після навчання в університеті Ольга Мельник підписала контракт і на сім місяців поїхала працювати офіціанткою на американському круїзному лайнері. Після повернення вона написала книгу «Ship Life Сім місяців добровільного рабства». У програмі розповідає, як виглядає життя та робота у морі та чому це добровільне рабство.
Три роки тому Ірина Магдич вирішила відсвяткувати Міжнародний жіночий день по-серйозному – відкрила власний квітковий магазин ANA (https://ana.florist/). Аби не тільки насолоджуватись ароматною красою особисто, але й створювати її для інших. У програмі розповідає: який квітковий асортимент найпопулярніший?; якому приміщенню надати перевагу?; яке обладнання потрібне для відкриття шоу-руму?; за рахунок чого квітковий бізнес виживає не у святкові дні?; без якої суми у гаманці не варто розпочинати ароматну справу?; де навчатись на флориста та скільки це коштує?; і, звичайно ж, радить, як продовжити життя квітам у домашніх умовах.
Три роки тому Маріанна Бойко провела експеримент «104 дні без поліетилену». Заняття настільки сподобалось, що до поліетиленових пакетів її родина так і не повернулась. А Маріанна відкрила для себе нове заняття – стала першим практикуючим екоблогером України, тренером з екологічного мислення та… привчила себе, чоловіка, двох дітей смітити менше. Родині Бойко вдалось зменшити щоденний обсяг сміття до… 35 г. Для порівняння – в середньому українець щоденно залишає після себе 1 кг сміття. У програмі гостя розповідає:  чому варто відмовитись від паперових стаканчиків для кави?;  як у супермаркеті придбати овочі, фрукти, м'ясо та рибу й обійтись без поліетилену?;  що означають літери на пластиковій упаковці?;  чим замінити пакети для сміття, якщо не хочеш возитись з компостним відром;  як підготувати сміття до здачі у пункт вторсировини;  куди бігти здавати пластик?;  які матеріали не підлягають вторинній переробці?;  і навіщо взагалі навчатись смітити менше?