А смисл в чому?
А смисл в чому?
«А смисл в чому?» - це можливість почути думку експерта без політики та масок в прямому ефірі за найактуальнішими темами. У кожного слухача є можливість задати запитання експерту та отримати відповідь одразу – в прямому ефірі. Це можливість сперечатись та доводити свою думку – тому передача має провокативний характер та не завжди закінчується однозначною думкою. Тому у кожного є шанс вже навіть після прямого ефіру у ФБ задати запитання учасникам та спікерам. Крім того, ток-шоу - це нагода самому взяти участь в бесіді та стати учасником ток-шоу. Коучінг, експертність, необхідні та правильні запитання, широта та різносторонність поглядів, доступність – все це ток-шоу із Володимиром Жерновим, «А смисл в чому?» - найправдивіша та найактуальніша радіопередача!
Останні випуски
Відносини чоловіка та жінки на робочому місці тема пікантна та неоднозначна. Службові романи вже давно є темою для розмов та пліток. Ділові відносини чоловіків та жінок відіграють важливу роль в бізнес-процесах та впливають на емоційний клімат в колективі. Про правила ділових відносин в змішаних колективах, про результати таких відносин та вплив на бізнес-процеси, колектив та кар’єру будуть говорити експерти бізнес-тренер, керівник з 10-ти літнім досвідом управління, автор навчальних програм з емоційного інтелекту, засновник та керівник навчального центру «Інтелектуальний бутік» Наталія Дорошенко та Валентин Кім, психолог, консультант, експерт з невербальної комунікації.
Кожна компанія свого ідеального співробітника представляє по-різному. Набір його якостей зорієнтований в основному на потреби, цінності та культуру компанії. Крім того, є певний набір якостей і компетенцій, які хочуть бачить в своїх співробітниках більшість керівників компаній. От і виходить, що компанії шукають не людину, а супермена! Чи можливо знайти ідеального співробітника та якими знаннями, якостями, компетенціями він повинен володіти і чи готові компанії вкладати свої ресурси у персонал для створення такого ідеального солдата будуть обговорювати експерти керівник в сфері управління персоналом роздрібних мереж: Велика Кишеня, Varus, Обжора, Цитрус, має 8ми літній досвід в сфері HR, CEO 2х роздрібних мереж Дьюті Фрі Альянс (Україна), DEA cosmetics (Грузія), тренер, спікер та автор профільних статей Ксенія Швед та бізнес-тренер Тренінгового та Коучінгового Центру «Equilibrium», коуч, спеціаліст з розвитку та навчанню персоналу Наталія Вітковська.
Все більше людей бізнесу говорять про те, що балансу між відпочинком та роботою не існує. Це вигадка для тих, хто вирішує трохи полінитись. Вони впевнені, що людина бізнесу не може дозволити собі у відпустці виключити номер телефону та не вирішувати важливі питання бізнесу. Що робити, щоб не потрапити в пастку, коли «Працюєш – жити ніколи, а не працюєш – жити нема на що» та як знайти ту золоту середину, щоб і відпочивати в задоволення, і працювати з повним зануренням та віддачою будуть ділитись експерти заступник генерального директора автоцентру Volkswagen ТОВ «Атлант-М Лепсе», бізнес-коуч, психолог Володимир Стеценко та психолог, коуч, медіатор, супервізор Школи Практичного коучінгу «Еквілібріум» Наталія Павловська.
Все більшу популярність останнім часом набуває заочне та дистанційне навчання оскільки сьогодні приділяється багато уваги індивідуальному розвитку дитини. І в цьому батьки бачать ряд переваг: можливість приділяти більше уваги своїм хобі, підбирати індивідуальний графік навчання, відсутність стресів та інші переваги. Але є ті батьки, які категорично відстоюють ту точку зору, що дитина повинна розвиватись в соціумі, навчатись спілкуванню з однолітками, навчатись поведінці в суспільстві, дисципліні та ін. Про те, яку форму навчання вибирати сьогодні батькам для своєї дитини, яка форма навчання краща, та про ризики різних форм будуть говорити експерти заступник декана з наукової та виховної роботи інженерно-педагогічного факультету Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методики технологічної освіти, креслення та комп’ютерної графіки Тетяна Чернова та директор першої в Україні дистанційної школи ТОВ «Центр освіти «Оптіма» з 21річним досвідом роботи в освіті, з них 14 років на керівних посадах в державних закладах освіти, вчитель української мови та літератури (спеціаліст), керівник навчального закладу (магістр) Ольга Білодід.
Всі люди бояться біди. Бояться, щоб не трапилось чогось поганого. Людям властиво боятися. Але виявляється люди бояться не тільки невдач, а ще й успіху! Якщо ви, наприклад, перед великим звершенням чи фінішом раптом втрачаєте бажання іти далі та повертаєте назад – це страх успіху. Ви не готові до непередбачуваності, неясності, результату, який може не сподобатись, а дороги назад вже не буде. Чому ми так боїмось успіху? А можливо, ми і не хочемо успіху? Чи робимо все, щоб заспокоїти свою совість та заявити: «Всі бачили? Я намагався!». Про причини страху успіху та що з цим робити в програмі «А сенс у чому?» з Володимиром Жерновим, бізнес коучем та психологом. В гостях сертифікований бізнес та лайф коуч, студентка факультету психології КНУ ім. Шевченка, викладач Школи практичного коучінгу Equilibrium, автор проекту коучінг заморожених цілей - Тетяна Кузнєцова, та психолог, коуч, сертифікований психотерапевт, ведуча лекцій та семінарів з практичної психології в житті та бізнесі, спікер професійних конференцій для психологів та психотерапевтів - Людмила Павлова.
V міжнародний кінофестиваль Світло

Оставить комментарий