Номер прямого eфіру: 0 800 21 00 18
Духовні поради
Духовні поради
Навіщо Він приходив в наш світ?
Завантажити
Йдучи з життя, кожна людина залишає на землі про себе якусь пам'ять. Але самий великий слід в історії світу залишив Ісус Христос. Навіщо Він приходив в наш світ? Про це поговоримо зі служителями церкви Едуардом Могильчаком та Андрієм Шестаком. Обговоримо, який вплив справило вчення Христа на серця невіруючих і тих, хто за Ним увійшли.
Чи важко бути християнином? Степан Гаврілов
Завантажити
У наш час ти можеш спокійно говорити, я вірю у Бога, і тобі за це нічого не буде, але так було не завжди. Як це бути християнином? Це важко чи легко? Ісус казав за мене вас будуть ненавидіти. Сьогодні саме про це поговоримо.
Наші думки
Завантажити
Людині властиво радіти, сміятися, творити, сумніватися, думати, любити і ненавидіти. Деякі страждають від нав'язливих думок. Інші обдарували все людство своїми відкриттями, які починалися з тих, що прийшли до нихдумки. Про це поговоримо зі служителем церкви Валерієм Пономаренко. З'ясуємо, які думки відвідують наші голови, і до чого вони можуть призвести, як навчитися їх «сортувати», і як позбуватися від непотрібних думок.
Нагірна проповідь част. №7, Валерій Цеона
Завантажити
Велику кількість проповідей сказав Ісус Христос за своє життя, але Нагірна Проповідь, стала особливою. Отже чим вона відрізняється від інших? Говоримо в цьому ефірі: Як розрізнити живу Церкву від секти. На якій основі будувати своє життя. Підсумки всієї Нагірної проповіді.
Чого ти чекаєш в цьому році
Завантажити
Це питання задають один одному друзі, журналісти на теле- і радіо станціях своїм глядачам і слухачам. І ми чуємо різні відповіді. Про це поговоримо зі служителем церкви Сергієм Романовим та його дружиною Наталею. Обговоримо, мрії та бажання різних людей на тільки но що почавшийся рік, а також з'ясуємо, про що слід мріяти, і роль сили волі в досягненні цілей.
Що таке Різдво
Завантажити
Віктор Куриленко разом з Дмитром Месь і Борисом Бибко розбирають тему "Що означає Різдво"
Нагірна проповідь част. №6, Олег Кишко
Завантажити
Велику кількість проповідей сказав Ісус Христос за своє життя, але Нагірна Проповідь, стала особливою. Отже чим вона відрізняється від інших, говоримо у цьому ефірі. Як хочеш що б відносились до тебе, так поступай ти у відношенні до інших людей, один із принципів про який говоримо у цьому випуску.
Наркоманія, як біч, вражає будь-яке суспільство.
Завантажити
Чи знаєте ви, як вирватися з її сітей? Є Той, Хто звільняє від будь-якої залежності. І при цьому безкоштовно. Про це з директором реабілітаційного центру м Слов'янська Михайлом Ківшаном і його помічником по служінню Оленою Юрченко. Обговоримо результати 20-річної роботи реабілітаційного центру в Слов'янську, труднощі роботи з залежними людьми, і що допомагає їм звільнитися від залежності.
Послух священику
Завантажити
Чи потрібен людині духовний наставник? Як вибрати того наставника, який допоможе зростати духовно? Які межі послуху перед пастором чи священнослужителем? З цими питаннями розбираємось з пастором церкви Ігором Олексійовичем Бандурою.
Нагірна проповідь част. №5, Ігор Сухар
Завантажити
Велику кількість проповідей сказав Ісус Христос за своє життя, але Нагірна Проповідь, стала особливою. Отже чим вона відзначилась говоримо в цьому ефірі. Також чи потрібно піклуватись про завтрашній день?
Чи знаєте Ви Бога, як милосердного Отця, що відповідає на Ваші молитви?
