Духовні поради

Духовні поради

Прості відповіді на складні духовні питання

Останні випуски
Як залежність від телевізора впливає на людину? Запитуємо у пастора церкви Різдва Христового Петра Шакуна. Ведучий: Сергій Балаян.
Часто доводиться чути про те, що гріх - це часом не стільки злочин, не так виконання злого наміру, скільки помилка ... І часом багато в чому це так і є. Ми не хочемо грішити, ми втомилися грішити, нам набридло грішити, ми маємо твердий намір не повторювати колишніх своїх гріхів. Але ось підбираються певним чином обставини, складається ситуація, для нас спокуслива, і ми падаємо … Чому? І як навчитися не грішити? Про це поговорили в ефірі програми «Духовні поради» у п‘ятницю 16.07 о 12:00 на РадіоМ Гість програми - священник УПЦ Григорій Крижановський.
Хто такі янголи і демони? Звідки вони взялися? Якими володіють здібностями? Чому Бог не знищить бісів? З якою метою мешканці потойбічного світу з’являються людям? Янгол-охоронець: міф чи істина? Чи є у 2021 році люди одержимі бісами? Про це та інше поговорили в ефірі програми «Духовні поради» Гість програми - Тищенко Андрій Георгійович, старший єпископ об'єднання українських християнських церков (УХЦ) «Нове Покоління». Кандидат філософських наук
Навіщо ходити до церкви, якщо я вірю у Бога в душі? Запитуємо у викладача Євангельського теологічного університету і пастора церкви «Філадельфія» в м. Ірпінь Валерія Секісова. Ведучий: Сергій Балаян.
Навіщо потрібні закони? Чи варто дотримуватися всіх законів? Яка їх роль у житті? Закон це добро чи зло? Що спільного між конституцією країни та законом Божим? Як жити дотримуючись конституції, та які закони можна не виконувати? Про це поговорили в ефірі програми «Духовні поради» Гість програми - Олександр Марусяк, доктор права, експерт Центру політико-правових реформ, гостьовий лектор Українського католицького університету
Чи можливо змінити долю? Запитуємо у пастора церкви «Стовп и утвердження істини» Владислава Осипчука. Ведучий: Сергій Балаян.
Що робити, коли постійно не вистачає часу? Запитуємо у пастора церкви «Слово віри» Володимира Дзюби.

Не більше одного разу на тиждень ми повідомляємо про наші новини, кращі етери, події. Приєднуйся!

Оставить комментарий