Номер прямого eфіру: 0 800 21 00 18
Епізод
Епізод
"Пуститися берега"
Завантажити
Кримінальна драма "Во все тяжкие" з перших серій стала подією в індустрії ТВ. Вона перевернула уявлення глядачів про серіали та стала культовою.
Королева півдня
Завантажити
У цьому випуску на прицілі серіал Королева півдня. Основну думку яку несе цей серіал, це те що найголовніше потрібно бути чесним перед самим собою.
Готем
Завантажити
Життя може бути сірим і буденним, а може бути розфарбоване в абсолютно різні кольори. Все залежить від тебе….. від тебе самого.
Поліція Гаваїв
Завантажити
Сьогодні оглядаємо Поліцію Гаваїв з усіх її боків. Як на мене героїчна складова цього серіалу найважливіша. Як стати героєм у своєму житті для тих хто тебе оточує, вирішуємо у Епізоді.
Флеш
Завантажити
Повернувшись назад в часі і змінивши минуле заради майбутнього, скоріше всього ти зміниш все в гірший бік. Тому змінюй теперешнє заради майбутнього...
Стріла
Завантажити
Під покривом тьми він одягає зелений костюм з капюшоном і, озброївшись луком і стрілами, відправляється звершати правосуддя. Його місія – віддати по справедливості тим, кто отруює його місто
Радіохвиля
Завантажити
Хитросплетіння минулого і теперішнього, вплив одного на інше, секрети просторово-часового континууму – це невичерпна і одна з найбільш турбуючих тем в кінематографі. Ось і телеканал The CW випустив свій оригінальний проект - Радіохвиля.