Час подорожі

Подорожі вчать більше, ніж будь-яка наука. Іноді один день, проведений в іншому місці, дає більше, ніж десять років життя вдома. Передача «Час Подорожі» - це розмаїтий погляд на мандри очима різних людей, це розповідь про їх емоції та відчуття, мрії та пригоди, а також це корисні поради як заздалегідь підготуватися до подорожі та отримати від неї максимальне задоволення та найкращі враження.

Останні випуски
Марокко та Азербайджан очами мандрівниці
Марокко та Азербайджан очами мандрівниці
27/12/2018
Азербайджан – чарівний край Шамаханської цариці та зачарована Країна Вогнів! Марокко – королівство теракотового золота, край світанків й заходів, країна золотих пляжів та гір. Відпочинок в Марокко приваблює туристів поєднанням арабської та африканської екзотики. Азербайджан же вважають першою світською демократичною республікою у мусульманському світі. Своїми емоціями та враженнями про місцевий колорит ділилася фотограф й мандрівниця, яка працює в сфері IT, - Інна Кудрявцева
Особливості подорожі до Ізраїлю
Особливості подорожі до Ізраїлю
20/12/2018
Країна, яка за площею трохи більше за Київську область, дивує непосвяченого туриста розмахом різноманітності. Тут є три моря, непогані гори для хайкінгу на півночі, пустеля, де вночі можна дивитися на зоряне небо, а також величезна концентрація історичної спадщини, для ознайомлення з якою потрібно витратити не один день. Про особливості подорожі та життя в Ізраїлі будемо говорили із Христиною Севериною - food-blogger, life-coach, журналістом, фотографом та мандрівницею.
Завантажити
Подорож до Північної Кореї: Міфи та реальність
Подорож до Північної Кореї: Міфи та реальність
15/11/2018
Північна Корея, мабуть, самий незвичний й, в якомусь сенсі, самий екзотичний напрямок туризму. Тут є особливі правила поведінки та принципи місцевого туризму, пересічні мешканці не виїжджають за кордон, майже відсутній вихід в інтернет, а всюди діє тотальний контроль над будь-якою інформацією. Про міфи і реальність життя в Північній Кореї ми поговорили на www.RadioM.ua в програмі «Час подорожі». В гостях очевидець Ольга Сергєєва - адвокат Київської міської колегії адвокатів, мандрівниця, автор книги «Під червоними вітрилами від Арктики до Антарктики (подорожні нотатки)».
Кохай подорожуючи та подорожуй кохаючи: Любов до Англії
Кохай подорожуючи та подорожуй кохаючи: Любов до Англії
01/11/2018
Уявіть як Ви гуляєте вулицями Лондона, неспішно попиваєте англійський чай в затишному передмісті, щоранку вітаєтесь з леді та джентельменами, а вони посміхаються вам у відповідь, і красива англійська мова наповнює простір навколо. Уявили? Так, і таким буває реальне щастя! В гостях Тетяна Чернега - блогер, засновниця спільноти «Колумб втратив компас», автор книги "У кожного свої скарби", невиправна мрійниця, що любить дощ, осінь, Лондон та книги.
Життя – це шлях: Каміно де Сантьяго
Життя – це шлях: Каміно де Сантьяго
18/10/2018
Каміно де Сантьяго - один з найстаріших паломницьких маршрутів Європи. У різних варіаціях він проходить через Іспанію, Португалію і Францію та завершується у маленькому іспанському містечку Сантьяго-де- Компостела. Про особливості португальської частини Шляху Сантьяго, про складнощі та сюрпризи етапів цього Шляху, ми поговорили в програмі «Час подорожі» Своїми емоціями та враженнями з нами поділилась мандрівниця й журналістка, співзасновник AW trip, редактор в компанії «Всмисле» - Поліна Фоменкова
Вся правда про життя в Канаді
Вся правда про життя в Канаді
11/10/2018
Канада виглядає в очах іноземців досить специфічно. Навколо культури та традицій місцевого населення існує безліч чуток й стереотипів. Більшість легенд не витримують дійсності і руйнуються вже після першого відвідування країни. Своїми спостереженнями щодо цієї дивовижної країни з нами поділився мандрівник й музикант, який прожив кілька років в Канаді, ведучий програми ВечірLive на RadioM - Євген Гольцов
Китай – країна контрастів
Китай – країна контрастів
04/10/2018
Китай - найзагадковіша країна на сході планети. Вчені нескінченно сперечаються про її вік, причини стрімкого розвитку, пророкуючи світове панування у майбутньому. Труднощі у розумінні мови, заплутаність та незвичність світогляду створюють навколо країни ореол невідомості й таємниці, поїхавши туди, ви задовольните будь-який ваш інстинкт дослідника та першовідкривача. Про подорожі та життя в Китаї ми поговоримо в четвер 04 жовтня о 16:00 на www.RadioM.ua в програмі «Час подорожі». В гостях студентка інституту філології КНУ ім.Тараса Шевченка, отримала грант від інституту Конфуція на стажування в Китаї і прожила в країні Піднебесної півроку, - Вікторія Козеренко.