Духовні поради
Духовні поради
Прості відповіді на складні духовні питання
Останні випуски
Християнство загрожує свободі людини та чи обмежує її права? Що людина має право обирати, а що ні? Чим обмежуєтся свобода? Які можуть бути наслідки правильного, чи неправильного вибору? Християни вірили, що Бог наділив кожну людину невід'ємними природними правами на життя, свободу, щастя. Це переконання стало однією з основних цінностей Західної цивілізації. Права людини - сьогодні центральна тема публічного дискурсу. Але значення цього поняття зазнало істотних змін. Тепер його застосовують в основному для захисту сексуальних меншин, абортів та інших аморальних на думку християнства речей. І оскільки християнська мораль це засуджує, то християни перетворилися в порушників прав людини. Все стало з ніг на голову. Християни, які століттями словами і діями доводили цінність людини, відразу стали загрозою індивідуальних свобод. Гість програми - Масютка Назар, пастор церкви Міжнародний центр Євангелія.
Як зберегти люблячі стосунки в сім’ї? Чи є надія врятувати шлюб, який розвалюється і як це зробити? Запитуємо у пастора, місіонера і служителя Дмитра Налесного.
Ви напевно чули, що для досягнення фінансових цілей потрібен бюджет. Але для багатьох це слово перетворилося на лайку, тому що абсолютно незрозуміло, з чого почати, щоб створити працюючий бюджет. Як вирішувати конфлікт, якщо дружина хоче витратити гроші на одні потреби, а чоловік на інші? Чи голова в сім‘ї той хто більше заробляє? Та що не можна допускати при плануванні сімейного бюджету? Гості програми — пастори Християнського Соціального Центру «Новий час», автори учбового проєкту «Анатомія шлюбу», Андрій та Валентина Куксенко.
Великдень - що міф, а що істина? Чому для християн це найбільше свято? Які є докази воскресіння Христа? Великдень в эпоху Covid та як молодь 21-го століття розуміє Пасху? Гість програми - пастор Церкви Благодать, Заступник директора департаменту молодіжного служіння УЦХВЄ - Олег Богомаз.
Продовжимо говорити про те, чому впевнені люди більш успішні. Від чого залежить самооцінка чоловіків та жінок та як зберігати впевненість в стресових ситуаціях. Також напередодні Великодня розглянемо чи був Ісус Христос впевненою особистістю?

Не більше одного разу на тиждень ми повідомляємо про наші новини, кращі етери, події. Приєднуйся!

Оставить комментарий