Завантажити
Упереджене ставлення
Завантажити
І в великому колективі, і маленькій родині, і в серці вчителя, директора підприємства, артиста і навіть священика може проявлятися ця негативна риса. Упереджене ставлення або перевагу одних людей іншим - це те почуття, яким часто страждають ті, хто наділений певною владою. Про це поговоримо з служителем церкви Сергієм Романовим і його дружиною Наталею. Обговоримо, що таке упередженість, від чого воно відбувається, і як його можна перемогти.
Два шляхи
Завантажити
«Серед світу дольного для серця вільного є два шляхи», - написав Некрасов. Дійсно, в нашому світі на всіх континентах є ці два шляхи. І кожен з людей йде по одному з них. Про це поговоримо зі служителем церкви Андрієм Юрченко. Обговоримо, чим відрізняються та куди приводять широкий і тісний шлях, а також, яким з них варто йти.
Любити ближнього чи любити себе?
Завантажити
Любити сусіда свого? А за що? Всі ми добре знаємо цей вираз: "Полюби ближнього свого, як самого себе". Та чи так це просто? Про яку любов йде мова? І що мені за це буде?:)
Нагірна проповідь част. №4, Павло Цеона
Завантажити
Велику кількість проповідей сказав Ісус Христос за своє життя, але Нагірна Проповідь, стала особливою. Отже чим вона відзначилась говоримо в цьому ефірі. Також як правильно потрібно подавати милостиню, та молитись.
Ознаки останнього часу
Завантажити
По певним ознакам ми можемо розпізнати чи скоро зима, чи можливо весна вже близенько. І такі "розпізнавальні знаки" розставлені по всьому нашому життю. Як не пропустити підказки про дійсно важливі події для нашого життя і, взагалі, для нашого майбутнього? В передачі "Духовні поради" говоримо про "Ознаки останнього часу" зі священнослужителем Володимиром Коваль. Скільки залишилось "жити" Землі? Коли чекати ще одного приходу Ісуса Христа? З цими серйозними питаннями ми і спробуємо розібратися.
Нагірна проповідь част. №3, Максим Кушнір
Завантажити
Велику кількість проповідей сказав Ісус Христос за своє життя, але Нагірна Проповідь, стала особливою. Отже чим вона відзначилась говоримо в цьому ефірі. Також як відрізняються Божі принципи по відношенню до сім'ї з тим яка ситуація в світі відбувається зараз.
Нагірна проповідь част. №2, Григорій Пастушак
Завантажити
Велику кількість проповідей сказав Ісус Христос за своє життя, але Нагірна Проповідь, стала особливою. Отже чим вона відзначилась говоримо в цьому ефірі. Також поспілкуємося про те як потрібно відноситись до людей які вас оточують!
Нагірна проповідь "Блаженства" част. №1, Ілля Чурюк
Завантажити
Велику кількість проповідей сказав Ісус Христос за своє життя, але Нагірна Проповідь, стала особливою. Отже чим вона відзначилась говоримо в цьому ефірі. Також обговоримо що означають "Блаженства", це те з чого почав говорити Ісус на горі.
Обплутуючий гріх
Завантажити
Багато людей зараз відвідують різні християнські церкви. Їх життя змінюється в кращу сторону. Вони залишають різні гріхи - пияцтво, блуд, наркотики і т.д. Але в житті кожного християнина є гріхи, з якими йому найважче боротися. Про це поговоримо з служителем церкви Сергієм Романовим та його дружиною Наталею. З'ясуємо, які гріхи найчастіше переслідують християнина, як їх перемогти, і чи можна отримати свободу від цих гріхів
Медицина чи віра?
Завантажити
ЧИ існує конфлікт між медициною та вірою? До кого звертатися при хворобі: до Бога чи лікарів? А можливо одне іншому не заважає?! З цими питаннями спробуємо розібратися з лікарем невідкладних справ, невропатологом і фоніатором, який є священнослужителем - Сухомлином Олегом Миколайовичем
"Забобони" Борис Бибко
Завантажити
З дитинства наші батьки, бабусі, дідусі, друзі передали нам таємничі, але незрозумілі прикмети, за якими ми можемо визначити, як наше життя складеться найближчим часом. Але виявляється, ми багато років жили в полоні забобонів. З'ясуємо, що таке марновірство, яким воно буває, чим воно небезпечне, і як позбутися від нього.
