Духовні поради
Духовні поради
Прості відповіді на складні духовні питання
Останні випуски
Благословення і прокляття - дві потужні сили, які однаково здатні впливати на життя людини. Від чого залежить їх присутність в нашому житті? Чи можуть ці дві субстанції перебувати водночас на людині? Запитуємо у пастора церкви «Слово віри» Володимира Дзюби.
Кожна людина бореться з комплексами, які час від часу нагадують про себе. Чи можна повністю позбутися їх, а не просто ховати всередині? Запитуємо у пастора церкви «Перемога» в м. Ірпінь Віри Пацюк.
Ви завжди витрачали гроші окремо, а тепер хочете вести сімейний бюджет? В ефірі програми «Духовні поради» ми розповімо, з чого почати і як враховувати фінанси удвох, крім того багато з цих принципів будуть корисні і не сімейним також. Гості програми — пастори Християнського Соціального Центру «Новий час», автори учбового проєкту «Анатомія шлюбу», Андрій та Валентина Куксенко
Чи варто довіряти гороскопу? Чи можуть планети впливати на наше життя і пророкувати майбутнє? Запитуємо у пастора церкви «Дім Христа» у м. Києві Юрія Шмуляра.
«Там буде плач і скрегіт зубів», - так описується стан людини, яка опиниться в аду через невіру в Христа і непослух Богові після завершення свого земного життя. Невже Бог, який виступає в Біблії як люблячий батько, може навічно засудити людину до пекла? Запитуємо у пастора Церкви Христової і автора і ведучого програми «Натхнення» на 5 каналі Олександра Прокопчука

Оставить комментарий