Номер прямого eфіру: 0 800 30 14 13
А смисл в чому?
А смисл в чому?
«А смисл в чому?» - це можливість почути думку експерта без політики та масок в прямому ефірі за найактуальнішими темами. У кожного слухача є можливість задати запитання експерту та отримати відповідь одразу – в прямому ефірі. Це можливість сперечатись та доводити свою думку – тому передача має провокативний характер та не завжди закінчується однозначною думкою. Тому у кожного є шанс вже навіть після прямого ефіру у ФБ задати запитання учасникам та спікерам. Крім того, ток-шоу - це нагода самому взяти участь в бесіді та стати учасником ток-шоу. Коучінг, експертність, необхідні та правильні запитання, широта та різносторонність поглядів, доступність – все це ток-шоу із Володимиром Жерновим, «А смисл в чому?» - найправдивіша та найактуальніша радіопередача!
Останні випуски
Сьогодні дуже часто використовується таке поняття, як «особистий бренд». Настільки часто, що багатьох він починає дратувати. А деякі взагалі заплуталися в цьому понятті, що радо звертаються до професіоналів за допомогою. Це й не дивно. Бо особистий бренд - це ключовий компонент для побудови своєї кар’єри, бізнесу, взаємовідносин з клієнтами. Про те, як створити свій образ, як донести цей образ до клієнта та які інструменти при цьому використовувати будуть говорити експерти Наталія Логвінова,  експерт в області брендінгу, дизайн-менеджменту та реклами, з 8ми річним досвідом в розробці брендів для більш 100 компаній, Член союзу дизайнерів України, власниця агенції «Oscar creative agency», творець проекту «Ніч дизайну» та Костянтин Галюк, бізнес-тренер, коуч, психолог, співзасновник та CEO порталу розвитку особистості WEBSMART.CENTER, розробник бізнес-гри «Активація особистого бренду», автор серії книг «Да! Я Бренд та як досягти успіху в кризу», розробник тренінгів та семінарів з побудови та розвитку Особистого бренду.
Чи задоволені ви результатами минаючого 2018 року? Чи досягли ви цілей? А можливо все вийшло б краще, якби обставини не заважали? Що б ви зробили по-іншому? Ми дуже прагнемо, щоб 2019 рік був успішнішим для нас, ніж минаючий рік. Ми просто прагнемо, але не завжди знаємо, як зробити новий рік успішним та результативним. Чи є рецепти, схеми, секрети для того, щоб все заплановане нами на початку року, обов’язково мало результати? Підвести підсумки минаючого року та правильно спланувати 2019 рік, щоб результати були успішними, а досягнення такими, як планувалось, ви зможете разом з експертами Анастасією Веселовською, сертифікованим коучем, консультантом, соціологом, та Яною Ткаченко, власницею бізнесу, бізнес-тренером, коучем особистісного зростання та досягнення цілей.
За статистикою у середньостатистичного безробітного виходить на пошук нового робочого місця близько півроку. Для тих, хто має фінансову подушку, цей термін може влаштувати. А в кого такої можливості не має, мусить погодитися на низькооплачувану та нецікаву роботу. Крім того, існує висока конкуренція на ринку праці. На одне вакантне місце може претендувати 3-4 безробітних. Що відбувається зараз на ринку праці та як швидко знайти собі роботу, про вимоги роботодавців до тих, хто шукає роботу, та про найбільш популярні вакансії будуть говорити експерти Тетяна Пашкіна, HR-експерт сайту rabota.ua, психолог, з досвідом управління персоналом 18 років, останні 5 років працює у сфері HR-маркетингу та аналітики, автор понад 1000 публікацій, колумніст НВ Бізнес, Forbes та інших медіа, співавтор проекту «Як знайти роботу своєї мрії», та Анна-Марія Сабов, HR з досвідом в рекрутингу повного циклу в IT, Digital, Industry та B2B сферах, управлінець команд, включаючи віддалені та розкидані команди, має досвід роботи мас-підбору лінійного персоналу.
Підприємництво сьогодні в Україні – діло тонке. Більш 70-ти років радянської влади підприємництво переслідувалось. За ці довгі роки був сформований негативний образ бізнесу. Все змінилось в 90-ті, коли на сцені з’явились «товстосуми» з золотими ланцюжками на всіх частинах тіла та створили новий образ бізнесу. Саме тоді нелегальний бізнес стає синонімом багатства та престижу. І вже в 2000-ні всі незаконні та частково законні капітали почали легалізувати та перетворювати в активно розвиваюче конкурентне підприємництво. Бізнес стає іншим. Про можливості сучасного українського бізнесу та про шляхи його ведення, про чесність та компроміси в бізнесі говорили експерт Юлія Литвинова, адвокат, юрист, координатор проектів Community " business&communications", спів-засновник жіночого бізнес-клубу "women's space" та " Центру розвитку людини" Life's Architect", соціальної агенції " Виключно Звичайні", та Олександр Гейєр, підприємець з досвідом відкриття та освоєння іноземних ринків, побудови та організації збуту продукції для здоров’я, лідер МЛМ компанії, засновник проекту A.G.Change, ментор проекту @anticoach, інструктор в офлайн-проекті «Адреналіновий тиждень».
Сьогоднішні дослідженні показують, що все більше громадян України позитивно ставляться до сумісного проживання чоловіка та жінки до шлюбу. Отже, така форма сімейних відносин стає нормою в Україні. Чому сьогодні потенціальне подружжя все частіше вибирає таку вільну форму відносин, як цивільний шлюб, та не бажає офіційно оформлювати свої відносини будуть обговорювати експерти Валентин Ким, психолог, консультант, експерт з невербальної комунікації, та Олексій Сініцин, лайф-коуч, тренер-фасилітатор програм «Активні громадяни» Британської ради в Україні, замісник голови громадської організації «Філософія Серця», має 23 роки досвіду в офіційному шлюбі та 12 років в цивільному шлюбі.