Душевна, плотська, духовна людина
Завантажити
Ця тема стосується кожного з нас. Всі ми входимо в одну з трьох категорій, про які ми поговоримо з магістром богослів'я Михайлом Ківшаном в програмі "Духовні Поради". З'ясуємо, що означає бути душевною, плотською або духовною людиною.
"Надзвичайні відкриття", Григорій Пастушак
Завантажити
Як тлумачити сни? Як відрізнити віщий сон від звичайного? Чи існують сучасні пророки? Яким критерієм оцінювати усі відкриття?
"Окультна залежність", Петро Петреску
Завантажити
Як люди підпадають під вплив демонів? Яка ціль і мета диявола? Як себе зберегти від окультної залежності? Як звільнитися від демона? Про це все ви почуєте в цій передачі!
Велична постать Ісуса Христа
Завантажити
Велична постать Ісуса Христа. Ким Він був? Чи був взагалі? Що говорить історія про цю Особистість? І, на сам кінець, яка ж була Його ціль на цій землі? В гостях Петро Марченко.
"Піст і його значення в твоєму житті" Отець Сава
Завантажити
Розірви товаришування з тілом і не давай йому, рабові, нічого, окрім украй необхідного. Уникаючи ласощів, пильнуйся від облесливості, яка умудряється похизуватися змарнілим обличчям. Єпископ Отець Сава, настоятель православного храму Андрія первозванного, буде говорити про піст і його значення в твоєму житті.
Ідоли
Завантажити
Думаєш, що ідол то щось далеке, та не має ніякого відношення до тебе? Вважаєш, що тільки дикі племена мають традиції ідолопоклонства? Що таке ідол, та який вплив на життя несе навіть неусвідомлене ідолопоклонство? Про це, та дещо інше говоримо зі священнослужителем Володимиром Омельчуком
"Старість" Отець Сава
Завантажити
Старіння – це чудово, якщо взяти до уваги інший варіант...Зморшки, хвороби, притуплення почуттів – старість завжди асоціюється з невдачами, лікарнями та стражданням. Від старості не очікують багато. Але, можливо, є й інший бік медалі для тих, хто вже вступив до сивоголових лав? Єпископ Отець Сава, настоятель православного храму допоможе побачити інший бік медалі.
"Юнацтво" Отець Сава
Завантажити
День подяки та реформація
Завантажити
Наймасштабніша подія осені залишилась непоміченою багатьма. Ми виправимо цю несправедливість, і обсудимо в ефірі "Духовних порад" День подяки, який відбувся 17 вересня на центральній вулиці нашої країни - Хрещатику. Що відбулося під час цього свята? Що змінилося, та що ще має змінитись? Про це, та дещо інше, ми поговоримо з Головою ВСЦ ЄХБ Валерієм Степановичем Антонюком.
Отрок
Завантажити
Німеччина. Реформація.Міссія Архе.
Завантажити
Німеччина дала світові Мартіна Лютера - християнського реформатора і батька протестантизму, який перевів Біблію на німецьку мову. Своїм відкриттям «Праведник своею вірою житиме» він запалив всю Німеччину ... Про лютеранстве в Німеччині, гуманітарної роботі в Україні поговоримо з директором німецької Місії АРХЕ, м Гамбурга Франком Хуком. # РадіоМ #RadioM # радіоміст # ДуховніПораді
"Дитинство" Отець Сава
Завантажити
Вірність
Завантажити
Пустіть дітей до Мене
Завантажити
Якщо зібрати всі висловлювання людської мудрості щодо дітей, то вона вражає своїм протиріччям. З однієї сторони: "Діти - квіти життя", "У кого багато дітей, той обдарований Богом". А з іншої сторони: "Без дітей горе, а з дітьми вдвоє", "У кого дітки, у того бідки". Так що, діти подарунок чи кара? Чи потрібно дітей посвячувати в питання віри? Про це, і не тільки, в передачі "Духовні поради" з пастором та директором християнського дитячого табору "Агапе"- Миколою Хочай.
