Шоб мАзгі не засохли
Шоб мАзгі не засохли
Якщо людина не читає, її мозок починає сидіти на дієті. А жорстка дієта – це завжди зло. Тому варто годувати свій мозок, «Шоб мАзгі не засохли». Ведуча програми шалений книгоман. Третій рік у фейсбук веде групу «Шоб мозги не засохли» та минулого року видала власну книгу. Щоразу у програмі представники різних професій, бук-тьюбери та книжкові блогери, працівники видавництв, письменники. Одним словом, закохані у книги люди, які діляться враженнями і рекомендують найкраще! А у слухачів є змога отримати книгу у подарунок від крутих видавництв країни.
Останні випуски
«Счастливые отношения — это когда каждое утро не хватает вчерашнего вечера». Так добре сказав сучасний письменник Рінат Валіулін. А що насправді допомагає збудувати гарні стосунки, зрозуміти один одного й не образити? Про книги на тему стосунків говоримо у цій програмі. Наші гості: Світлана Єфременкова, психолог, засновниця проекту «Панімама», автор книг «Я зможу виховати щасливу дитину» та «20 важливих навичок, які допоможуть підготувати дитину до життя». Олександр Куберський, психолог, автор книги «Жінка прагне бути коханою».
Що читають підлітки? Про це розповідають Тетяна Синеок, книжковий оглядач, автор блогу «Читацький щоденник» (https://chytatsky.blogspot.com/), викладач української мови та літератури в Tutoria. А також Вікторія Ярош, письменниця, автор книги «Три горішки для Сашка».
«Час майстрів» видає дитячі книги з неймовірними ілюстраціями. Відкриваєш і… ніхто тебе вже не догукається, оскільки роздивляєшся цю красу. У програмі «Шоб мАзгі не засохли» будемо спілкуватись із директором видавництва Олегом Симоненком. Він науковець, фізик за освітою, письменник і насамперед батько, який професійно досліджує роль книжки в житті сім'ї.
Шукаєте книгу для зимового вечора? У понеділок, 28 січня, об 11.00, у програмі «Шоб мАзгі не засохли» розкажемо вам про чимало «затишних» книг. Підготуйте плед та какао – ввечері матимете що читатиJ
Завантажити
Під час святкових канікул ви прочитали декілька книг? Ні? Тоді неодмінно слухайте ефір, в якому гості радять книги, з яких варто розпочати новий рік. Наші гості: Анна Римаренко, одна з перших плюс-сайз моделей в Україні, минулого року на Філіппінах виборола титул Miss Diamond Top оf the World Plus Size, бодіпозитивний психолог та автор книги «Як нагодувати нехочуху». Ольга Мельник, яка після закінчення університету підписала контракт і на сім місяців поїхала працювати офіціанткою на американському круїзному лайнері. Згодом після повернення вона написала книгу «Ship Life Сім місяців добровільного рабства».

Оставить комментарий