Номер прямого eфіру: 0 800 21 00 18
Час подорожі
Час подорожі
Як подорожувати без грошей?
Завантажити
Для того, щоб подорожувати, не потрібно бути багатим і мати багато грошей, досить лише одного бажання побачити світ. Але серед нас є і такі сміливці, які готові кинути все і відправитися в дорогу зовсім без грошей або з мінімальною їх кількістю, щоб пізнати себе і світ навколо себе. Подорож без грошей - чи можливо це? В гостях мандрівник, музикант, лідер музичного гурту «Переплавка», автор проекту «ЖИВЯком» - Андрій Колодич
Загадкова місцина Кападокії
Завантажити
Каппадокія - одне з найзагадковіших і дивних місць на планеті. Тут можна побачити незвичайні ландшафти вулканічного походження, підземні міста і печерні поселення, що стали свого часу притулком для перших християн. В гостях мандрівники, закохані в Туреччину, організатори турів до Каппадокії: Павло Шинкар, хранитель легенд, співзасновник в Київський КОД. І Юлія Ломаковская, організатор закордонних турів в Київський КОД.
Непередбачувані ситуації
Завантажити
Подорожі вчать нас бути гнучкими і відкритими, але навіть в ретельно спланованій поїздці може щось піти не так: затримка або скасування рейсу, втрата або пошкодження багажу, пізнє прибуття на стикувальний рейс, незапланований пошук ночівлі ... В гостях мандрівниця з багатим досвідом, майстер подолання незапланованих труднощів в подорожах - Світлана Шкіль.
Різдвяні мандрівки
Завантажити
З запахом мандаринів і імбирних пряників нарешті приходить свято, за яке і можна любити зиму. Різнобарвні гірлянди на будинках, тисячі миготливих лампочок на деревах, різдвяні вінки з шишок над дверима будинків, строкаті прилавки на міських площах - все це створює відчуття свята і атмосферу дива. Куди поїхати на Різдво і де краще зустріти Новий рік? В гостях Олександра Матвєєва - мандрівниця, автор програми «Доступна Європа», засновник школи вільних сімейних подорожей в TravelMAMA School.