"Хто для тебе Ісус Христос?", Ілля Данилюк
Завантажити
Ісус запитав своїх учнів: "Що про мене думають люди?". А вони відповіли: "Одні вважають за пророка, інші за Іллю або за Івана Христителя". А потім Ісус додав:"А за кого Мене маєте ви?"
"Реформація: Тільки Богові слава", Савелій Бак
Завантажити
В наш час люди віддають славу акторам кіно чи зіркам сцени та музики, але реформатори закликають, щоб віддавати усю славу тільки Богу. Чому це так важливо і навіщо це потрібно? Слухайте наш ефір і ви дізнаєтеся відповіді на ці запитання!
"Бог: люблячий Батько чи невгамовний Суддя?"
Завантажити
Хтось називає Бога Творцем, хтось Суддею, а хтось Всевишнім. А дехто досі думає, що це якась неземна сила, і нічого більше. А чи думали ви про Бога як про Батька? "Бог: люблячий Батько чи невгамовний Суддя?" В гостях Олександр Марченко
"Реформація: Тільки Христос", Григорій Пастушак
Завантажити
Так бо Бог полюбив цей світ, що послав Свого Сина однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього не загинув, але мав життя вічне. Ісус є дорогою до Бога, нема ні в кім іншім спасіння, як тільки в Нім.
"Реформація: Тільки благодать", Роман Сухар
Завантажити
Для нашого спасіння потрібна тільки благодать. Наші добрі справи та вчинки не можуть спасти, але тільки Божа благодать може покрити нашу гріховну природу.
Вплив суспільства
Завантажити
Християнство і політика. Наста та Змітсер Дашкевич
Завантажити
"Якщо держава не буде побудована на фундаменті, яким є Ісус Христос, то це держава-лузер", - так стверджують гості в студії Дмитро та Настя Дашкевичі. Почуй більше в передачі Духовні поради: християнство та політика.
"Реформація: Тільки віра", Сухар Ігор
Завантажити
Єдиною умовою спасіння являється тільки віра. Ніякі традиції чи власні діла не можуть вплинути на наше спасіння.
"Реформація: Тільки Писання", Максим Кушнір
Завантажити
Ми розпочинаємо цикл передач про 5 тез реформації, які написав Мартін Лютер. Реформація відбулася внаслідок того, що тодішня Церква відійшла від істинного вчення і почала продавати спасіння за гроші. Головним закликом усіх лідерів реформи було: Поверніться до чистого Євангелія. Вчіть тільки Писання, а не людські передання. Слухайте про це більш детальніше в нашому ефірі.
Найкращі Вчителі
Завантажити
"Хрещення у воді",Олександр Озеруга
Завантажити
Річка Йордан.. Голуб.. Голос з неба.. Натовп.. Іван Хреститель.. Ісус.. Така картина, зазвичай, вимальовується перед нашими очима, коли ми говоримо про хрещення у воді.
Піст, Ігор Чалапчий
Завантажити
Кожен хто вважає себе християнином, якщо і не тримав піст то хоча б раз в житті чув про нього. Розберемо сьогодні що це таке піст, кому і для чого він потрібний разом з служителем церкви
"Що робити зі спокусами?", Юрій Тимчук
Завантажити
"Прощати чи не прощати" Борис Бибко
Завантажити
Чи все можна прощати людям? Якщо ні, то що не потрібно прощати? Що таке прощення - рішення волі або спроба забути те, що зробили з тобою?
Біблія як книга, Павло Цеона
Завантажити
Хто з нас ніколи не читав ні одної книги в своєму житті? Чи у кого з нас на полиці не лежить Біблія? Насправді - це прекрасна книга, яка пройшла через тисячоліття. Не один диктатор обіцяв знищити всі її екземпляри, але ні одному цього не вдалося зробити. Ця передача "Духовних порад" присвячена саме їй..... Біблії.
"Про трьох отців" Отець Сава
Завантажити
"Як розумно використовувати час" Отець Сава
Завантажити
"Страх до Бога", Валерій Цеона
Завантажити
Наше життя не обходиться без страху, у кожного з нас є щось чого ми не любимо і обходимо стороною. В Біблії не один раз говориться про те що потрібно боятись Бога, про який страх йде мова? Обговоримо всі ці запитання в передачі Духовні поради.
