Номер прямого eфіру: 0 800 21 00 18
Час подорожі
Час подорожі
Подорожі вчать більше, ніж будь-яка наука. Іноді один день, проведений в іншому місці, дає більше, ніж десять років життя вдома. Передача «Час Подорожі» - це розмаїтий погляд на мандри очима різних людей, це розповідь про їх емоції та відчуття, мрії та пригоди, а також це корисні поради як заздалегідь підготуватися до подорожі та отримати від неї максимальне задоволення та найкращі враження.
Раніше про подорожі навколо світу можна було тільки мріяти. Зараз же досить нескладно обігнути земну кулю по морю або по повітрю, а особливо браві мандрівники роблять це самотужки, використовуючи для пересування автомобіль, мотоцикл, а іноді навіть простий велосипед :) Про кругосвітню подорож говоримо з Андрієм Ніколаєвим - мандрівником, travel expert'ом в TravelHUB, автором проекту IF Tuesday, людиною, яка провела 2 роки в кругосвітній подорожі, відвідала 38 країн і ділиться своїми безцінними порадами і секретами з підготовки до такого роду подорожі.
Великобританія відома своїм колоритом, традиціями, музикою, кухнею і визначними пам'ятками. Поїздка до Великобританії може стати однією з найкращих подорожей в житті кожної людини. Подорожі же в Ірландію приваблюють любителів самоти, однак великі міста північних островів живуть в своєму запаморочливому ритмі, пропонуючи туристу насичену екскурсійну програму. Своїми відкриттями і секретами про північні островт з нами поділився мандрівник, фотограф, автолюбитель, що відправився в самотню подорож дорогами Англії, Шотландії та Ірландії - Дмитро Піддубний.
Тут зелень тропічних лісів чередується з вулканічними пейзажами, а простори кавових плантацій змінюються заростями цукрової тростини і бананів. Життя на Карибах - рай на землі або виклик? В гостях мандрівниця, яка прожила 9 місяців в Мексиці і 4 місяці в Домінікані, HR менеджер компанії "Work for you" - Елліна Гайко.
Організація весілля за кордоном - справа клопітка і трудомістка, але якщо за нього беруться професіонали, то все буде в повному порядку! Як не зіпсувати собі одне з найбільш знаменних подій в житті? Як зберегти романтику і не передумати? :) Про романтичні і весільні подорожі, про організацію церемонії реєстрації шлюбу на фоні екзотичних пейзажів і заморських островів поговоримо в програмі «Час подорожі». В гостях Вадим і Анастасія Марценко - мандрівники, романтики, сімейна пара, за плечима яких більше 30 країн, співвласники Школи продажу Марценко і агентства корисних заходів SKILLS events.
Перу - одна з найкрасивіших і цікавих країн світу, тут зливаються воєдино гірські пейзажі, культурна спадщина інків та іспанців, сучасні мегаполіси. Про подорож дорогами однієї з найзагадковіших країн Латинської Америки говоримо з мандрівницею, лайф-коучем, автором і ведучою ігор / тренінгів, магістром психології, бізнес-коучем - Оленою Данько.
Якщо вам не комфортно в жарких країнах, якщо ви любите зимову пору року більше, ніж літню, якщо вам не вистачає снігу в вашому місті взимку, то вам потрібно обов'язково відвідати дивовижний північний край і найбільший острів у світі - Гренландію. Адже саме там можна помилуватися недоторканими красотами крижаних фіордів, побачити льодовик і випробувати на собі основний вид наземного транспорту країни - собачу упряжку. В гостях мандрівниця, любитель покататися в собачій упряжці і спробувати льодовик на смак, автор блогу і YouTube-каналу про самостійні подорожі - Олена Куклева.
Японія - одна з найбільш незвичайних і суперечливих країн світу. Повністю оточена водою, вона, як корабель, дрейфує на просторах безкрайнього океану. Країна з особливим колоритом, дивовижною культурою і унікальними традиціями, які передаються з покоління в покоління, огортає європейського обивателя невідомістю і таємницею ... В гостях людина, яка прожила в Японії 5 років і закінчила магістратуру в університеті Васеда в Токіо, мандрівниця, у якої Японія асоціюється з душевним теплом і смачною їжею, і яка вважає цю країну законодавцем моди - Анна Бушма.
Якщо ви не любите сидіти вдома, якщо ви любите пригоди, природу, нові місця і нові країни, якщо ви використовуєте кожні вихідні, щоб провести їх поза домом, а краще на природі в будь-який час року та ще й з дітьми - тоді вам до нас . Адже активний відпочинок збагачує життя новими фарбами, покращує колір шкіри і загальне самопочуття, вчить нас краще чути людей навколо себе і самих себе, цінувати природу, пізнавати і дорожити найпрекраснішим нашим будинком - Землею. Про активний відпочинок за кордоном і не тільки ми поговоримо в програмі «Час подорожі». В гостях мандрівники, сім'я, яка не любить сидіти вдома, засновники спільноти сімейного активного відпочинку Trekker_Family Анна і Сергій Кононко
Кажуть, що найкрасивіша природа в Скандинавії знаходиться саме в Швеції, адже там можна побачити бурхливі і красиві річки, спокійні озера, мальовничі голі скелі, звідки грунт був змитий в море ще в льодовиковий період, справжні арктичні зими і величне північне сяйво, а прибережні острова з примхливою лінією узбережжя можуть змусити приємно похвилюватися навіть самого завзятого мандрівника. Швеція - тиха європейська країна, яку минули всі бурі XX століття, являє для багатьох зразкову модель передового суспільства. В гостях мандрівниця, яка прожила в Швеції 1 рік за програмою Au Pair, знавець шведської культури і шведської мови, репетитор шведської мови - Ольга Гусєва.
Для того, щоб подорожувати, не потрібно бути багатим і мати багато грошей, досить лише одного бажання побачити світ. Але серед нас є і такі сміливці, які готові кинути все і відправитися в дорогу зовсім без грошей або з мінімальною їх кількістю, щоб пізнати себе і світ навколо себе. Подорож без грошей - чи можливо це? В гостях мандрівник, музикант, лідер музичного гурту «Переплавка», автор проекту «ЖИВЯком» - Андрій Колодич
Каппадокія - одне з найзагадковіших і дивних місць на планеті. Тут можна побачити незвичайні ландшафти вулканічного походження, підземні міста і печерні поселення, що стали свого часу притулком для перших християн. В гостях мандрівники, закохані в Туреччину, організатори турів до Каппадокії: Павло Шинкар, хранитель легенд, співзасновник в Київський КОД. І Юлія Ломаковская, організатор закордонних турів в Київський КОД.
Подорожі вчать нас бути гнучкими і відкритими, але навіть в ретельно спланованій поїздці може щось піти не так: затримка або скасування рейсу, втрата або пошкодження багажу, пізнє прибуття на стикувальний рейс, незапланований пошук ночівлі ... В гостях мандрівниця з багатим досвідом, майстер подолання незапланованих труднощів в подорожах - Світлана Шкіль.
З запахом мандаринів і імбирних пряників нарешті приходить свято, за яке і можна любити зиму. Різнобарвні гірлянди на будинках, тисячі миготливих лампочок на деревах, різдвяні вінки з шишок над дверима будинків, строкаті прилавки на міських площах - все це створює відчуття свята і атмосферу дива. Куди поїхати на Різдво і де краще зустріти Новий рік? В гостях Олександра Матвєєва - мандрівниця, автор програми «Доступна Європа», засновник школи вільних сімейних подорожей в TravelMAMA School.