Духовні поради
Духовні поради
Прості відповіді на складні духовні питання
Останні випуски
Гороскопи, ворожіння, родові прокляття, екстрасенси. Кому вірити?? Відповідь на це питання будемо шукати у програмі «Духовні поради». Гість програми — пастор християнської церкви « Сила віри» в м.Київ - Володимир Дзюба Ведучий — Богдан Олейник.
Які є шляхи щоби попасти на небо? В який саме момент приходить спасіння? Чи можу я перестати повністю грішити та помилятись? Які є приклади покаяння і зміни людей? Для чого потрібне хрещення і як воно пов'язане з покаянням? На ці та інші питання дає відповідь Григорій Пастушак пастор церкви "Дім миру" у м. Чернівці.
В цій передачі це і запитання і твердження, ми одразу прийняли позицію того що Він є, але все ж дивлячись на героїв з Біблії знайшли ще більше підтверджень того що Бог існує і працює в житті людей. Що для мене означає цей факт? На це питання та багато інших дав відповідь пастор Церкви "Примирення" у місті Чернівці Олександр Уткін.
"Вища мудрість — розрізняти добро і зло". Сьогодні ми говорили про те, що таке мудрість, яка мудрість буває та звідки її брати. Приємного прослуховування
- Чому ми вибираємо християнство, а не іншу релігію? Це велике і важливе питання для нашого часу.  Коли з великим напором впроваджується ідея повної рівнозначності всіх релігій, ідея однаковості їх для людської душі, людського майбутнього. Відповідь на це та пов’язані з цим питання будемо шукати у програмі «Духовні поради».  Гість програми — релігієзнавець Вячеслав Горшков. Ведучий — Богдан Олейник.

Оставить комментарий