no name show
no name show
Так багато людей звикли реагувати на гучні ім'я селебрітіс або просто відомих людей, довіряти і прислухатися до їх думок та меседжів. В цьому шоу ви не почуєте надто відомих імен, але почуєте від них те, що змусить вас задуматися. Вмикаймося, бо ми того варті!
Останні випуски
Сьогодні всі навколо експерти, коучі, інфлюенсери. Коли так сталось, що люди голосують за того, за кого голосує їхній кумир з інстаграму? Купують те саме і п‘ють каву в певному кафе, бо саме там радив їхній улюбленець? Хто має право казати у життя інших людей? Хто несе відповідальність за це?!
Just DO it or just LOVE it? Яка філософія життя вам ближче? Чи працює сьогодні коучівська мотивація та наскільки її вистачає? Чи здатні ми розпланувати все своє життя та чи тільки від нашого плану все залежить? Чи дозволяєте ви робити те, що насправді хочете?
Володимир Зайончковський, радіоведучий, учасник 9 сезону Голосу країни, вокаліст та фронтмен гурту Оркестр «Ї» та просто «хороший чувак» за словами очевидців став гостем ВечернійLive. Народжений в Одесі талановитий музикант зі своєю командою розвиває український фанк, і ми в цьому переконались!
У ВечірнійLive в гостях Антон, один з засновників бренду No Other Name, ціль якого створювати одяг із сенсом. Якщо для вас також важливий сенс у всьому, що робите — долучайтесь!
«Мій план - в свободі жити і всім любов віддати!» Пам'ятаєте талановиту, красиву дівчину з «Голосу» 9 сезон? Аня Волобуєва за короткий час багато змінила в своєму житті (звільнення зі старої роботи, нові люди в оточенні, переїзд до столиці, вихід першої пісні), але дещо в її житті залишається незмінним. Що? - дізнайся в записі ефіру.

Оставить комментарий