Біблійний погляд

Є погляд об'єктивний, є суб'єктивний, а є Біблійний погляд. В цій програмі ведучий Андрій Копилов підіймає надважливі питання, з яких складається наше повсякденне життя. А відповідає на ці запитання єпископ Микола Савчук

Останні випуски
Батьківство
Батьківство
21/09/2022
Продовжуємо тему, яку розпочали на минулому ефірі і сьогодні разом з єпископом Миколою Савчуком говоримо про батьківство через призму Божого слова. Яка роль батька у вихованні дитини? Скільки часу потрібно приділяти дітям, та як бути батьком, яким мене бачить Бог.
Конфлікт поколінь
Конфлікт поколінь
14/09/2022
Одне з найцікавіших та найактуальніших питань усіх віків та народів - конфлікт поколінь. Чи існує він? Як вести себе батькам, як відповідати дітям? Та як не втратити важливий зв'язок між поколіннями відстоюючи свою правду. На ці та інші питання шукатимемо біблійні відповіді разом з Єпископом Миколою Савчуком
"Наука чи мука?"
"Наука чи мука?"
07/09/2022
Актуальная тема, школярі та студенти повертаються за парти, батьки хапаються за голови, бо це і витрати і нові домашні завдання. А з іншого боку напевно давно ми так не раділи 1 вересню, бо це хоча б така мала можливість сьогодні посміхнутись та порадіти. Отож, що біблія каже про навчання та освіту? Це мука чи наука?
Біблійний погляд на біженство, або вимушене переселення
Біблійний погляд на біженство, або вимушене переселення
24/08/2022
Сьогодні так багато українців вимушено змінили своє місце проживання. Хтось переїхав в іншу область, хтось тимчасово покинув країну, а хтось можливо розпочинає нове життя та звикає до нового "дому". Що Біблія говорить нам про біженство? Коли потрібно повертатись та чи можна планувати життя на новому місці? На ці питання будемо сьогодні шукати відповідь у Божому слові, тож запрошуємо вас приєднуватись до ефіру та ділитись посиланням з тими, для кого ця тема є актуальною.
Чи є Бог? Аргументи і факти
Чи є Бог? Аргументи і факти
17/08/2022
Багато розмов про те, що правильно, а що ні, про те що говорить Біблія. Але чи є Бог насправді? Чи всі ті аргументи не розбиваються о скелю науки та не залишаються в минуломупісля розмови з освідченим атеїстом. Сьогодні в ефірі разом з єпископом Миколою Савчуком ми будемо обговорювати аргументи та факти, які доводять існування Бога. Тож обов'язково діліться посиланням на ефір зі своїми друзями, дискусія обіцяє бути цікавою.
Емоції під час війни
Емоції під час війни
10/08/2022
Емоції, які вони є? Чи є погані та добрі емоції? Як поратися з ними під час війни та яку межу не варто переступати в будь-якому випадку. Зустрінемось у прямому ефірі і размо спробуємо відшукати відповіді на ці питання.
Якщо Бог є, то де Він?
Якщо Бог є, то де Він?
03/08/2022
Так багато запитань виникло в кожного з нас з початком війни. Одним з них є питання "Де Бог? Чому Він допустив все це?". Сьогдні ми разом з Єпископом Миколою Савчуком спробуємо відшукати відповіді на складні запитання і заспокоїти наш дух у часи, коли навколо так багато зла