Бесіда з Віктором Куриленко

Бесіда з Віктором Куриленко

Ми не завжди можемо зрозуміти, чому в нашому житті відбуваються ті чи інші події, але якщо подивитися на те, що відбувається духовними очима, причинно-наслідковий зв'язок лежить на поверхні. Як витримати темп і навантаження, які пропонує сучасний світ? Чи можна зберегти рівновагу і при цьому бути щасливим, коли навколо все так стрімко змінюється? Як слова і думки впливають на ваше майбутнє? Чи дійсно Біблія може дати відповіді на всі ці питання? Можливо,вона більше ставить питань, ніж дає відповідей? У студії проповідник церкви "Преображення Господнє" Віктор Куриленко, якому ви можете зателефонувати і в прямому ефірі поставити запитання на будь-яку цікаву для вас тему. А якщо ви цього не зробите, то це зробить ведучий Дмитро Ігнатенко.

Останні випуски
Поговоримо про розлучення
4 кроки у гріховну прірву
Завантажити
Поговоримо про "чаклунство", як воно впливає на людину і які наслідки має.
Продовжуємо тему спокус.
Спокуса (лат. Scandalum) - в релігійній культурі: діяння, що викликає моральне падіння. До речі, сама етимологія грецького слова «скандалон» означає «кілочок, що притримує двері пастки» . Ісус сказав, що горе тому через кого приходять спокуси, краще було б йому, якби млинове жорно повісили йому на шию і кинули в море, аніж щоб спокусив одного з малих цих. Це дуже серйозна заява. Давайте розберемо докладніше, що це означає. З Віктором Куриленко, в середу, о 12 00.
Спокуса (лат. Scandalum) - в релігійній культурі: діяння, що викликає моральне падіння. До речі сама етимологія грецького слова «скандалон» означає «кілочок, що притримує двері пастки» . Ісус сказав, що горе тому, через кого приходять спокуси, краще було б йому, якби млинове жорно повісили йому на шию і кинули в море, аніж щоб спокусив одного з малих цих. Це дуже серйозна заява. Давайте розберемо докладніше, що це означає.
Всіх запрошуємо на агродуховний ефір з Віктором Куриленко. У землеробства свої закони, у Царства Божого свої. Але іноді вони так схожі, що важко відрізнити. Хто знайде десять відмінностей - тому приз. Час пішов, чекаємо ваших дзвінків

Не більше одного разу на тиждень ми повідомляємо про наші новини, кращі етери, події. Приєднуйся!

Оставить комментарий