Духовні поради
Духовні поради
Прості відповіді на складні духовні питання
Останні випуски
Будь-яка залежність не робить відмінностей між людьми, вона не бачить статі, віку, соціального статусу чи національної приналежності. Вона не обходить стороною успішних бізнесменів також як і безробітних жебраків на вулиці. І навіть відомі люди, якими захоплюється суспільство, можуть бути схильні до залежності. «Як позбутися залежності?» Про це поговоримо у програмі «Духовні поради». Гість програми – Юрий Ашихін – в минулому наркоман, а сьогодні керівник реабілітаційного центру, пастор церкви «Перемога» в м.Радомишль, одружений та має двох дітей.
В наш час дуже важко все встигати, постійно не вистачає на все часу, чому? Відповідь проста ми не вміємо розставляти пріоритети в житті і керувати часом. Як цьому навчитись, і що Біблія говорить про це дізнайтесь в передачі "Духовні поради".
-Останнім часом у мене трапляються напади безпричинного гніву. Напевно, мені слід знайти якогось хорошого психіатра і побити його до напівсмерті. В пориві емоцій, ми часто робимо, або говоримо те, про що потім можемо жалкувати. Чи треба контролювати свій гнів? Як це робити? Куди його випускати, та що Біблія говорить про цей стан? Про це поговоримо у програмі «Духовні поради». Гість програми – Руслан Марченко – пастор християнської церкви «Святого апостола Варнави»
Хтось каже я не вірю в Бога і я вільний, роблю все що хочу і все що мені подобається, а хтось каже я вірю в Бога і я вільний від усього, так хто насправді вільний?
Навіщо у церквах співають пісні? Що таке прославлення? Навіщо прославляти Бога та як це робити «правильно»? Про це поговоримо у програмі «Духовні поради». Гість програми – Марина Масюк – музикант,  лідер групи прославлення церкви YGS

Оставить комментарий