Номер прямого eфіру: 0 800 21 00 18
Family Time
Family Time
"Конфлікти у сім'ї", Олександр Кушнір
Завантажити
Як вирішувати конфлікти? Чи можливо прожити без них? Яку користь можна вивести з них?
"Як стати хорошим батьком?", Олег Кишко
Завантажити
Як потрібно готуватися до батьківства? Як знайти підхід до дитини? Як стати другом для свого сина?
"Як стати одним цілим?", Олег Кишко
Завантажити
В Біблії сказано: "Покине чоловік батька і матір, приліпиться до дружини своєї. І обоє стануть одним тілом". Як це? Чи можливо двом стати одним? 1+1=1?
"Тебе не любить моя мама!", Марина Гіцу
Завантажити
Як часто батьки не приймають вибір своєї дитини, в плані її одруження, мовляв: "У неї ніс кривий, фігура не гарна, не вміє їсти варити, а він мало заробляє, не вміє жартувати" і т.д. А це все може призвести до розлучення молодої сім'ї. Як уникнути цього і жити щасливо? Слухайте про це наш ефір!
"Як побороти свій гнів?", Петро Петреску
Завантажити
У стані гніву ми не контролюємо себе, ані свої слова чи дії. В такому стані можна "наломати скільки дров", що потім все життя прийдеться "вигрібати". Як стримати себе і приборкати в собі дракона? Слухайте про це в нашому ефірі!
"Цілі створення сім'ї", Наталія Гайсенюк
Завантажити
Якщо я не знаю для чого мені одружуватися, то краще не одружуватися і не псувати комусь життя! Для того, щоб шлюб був щасливим і міцним, потрібно знати як його будувати і підтримувати. Якщо моя ціль - це задоволення моїх власних потреб, то мій шлюб довго не протримається. Потрібні інші цілі - правильні. А які саме, ви дізнаєтеся в нашій передачі.
"Неслухняні діти. Як з ними бути?", Геннадій Гаврилов
Завантажити
Діти не завжди виростають схожими на батьків, не завжди слухаються їх, і не завжди виростають успішними дітьми, якими можна пишатися. Хто в цьому винен? Як з ними бути? Як справлятися з такими дітьми?
"Що руйнує наші сім'ї?", сім'я Василових
Завантажити
Існує багато речей, на які ми не звертаємо належної уваги, але вони дуже сильно псують відносини у сім'ї. Які ці речі і як не допустити руйнування своєї сім'ї? Слухайте наш ефір і ви знайдете відповіді на ці запитання.
"П'ять мов любові", Євген Турчак
Завантажити
А чи знали ви, що любов не одна і у неї є багато подруг або граней? Є різниця між любов'ю до мами і до дружини, до собаки і до країни. Більш детальніше дізнаєтеся в нашому ефірі!
"Принципи побудови щасливої сім'ї", Петро Петреску
Завантажити
Як зробити свою сім'ю щасливою? Не всі, нажаль, знають відповідь на це запитання, через що й мають багато проблем. Послухайте нашого експерта та довідайтеся про головні принципи побудови щасливої сім'ї.
"Потреби молодої сім'ї", сім'я Василових
Завантажити
Перед тим, як вступати в шлюб слід дізнатися, що тебе чекає в сімейному житті, які будуть потреби і як їх задовільняти. Не знаючи цих елеменарних, на перший погляд, речей, ми можемо згасити почуття та емоції своєї новоспеченої сім'ї або й призвести до гірших наслідків.
"Сім'я з особливою дитиною", Валерія Мартинюк
Завантажити
Що робити молодій сім'ї, якщо вона дізналася, що у них народитися неповноцінна дитинка? Як прийняти малюка таким який він є? Як його любити і піклуватися про нього? Про це слухайте наш ефір.
"Проблеми молодої сім'ї", Наталія Гайсенюк
Завантажити
Молодь має одну проблему: з ким одружитися або за кого вийти заміж? І здається, коли вирішиться ця головна проблема в їхньому житті, то далі буде життя в "шоколаді". Але реальність говорить зворотнє, проблем стає в рази більше. З якими проблемами може зіткнуться молода сім'я і як їх вирішувати слухайте в цій програмі.