"Що сталося зі світом завдяки Реформації?", Олександр Шульга
Завантажити
"Тримайся лише Христа. Поза Христом немає пізнання Бога". Колись так сказав Мартін Лютер, людина, з якою, у більшості з нас, асоціюється Реформація. Як змінилась Європа? Що сталося зі світом завдяки Реформації? Про це говорили з академічним деканом магістратури Міжнародного університету "Бачення" Олександром Шульгою.
"Війна та мир" Отець Сава
Завантажити
Духовні поради, як бути у мирі з усіма і хто має підіймати білий прапор у війні?
"Милостиня", Олег Кишко
Завантажити
Чи потрібно допомогати людям які просять на вулицях? Як відноситись до тих хто просить гроші на алкоголь? Що Біблія говорить про милостиню, і що я отримаю взамін за те що буду допомогати тим хто потребує? на ці та інші запитання відповідаємо в передачі "Духовні поради".
"Свято Трійці", Геннадій Гаврилов
Завантажити
На свято Трійці, по-традиції, всі прикрашають свої будинки гілками, травою і квітами. Хіба в цьому сенс свята? У чому полягає його суть насправді?
"Перворідний гріх", Савелій Бак
Завантажити
Чому мене завжди тягне на гріх? Хто в цьому винен? Якщо згрішили Адам і Єва, то чому я повинен нести покарання за них? І головне питання: Як позбутися перворідного гріха?
"Вознесіння" Отець Сава
Завантажити
"Хома невіруючий", Черешневський Володимир
Завантажити
Хома не повірив, що Ісус воскрес із мертвих. Христос з'явився йому і сказав: "Встав свої руки в Мої рани і не будь невіруючим, але віруючим. Ти повірив, тому що побачив, але блаженні ті, що не бачили й повірили". Чи віриш ти в Ісуса? Якщо так, значить ти блаженний, а якщо ні - ти нещасний! Віра має силу, тільки тоді, коли вона відповідає волі Бога. Вона здатна змінити будь-яку складну ситуацію і будь-якого важку людину в кращу сторону. Віра - це життєдайне джерело, яке потрібен кожній людині.
"Друге народження або духовне відродження", Павло Дудка
Завантажити
Кожна людина складається з трьох субстанцій: дух, душа і тіло. Поки людина не вірить в Бога, не визнає Його верховенство і панування, її дух мертвий, тому їй потрібно духовно народиться.
"Бездоганність і безпомилковість Біблії", Роман Сухар
Завантажити
Біблія - це Книга книг. Вона писалася протягом 1500 років 40-ка авторами. Біблія є бездоганне і достовірне Слово Бога. У Неї немає помилок чи протиріч. Біблія - це відкриття Самого Бога. Вона - Святе Письмо для всього людства. Вона - безодня багатства і премудрості Божої. Біблія - джерело життя і світло для стежки людей. Як можна в Неї не закохатись? Як можна Їй не довіряти?
"Чи потрібна релігія молоді?", В'ячеслав Нагірняк
Завантажити
Живи по повній поки молодий! Чи потрібна релігія молоді? Що потрібно змінювати молодому українському поколінню? Говоримо про це з Пастором Церкви та головою міжконфесійного комітету з відзначення 500-я Реформації В'ячеславом Нагірняком
"Як розпоряджатися грошима?", Анатолій Настасійчук
Завантажити
Як ж правильно розпоряджатися грошима? Чи належать мені гроші які я заробляю? Чи варто брати кредит і як правильно вкладати гроші? Відповідаємо на ці запитання з точки зору Біблії з Анатолієм Настасійчуком.
"Таємна вечеря", Ігор Сухар
Завантажити
13 квітня увесь християнський світ згадував таємну вечерю, яка була у Ісуса Христа з Його учнями. Ми також згадали цю подію і детально поговорили про неї.
