Духовні поради
Духовні поради
Прості відповіді на складні духовні питання
Останні випуски
У четверг 15 жовтня - День втраченої дитини під час якого згадуються діти, які померли під час вагітності, або одразу після народження. Встановлений з метою психологічної допомоги батькам, які пережили втрату дитини. І тому у цю п‘ятницю 16 жовтня ми запросили пастора церкви «Skeemans” Ольгу Потирайло, яка поділилася власним непростим досвідом.
Чи зцілює Бог в наші часі і чи може таке диво відбутися прямо онлайн? Запитуємо у пастора церкви «Помазання» Вадима Монаха.
Чи є християнство однією з ідеологій? Чи вся влада від Бога? Яку роль християнам треба займати в громадському і політичному житті країни? Чи варто релігійним лідерам йти у “професійну” політику? Чи має право держава впливати на церкву? Гість програми — Андрій Зелінський, священник Української греко-католицької церкви, заступник керівника Департаменту військового капеланства Патріаршої курії, головний військовий капелан УГКЦ, радник Глави УГКЦ зі стратегії комунікації; викладач програми «Етика-політика-економіка» УКУ та Інституту лідерства і управління УКУ;співзасновник Української академії лідерства; політолог, громадський діяч, автор книг.
Чи хоче і може Бог зробити людину багатою? Запитали у пастора церкви «Стовп и утвердження істини» Владислава Осипчука.
Молитовний ефір на РадіоМ, в рамках програми "Духовні поради". Ігор Середа та пастор Сергій Накул молились за потреби слухачів та дали відповідь, що таке молитва ходатаїв.

Оставить комментарий