"Молода сім'я: очікування і реальність", Олександр та Юлія Джусупови
Завантажити
Майже кожна дівчина мріє зустріти свого принца і, звичайно ж, про казкове весілля, про веселих гостей, про прекрасну білу сукню з довгою мереживною фатою і "впурхнути" в цей чудовий час, де вони будуть жити довго і щасливо! .. Але СТОП. Що насправді чекає його і її після заповітних слів "я згоден/згодна"?! Говорили про те, які очікування у кожного з нас до весілля і з якою реальністю ми зіштовхуємось після. Своїм досвідом поділилися сім'я Джусупових! Багато людей розчулюються, дивлячись на сімейні фото цієї чудової пари: Олександра та Юлії. Але чи відповідає сімейне життя тим мріям, які ми малюємо до?
"Молода сім'я: очікування і реальність", Олександр та Юлія Джусупови
Завантажити
Майже кожна дівчина мріє зустріти свого принца і, звичайно ж, про казкове весілля, про веселих гостей, про прекрасну білу сукню з довгою мереживною фатою і "впурхнути" в цей чудовий час, де вони будуть жити довго і щасливо! .. Але СТОП. Що насправді чекає його і її після заповітних слів "я згоден/згодна"?! Говорили про те, які очікування у кожного з нас до весілля і з якою реальністю ми зіштовхуємось після. Своїм досвідом поділилися сім'я Джусупових! Багато людей розчулюються, дивлячись на сімейні фото цієї чудової пари: Олександра та Юлії. Але чи відповідає сімейне життя тим мріям, які ми малюємо до?
"Как жить, когда ничего не хочется?", Анна Гелетюк [ожидает перевода]
Завантажити
Как жить, когда ничего не хочется? Почему теряем вкус к жизни? Как пережить состояние, когда нет работы и денег? Что делать, если чувствуешь себя одиноким? Как найти в себе силы творить, когда не можешь даже с кровати подняться? Наша гостья - Анна Гелетюк, профессиональный психолог, семейный и детский психотерапевт
"Плітки зі швидкістю світла" Олег Кишко
Завантажити
Народна мудрість каже так: Усі неприємності, які може наш ворог висказати нам в обличчя, це ніщо в порівнянні з тим, що говорять наші кращі друзі про нас за спиною. Пліткар на відміну від свідка знає усі дрібниці. Розказану історію ми хочемо передати іншим у кращому вигляді ніж ми її отримали. Ніхто не буде розказувати плітки, якщо немає кому слухати. Якщо ви не захочете про це говорити. Погана новина живе до тих пір, доки навколо неї ростуть плітки.
"Переслідування християн" Отець Сава
Завантажити
"Труднощі служителя" Отець Сава
Завантажити
"Сподівайтеся на Господа" Отець Сава
Завантажити
"Боргові зобов'язання" Отець Сава
Завантажити
"Гордість" Отець Сава
Завантажити
"Взаємини до весілля" Отець Сава
Завантажити
"Інтернет" Отець Сава
Завантажити
"10 заповедей", Дмитрий Лямин [ожидает перевода]
Завантажити
«Скільки живе кохання?», Валентин Бадрак, Любов Дубова,
Завантажити
Бестселер французького письменника Фредеріка Бегбедера переконав багатьох у тому, що «Любовь живет три года». Але чи це правда? Чи можна протягом усього життя зберігати теплі почуття? Як це зробити? І чи варто повертати до життя кохання, яке, здавалось би, вже померло? Наші гості – Валентин Бадрак, письменник, автор книжок «Как выйти замуж за принца и сделать его королем», «7 принципов построения семейного счастья». У 2005 - 2011 роки опублікував серію «Стратегии гениев» («Стратегии гениальных мужчин», «Стратегии гениальных женщин», «Стратегии злых гениев», «Стратегии счастливых пар», «Стратегии выдающихся личностей»). У шлюбі 28 років. Любов Дубова, мати восьми дітей, семи онуків і двох онучок. Дружина успішного чоловіка, з яким у шлюбі 31 рік. Координатор в Regent Hill
"Моя дитина - здоровань"Марина Шелудешева
Завантажити
Наші діти звикають сидіти і дивитися в планшет. Це корисно? Що батьки можуть зробити, щоб їхні діти були здоровими, рухливими, життєрадісними? У студії Марина Володимирівна Шелудешева, директор дитячо-юнацької спортивної школи та обласний керівник скаутської організації «Пласт».